Horoskopy

Horoskop na tento měsíc pro každé znameníBeran

Všední den vám ztěžují chybné myšlenkové pochody, roztržitost, pomalé reakce a nedorozumění. Jste unavení, máte všeho plné zuby a tak to ještě nejmíň 14 dnů zůstane. Musíte si nějak poradit, zkusit se lépe ovládat, dát si pozor na to, co vás rozčiluje nebo vám kazí náladu. Koneckonců sebekázeň nikdy nikomu neuškodila.
Na pracovišti byste si měli dopřát větší přestávky a neklást na sebe příliš velké nároky. Práce není zajíc, neuteče vám a když se budete tvářit jaksepatří unaveně, možná se najde někdo s přebytkem energie a pomůže vám. Jindy mu zase pomoc oplatíte vy.
Jen ve vašem milostném životě se bohudíky vše vyvíjí zatím dobře. Venuše je postavená pěkně a i Merkur se zdá být dobře spojen s Lunou. Jste milováni, dostává se vám dostatku pozornosti. Vše je zdánlivě jak má být. Neusněte ale na vavřínech, nepříjemnosti mohou čekat právě na tu chviličku, kdy vaše pozornost poleví. Pamatujte si, že svůj protějšek musíte stále dobývat a stále jej zahrnovat všímavostí, a to i tehdy když se zdá, že je vše jak má být.


Býk

V období nejbližším očekávejte klidné dny. Co vám bude znepříjemňovat život, bude pouze nenálada, jinak se ale jeví, že se vám vše bude dařit ne-li výtečně, pak aspoň mírně nadprůměrně. Již se nemusíte bát smůly, která vás v poslední době občas pronásledovala, ta byla spojena se špatným postavením pomalých planet, především Neptuna a Saturna, a ty se rozešly do lepších aspektů.
Ve druhé polovině měsíce se dají události více do pohybu. Rozhodnete se utratit nějaké peníze a to vás vrhne do nákupů, cest po obchodech, vybírání a váhání, zda koupit to nebo to. Nakonec utratíte daleko víc, než jste plánovali, ale žádný strach, budete spokojeni a až na jednu dvě maličkosti se vám vše vyplatí a ještě uděláte radost sobě i svým bližním.
Na konci měsíce dojde v rodině k nepříjemnosti - bude to konflikt, který bude mít zřejmě i úřední dohru. Jen se do něj nenechejte zatáhnout - sebralo by vám to příliš mnoho času a připadali byste si ... no nedobře. Můžete se ale zavčasu pokusit znesvářené strany usmířit. Jak? Udělejte si z nich trošku legraci, odhlehčete spor. Mohlo by to vyjít.


Blíženci

Tento měsíc může, zvláště ke svému konci, nabýt takřka osudového charakteru. Zpočátku bude vše zcela obvyklé. Konflikty s druhými se utlumí, rutinní způsob života vás bude celkem příjemně ukolébávat. Ale i prvních čtrnáct dní může znamenat mnohé - necháte-li se ukolébat klidem před bouří a duševně zlenivíte, můžete začít dělat dosti nebezpečné chyby. Rozhodně se nepouštějte do žádných záležitostí souvisejících s magií, Merkur není na vaší straně. Pokud však máte (nejen, ale zvláště pak v této oblasti) nějaké závazky, udělejte všechno proto, abyste jim dostáli, jinak vás záhy stihne bolestný trest.
V druhé polovině měsíce vás čeká milé setkání s člověkem, kterého jste již dlouho neviděli. Přinese vám příjemné chvíle, ale oslabí vaši už tak dosti roztěkanou pozornost.
Koncem měsíce si dávejte pozor na alkohol, může se snadno stát, že neodhadnete svoji míru a budete toho litovat. Také vám hrozí různé nehody, můžete být okradeni a v posledních dnech měsíce se můžete stát obětí nečekaného fyzického napadení. Takže pozor!


Rak

Pokud jste ještě nebyli vytrženi ze stereotypu svého života nějakým drsným zážitkem, očekávejte jej v prvních dnech měsíce. Zvláště první týden by vám mohl přinést nové poznání z duchovní oblasti. Nebudete je však schopni dokonale zvládnout a udržet. Hrozí vám, že budete psychicky labilní a budete mít sklon pohybovat se spíše mezi extrémy než kolem středu. V takovém případě je možné vyhledat radu či pomoc, nejvíce však důvěřujte vlastnímu srdci. Vaše rozkolísanost se bude od třetího týdne postupně vracetdo normálu, očekávejte však občasná "zemětřesení" i v budoucnu.
Budete-li mít potřebu upnout se na druhého člověka, ujistěte se, zda vám opravdu dobře rozumí a jestli mu na vás opravdu záleží. Uvědomte si, že vaše problémy mohou druhé spíše nudit.
Vnější svět k vám bude ale poměrně laskavý. Dočkáte se výsledku nějaké dlouhodobé činnosti, poznáte nové zajímavé lidi a získáte řadu podnětů, které později budete moci využít.


Lev

Jste-li uměleckého zaměření, čeká vás tento měsíc nepříjemný tvůrčí blok. Měl by se objevit už koncem prvního týdne. Postavení Neptuna a Venuše bude opravdu v nepříznivém aspektu k vašim planetám. Pokud se umění nevěnujete, vezme na sebe podobu neschopnosti věnovat se něčemu, co až dosud šlo celkem bez problémů. V obou případech je třeba trápit se tím co nejméně a nesnažit se překonat problém násilně. Čím více se budete snažit o překonání bloku, tím hůře vám vše půjde a tím mizernější budete mít náladu. Raději obraťte svoji pozornost jinam - zjistíte, že je toho stále ještě hodně k uskutečnění. Hvězdy vás touto nepříjemností dokonce upozorňují, že už dlouho opomíjíte něco důležitého, co je třeba udělat. Jednim z nejpravděpodobnějších směrů jsou úzké rodinné vztahy, někdo možná velmi čeká na vaši pozornost, a vy to stále přehlížíte. Jakmile svůj postoj změníte, všechny bloky jako zázrakem zmizí.
Věřte sedmičce, červené a žluté barvě.


Panna

V nejbližších dnech budete mít silný sklon dělat všechno polovičatě, odcházet od započaté práce, těkat. Vaše nesoustředěnost má hlubší příčiny, které byste měli odhalit - ať už sami či s pomocí přátel. Budete-li jim pozorně a bez sebestřednosti naslouchat, dozvíte se o sobě něco nepříjemného, ale důležitého. Problémy přece jenom nelze donekonečna odkládat a do těch nejméně příjemných se vám nebude chtít obzvlášť. Buďte proto rádi, že je okolo vás pořád dost lidí, kterým na vás záleží natolik, že vás - byť i nevybíravými slovy - směřují do toho, do čeho by se vám samotným asi nikdy nectělo.
Ve třetím týdnu měsíce by pak měla vyvstat možnost, jak tento svůj nedostatek překonat. Zvláště v této době hvězdy přejí sebepoznání a hledání cest k zdokonalení své osobnosti.
Osamělým by konec období měl přinést novou známost, zadaným usmíření a nebo vyjasnění konfliktního tématu ve vztahu. Příznivým změnám ve vztazích totiž napomáhá dobrý aspekt Venuše a Merkura.
Věřte starým přátelům a devítce.


Váhy

Počátkem měsíce bude vaše znamení ve velmi dobrém postavení k Venuši - očekávejte vynikající možnosti na poli partnerských vztahů. Je silně pravděpodobné, že potkáte zajimavý protějšek, který vás na první pohled bude značně přitahovat. Mějte na paměti, že veškeré pocity jsou vzájemné, neváhejte tuto osobu oslovit. Je možné, že takto získáte zajimavý a dlouhodbý vztah.
Ale nic není jen tak a vše nemůže být ideální - druhý týden se dostává vaše znamení do kontroverzního postavení ku Saturnu a Martu. Tento velmi napnutý vztah může mít značný vliv na vaší pracovní výkonost. V horším případě, zejména pracujete-li v rizikovém prostředí, vám může hrozit pracovní úraz. Budete-li cítit, že si potřebujete odpočinout, v žádném případě se tomuto přání nebraňte! Co tak udělat si krátkou dovolenou. Vše se zaleží a vy se vrátíte do běžného pracovního tempa odpočatí a plní nové inspirace.
V závěru tohoto období je vzhledem k postavení Jupitera pravděpodobná malá nebo střední výhra - nezapomeňte si vsadit.


Štír

Je načase začít uvažovat nad zdravým způsobem života. Vážně, kolikrát jste se zamysleli nad myšlenkou změnit některý ze svých nezdravých návyků? Pravděpodobně již mnohokrát, ale kolikrát jste byli schopni svoji myšlenku dotáhnout do konce a neustoupit - ruku na srdce! Toto období přímo vyzývá k řešení dlouhodobých problémů a restů minulých dob. Veškeré planety jsou natolik v dobrém postavení, že by vám neměla chybět odvaha a síla dotáhnout vše, co jste si předsevzali do zamýšleného konce. Neváhejte a dejte se na cestu.
A u cest ještě chvilku zůstaneme - třetí týden tohoto měsíce se hvězdné konstelace dostávají do postavení vhodného pro cesty a to nejen cesty krátké, ale i delší zahraniční. Navíc je obojí spojeno s materiálním prospěchem, lze tedy usuzovat na cesty pracovní či obchodní. Chystáte-li se tedy na podobnou cestu, právě toto období je pro ni nejvhodnější. Kromě obchodních úspěchů vás při pobytu mimo domov čeká milé shledání s dloho neviděnou osobou z vašeho mládí.


Střelec

Tento měsíc půjdete především vy, muži, do školy vztahů a lásky. Budete se učit od žen trpělivosti a cílevědomosti. Ženy budou mít vztahy pevně v rukách a bude záležet jen na nich, kudy se cesty lásky budou vinout. Je to velká šance pro vaše vztahy nejen pro nejbližší týdny, ale na mnoho let dopředu.
Ve druhé dekádě zjistíte, že byste měli něco udělat i čistě pro sebe. Tento nápad vás bude ponoukat k bláznivým, ale dobrým nápadům: omezíte kouření, uklidíte, začnete chodit sportovat, budete hubnout. Náhlé rozhodnutí ale dlouho nevydrží, pokud je nepodpoříte něčím pro vás příjemným. Proto sami sebe odměňte - i když bude výsledek jen malý. I ta troška úspěchu přece stojí za pochvalu.
V rodinném životě vás vyděsí starší příbuzný nečekanou nemocí. Ale nenechejte se vyvést z míry - vše nasvědčuje tomu, že nemoc zmizí stejně rycjle, jako se objevila. A vy budete mít dobrou inspiraci k využití alternativních metod posílení zdraví.
O finance se následující období starat nemusíte. Buďto to půjde samo - anebo prostě do svého osudu v tomto ohledu zatím nemůžete zasáhnout.


Kozoroh

V tomto měsíci dostanete jedinečnou příležitost vydat se dál po cestě duchovního poznání. Sledujte pozorně nabídku přednášek duchovních mistrů, zamiřte do nejbližšího specializovaného knihkupectví a prolistujte si několik knih, téměř určitě narazíte na systém či směr, který vás zaujme. A kdoví, možná do svého mistra náhodou vrazíte cestou. Postavení Saturna a Jupitera to naznačuje kolem první lunární čtvrti.
V praktických otázkách naopak budete naprosto zmateni. Zvláště v první polovině měsíce se pokud možno vyhýbejte větším nákupům a rozhodně si nepořizujte nový automobil ani výpočetní techniku, koupi raději odložte na jindy. Během prvního týdne v měsíci si ale můžete zkusit vsadit v loterii, Merkur je vám v tomto ohledu poměrně nakloněn a Neptun ukazuje, že správná kombinace čísel může náhle vyplout z hlubiny vašeho podvědomí.
Ke konci měsíce se zaměřte na svůj zdravotní stav a zajděte si na preventivní prohlídku ke svému lékaři.


Vodnář

Poloha Slunce a Merkura po celý třetí týden měsíce dává naději zejména těm, kteří hledají nové zaměstnání. Je ovšem potřeba tentokrát nezaváhat a využít první vhodné šance, neboť hned v následujícím týdnu je poloha dalších planet v tomto ohledu více než nepříznivá. Dlouhé přešlapování by vaši příležitost jen zkazilo. Neberte přitom vůbec ohled na zdánlivě silnou konkurenci a dokažte, že pro danou pozici máte ty nejlepší vlastnosti a schopnosti. Tentokrát je téměř nemožné, aby se kýžený úspěch nedostavil.
V rodinném životě byste měli naopak namísto převahy ukázat větši pochopení a porozumění, obzvláště v první části měsíce. Někdo z vašich blízkých má nejspíš problém, který bez vaší pomoci nezvládne, ale bojí se s ním za vámi přijít. Rozhlédněte se proto a vydejte rovnou za ním, nejde vůbec o nic závažného, ač to tak na první pohled může vypadat. Společně jistě naleznete vhodné řešení.


Ryby

Pokud máte ve zdraví přežít tenhle měsíc, opatřete si větší zásobu knih, pořiďte si dopředu průkazku do videopůjčovny nebo alespoň rozšiřte počet televizních programů, které přijímáte. To, co vás bude tentokrát nejvíc ohrožovat, je zdánlivě obyčejná nuda. Na pomoc zvenčí se přitom příliš nespoléhejte, vaše okolí na tom bude velice podobně a od vás bude ještě ke všemu očekávat, že vymyslíte vhodný program. Tuhle bitvu s nudou prostě musíte vybojovat vy sami. Vhodným řešením by jistě mohla být dovolená v exotickém prostředí, které vás z letargie vytrhne spolehlivě. Přidejte tedy ke všem předchozím radám ještě nabídku cestovních kanceláří. Nezapomeňte si před odjezdem zkontrolovat očkovací průkaz! To ale určitě udělejte i v tom případě, že nikam nepojedete a nudu budete záhánět v pohodlí domova. Jak jste na tom s očkováním proti tetanu?

Shlédnutí: 384