My

Esoterický portál Ritual.cz jsme otevřeli v roce 2001. Naším cílem bylo nabídnout široké veřejnosti možnost publikovat své myšlenky v podobě článků, případně připojit k publikované myšlence svůj názor. Svoji úlohu jsme vzorně plnili skoro 10 let. Za tu dobu jsme nashromáždili skoro 2000 článků různých autorů. Pak nastaly potíže se spamery a další technické problémy, na které jsme tehdy bohužel neměli kapacitu.

Teď, bezmála po dvaceti letech, otevíráme Ritual.cz znovu. Zvolna budeme vkládat jeden článek za druhým. Nepodaří se nám vkládat články i s tehdejšími komentáři, to je nad naše síly. Kamarádi – programátoři sice slíbili, že se pokusí zrenovovat články včetně komentářů, ale vylámali si na úkolu zuby.Už neplatí, podařilo se dostat i přes tento technický nedostatek – články jsou opatřeny původními komentáři – a že je kolikrát co číst!

Pošlete nám nový článek! Pište své myšlenky, zážitky, recenzujte knihy nebo filmy, pište o své duchovní cestě, rozdávejte rozumy! Váš článek budeme publikovat hned, a zdůrazníme, že je to novinka.

Shlédnutí: 368