Voda

Láska na celý život? - aneb kouzla pro lásku

Jaké bude mé manželství? Je mi partner věrný? Bude to láska na celý život? Tyto otázky jsou velmi časté a určitě si je kladete i vy. Láska, manželství a věrnost partnera jsou důležitou součástí pocitu spokojenosti a štěstí v životě. Nahlédněte do svých rukou či rukou svých milých a přesvědčte se o síle vzájemných citů. Počet čar, které naleznete, Vám neodhalí počet uzavřených manželství či mileneckých vztahů. V dnešní době, kdy se manželství už tak vážně nebere, vypovídá spíše o silných citových vazbách a jejich průběhu.
Čáry partnerství naleznete pod malíčkem jako příčné čárky, které vychází z hrany ruky nad čarou srdce.

Síla citů úzce souvisí s prožíváním vztahu. Proto mnoho čar partnerství naleznete u člověka nestálého, který neustále hledá svého vysněného prince či princeznu. Častá zklamání v lásce jsou jeho "osudem". V případě, že nenaleznete žádnou čáru, máte před sebou člověka, který buď není schopen hlubších citů, či má strach svou náklonnost projevit.

Našli jste jen jednu silnou čáru? Pak je Váš vztah velmi silný a stabilní. Sledujte další průběh čáry. V případě ukončení vztahu může člověk s tímto znamením obtížněji navazovat další známost, neboť je příliš vázán k minulému partnerovi .


Tak jako slunce nemůže stále svítit, tak i žádný vztah se neobejde bez "mráčku". Můžete je nalézt v podobě vidliček, ostrůvků čí přerušení na čarách partnerství. Zakončení vidličkou Vás upozorňuje, že vztah je problematický, může dojít k rozchodu partnerů. Nechcete-li naplnit tento "osud" - jednejte!!

Máte problémy se získáním srdce svého vyvoleného či vyvolené? Potom se podívejte, zda-li čára partnerství nezačíná vidličkou. Tento méně příznivý začátek vztahu se může vyvinout v pevné citové pouto. Sledujte, zda je čára silná či nevykazuje-li nepravidelnosti v podobě ostrůvků a vidliček.

Někdo to rád horké jiný ne - zpívá se v jedné písni. Tak i čára partnerství, která je řetězovitá či přerušovaná svědčí o vztahu plném hádek, nedorozumění a usmiřování (obr.1e). Máte pocit, že Váš partner či partnerka jsou najednou odtažití, či nemají na Vás čas? V tomto případě se podívejte, jestli souběžně se silnou čárou neběží tenká čára (obr. 1f). Je to upozornění na to, že srdce Vašeho milého či milé váhá mezi dvěma vztahy.

Našli jste u svého partnera příliš mnoho čar? Pochybujete o jeho věrnosti? Podívejte se na čáru srdce, která vypovídá o změnách v citovém životě. Třeba jste to právě Vy, kdo dokáže svého vyvoleného změnit. A když to právě s tímto milým či milou nevyjde? Neplačte, vždyť srdcí a rukou plných lásky naleznete kolem sebe dost. Stačí do nich pouze nahlédnout.

Kouzel na zachování věrnosti je mnoho. Svému partnerovi nebo partnerce nabízejte ořechy, maliny, jahody i rajčata - to vše jsou plody, podporující lásku. Dáte-li pod polštář či matraci lístky hlohu, nedojde na tomto loži k milostným hrátkám.

Máte-li obavu, že jsou vám partner či partnerka nevěrní, zapalte svíci. Měla by být bílá, růžová nebo zelená a bude zosobňovat osobu, o jejíž věrnost máte obavy. Okolo této svíce zapalte nejméně čtyři další menší bílé svíčky. Sledujte, jak svíce hoří a vysílejte pocity lásky k partnerovi. Zároveň si představujte, že on lásku opětuje vám a jenom vám. Vyvarujte se sobectví a násilných pocitů, jinak vůči vám partner zahořkne.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit