Ritual.cz http://ritual.cz/index.php/10-vzduch Fri, 28 Jul 2017 08:35:38 +0000 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz Láska na celý život? - aneb kouzla pro lásku http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/14-laska-na-cely-zivot-aneb-kouzla-pro-lasku http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/14-laska-na-cely-zivot-aneb-kouzla-pro-lasku Jaké bude mé manželství? Je mi partner věrný? Bude to láska na celý život? Tyto otázky jsou velmi časté a určitě si je kladete i vy. Láska, manželství a věrnost partnera jsou důležitou součástí pocitu spokojenosti a štěstí v životě. Nahlédněte do svých rukou či rukou svých milých a přesvědčte se o síle vzájemných citů. Počet čar, které naleznete, Vám neodhalí počet uzavřených manželství či mileneckých vztahů. V dnešní době, kdy se manželství už tak vážně nebere, vypovídá spíše o silných citových vazbách a jejich průběhu.
Čáry partnerství naleznete pod malíčkem jako příčné čárky, které vychází z hrany ruky nad čarou srdce.

Číst dál...

]]>
Vzduch Wed, 15 Mar 2017 12:45:06 +0000
Kelti versus Český národ http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/12-kelti-versus-cesky-narod http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/12-kelti-versus-cesky-narod I přesto, že se někteří obyvatelé ČR tváří, jako by nic takového neexistovalo, je nepopiratelným faktem, že v naší republice žili, žijí a žít budou okultisté, wiccani, druidové a lidi, kteří se - alespoň smýšlením, když ne původem - řadí mezi Kelty. Snad nikdo nepochybuje o tom, že Kelti na našem území žili (v době pravěku a starověku).
Důkazem jsou četné archeologické nálezy (stavby, nástroje, mince "duhovky" a podobně).
Dle učebnic dějepisu Keltové odešli, a... nic. Tečka.

Číst dál...

]]>
Vzduch Sun, 12 Mar 2017 19:40:12 +0000
Recenze: D.J.Conwayová - Tajemná magická kočka, Volvox Globator, Praha 1999 http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/8-recenze-d-j-conwayova-tajemna-magicka-kocka-volvox-globator-praha-1999 http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/8-recenze-d-j-conwayova-tajemna-magicka-kocka-volvox-globator-praha-1999 Málokteré zvíře vyvolává v lidech tak Různorodé pocity jako kočka. Kočky byly po celá staletí předmě-tem obdivu, inspirace, strachu i posvátné úcty.Kočky jsou tajemná mystická stvoření, jež dovedou vycítit zemětřesení, sopečné výbuchy a bouřky, reagují na strašidelná místa a vůbec nás vyvádějí z konceptu tím, jak citlivě identifikují to, co nemůžeme vidět. Jejich inteligence a vznešené způsoby nás uchvacují, jejich nevyzpytatelný pohled a přirozeně nemilosrdný instinkt nás uvádění v běs.

Číst dál...

]]>
Vzduch Sun, 12 Feb 2017 21:16:40 +0000
ČOKOLÁDA vs. ŠOK-oláda http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/3-cokolada-vs-sok-olada http://ritual.cz/index.php/10-vzduch/3-cokolada-vs-sok-olada aneb Mlsejte zdravě a bez výčitek

Kakao je superpotravina a skutečná čokoláda kvalitní, energeticky a výživově bohatá strava. Skutečná čokoláda totiž obsahuje z hlediska nutričních hodnot dostatek proteinů (bílkovin), vlákniny, tuků i cukrů. V případě čokolád se třtinovým nebo kokosovým sladidlem je situace daleko příznivější než u cukrovinek s rafinovaným bílým cukrem, který je zákeřným bílým zabijákem. Cukr způsobuje mnoho civilizačních chorob od oslabení imunitního systému, rizika obezity, cukrovku II. typu, onemocnění srdce a cév, zvýšení hladiny cholesterolu, bolesti hlavy, deprese, ale i zvýšení rizika rakoviny, hemeroidů a kvasinkových infekcí.

Číst dál...

]]>
Vzduch Wed, 08 Feb 2017 23:07:06 +0000