Horoskopy

Horoskop na tento měsíc pro každé znameníBeran

Je velmi pravděpodobné, že se kolem vás v nadcházejícím období vyrojí spousta nepochopitelných maličkostí nebo dokonce záhad. V první řadě vždy pamatujte na racionální vysvětlení, především se podívejte na osoby okolo vás. Je možné, že vás někdo natolik vyvedl z míry, že vidíte straky na vrbě. Necháte-li události chvíli odležet a nebudete se v ních šťourat, samy se vyřeší a vysvětlí.
Už v prvních dnech tohoto měsíce se dočkáte pracovního konfliktu, který vás jednak překvapí a jednak může poznačit celé období mrzutou a nedůvěřivou náladou. Jedinou obranou je být nad věcí. Je možné, že ostatní se nechjí vtáhnout do problému více, ale čím více čistých hlav, tím lépe. A proč byste tím nejchytřejším nemohli být právě vy?
Zajimavé setkání očekávejte na cestách, byť i se jednalo o cestu krátkou. Osoba s níž se seznámíte se vám může záhy stát velmi blízkou - avšak pozor na kolidující vztahy se stávajícím partnerem nebo partnerkou!


Býk

Jsou vám velice příznivě nakloněny planety, a proto si na tyto dny můžete stavět vyšší cíle. Prostě by bylo škoda takovou situaci nevyužít. Zkuste vypadnout ze svých běžných starostí a povinností, zkuste se podívat na svět jinýma očima a na chvíli opustit svoje zaběhané postoje a názory. Budete-li vůči tomu, co se kolem děje, nezaujatí a otevření, možná vás mnoho nového napadne a budete moci přispět i tam, kde se vám to ještě před nedávnem zdálo nemožné.
Co ale neopomíjejte, je zdravotní stav. Zatím se nepříjemnosti se zdravím hlásí jen velmi potichu a nenápadně a většinou je přehlušíte prací nebo zastrašíte tabletou. Už ke konci měsíce by tomu ale mohlo být jinak. Co třeba zajít na preventivní lékařskou prohlídku?
Počátek měsíce bude kromě toho spojen s nečekanou zprávou od příbuzných, pravděpodobně ne příliš radostnou. Vězte ale, že v dané situaci vy sami nemůžete nic udělat a nechte vše pokud možno být. Uvidíte, že je to nejlepší řešení.


Blíženci

Počátkem měsíce si dejte pozor na cestách, drobné nepříjemnosti vás ale nemusejí vyvést z míry. Velmi dobře bude fungovat intuice a často tak vyřešíte i větší problémy. Právě vnitřní hlas vám napoví, jak se zachovat a tak se velmi jistě vyhnete výraznějším nepříjemnostem zejména v oblasti komunikace s vnějším světem a v práci.
Zato v příbuzenských vztazích to může zaskřípat. Každý máme občas i v rodině "štěstí" na nějakého štváče, který zrovna nemá nic jiného na starosti, než se navážet do svých bližních. Je to dáno obdobím a ne právě nejlepším postavením Marsu vzhledem k vašemu znamení, proto se situací nebojujte, nesnažte se prostě vůbec nic měnit, ba celou záležitost nejlépe úplně přehlížejte. Však ona se sama napraví tak, jak má.
Koncem období neplánujte nic náročného, raději si odpočiňte mezi dobrými knihami nebo u oblíbených časopisů, na něž předtím zřejmě nezbyl čas. Jen žádnou větší fyzickou námahu! Buďto byste si přivodili prochlazení anebo se přinejmenším řízli do prstu...


Rak

Dejte si pozor na obchodní jednání a na vše co nějak souvisí s penězi. Nedobrá aspektace Marta se může projevit destruktivně právě na tomto poli lidského konání. Stejně tak je tato doba nevhodná pro změny zaměstnání. Jestli jste tedy uvažovali o změně práce, raději to ještě nějakou dobu odložte. Je velmi pravděpodobné, že konec měsíce nebo začátek následujícího bude těmto změnám více nakloněn.
Chcete-li přesto něco změnit, nabízí se vám velmi dobrá konstelace pro změny osobních postojů a vnitřní struktury osobnosti. Máte-li nějaký nedořešený problém táhnoucí se z minulosti, pusťte se do jeho řešení. Nejen, že se vám podaří dotáhnout starý problém do konce, ale navíc se dovíte něco nového o sobě!
A padnou-li tyto informace na úrodnou půdu, můžete celkem snadno obohatit sama sebe o nové poznatky z dlouhé cesty za nalezením vlastního středu. Což je prvním, nevyhnutelným krokem na cestě za hlubšími souvislostmi tohoto světa.


Lev

Počátek měsíce je spojen s ne zcela dobře postaveným Marsem, který vám může napáchat nemálo drobných škod. Nebude se dařit - ale v maličkostech, na které si jen taktak budet umět dát pozor. Zvláště opatrní byste měli být v silničním provozu a při řemeslnických pracích. Škody nebudou velké, jen nepříjemné. Zajímavě postavený Uran vnese do vašeho života chaos především v druhé půli měsíce. Obzvláště pokud pracujete s výpočetní technikou nebo s digitálně řízenými stroji, budou se vám pod rukama bortit, budou se ničit a bezdůvodně nefungovat - a vy nebudete mít chuť, čas ani náladu je opravovat.
V této situaci by pro vás bylo lepší si vzít volno anebo se nechat nakazit nějakou sympatickou chřipkou. Kdo leží v posteli, přece jen toho může zkazit méně - jen byste si museli dávat pozor na drobné slovní půtky, kterých tak jako tak vyvarováni nebudete. Buďto budou protějšky v komunikaci reagovat nedůtklivě nebo vy sami budete chybně volit slova, ale bojovnost Marsu a revolucionářská prudkost Uranu vám řádně zamíchají životem.


Panna

Nový měsíc pro vás bude zdrojem nové inspirace. Co se do dnešních dnů nedařilo, půjde jako po másle! Máte před sebou naprosto jednoznačně pozitivní čas. Můžete se věnovat čemukoliv a bude se vám to dařit. Jupiter je natolik kladně aspektován, že i případná chyba ve vašem jednání a nebo nedostatek v komunikaci s okolím bude tímto harmonickým vztahem planet natolik kompenzován, že jinak možné problémy se odsunou pro tentokrát do pozadí.
Ale nic není jen tak – do značné míry vám hrozí nebezpečí, že si na tento stav věcí rychle přivyknete a v okamžiku jak tato velmi dobrá konstelace pro vaše znamení pomine, můžete zažít mírný šok z probuzení. Proto prosím berte vše jako momentální stav, ze kterého je možné nějakou dobu těžit, ale v okamžiku kdy odezní, je třeba se vrátit zpět na zemi.
V podstatě se však nejedná o nic jiného než o to, zachovat si i přes euforii současné doby chladnou hlavu a odstup. V okamžiku, kdy to zvládnete, nemůže vás nic překvapit.


Váhy

Čeká vás měsíc plný náznaků a předtuch, přestože se zdánlivě nebude dít nic důležitého. Zvláštní, poněku napjatá pasivita, způsobená pozicí Saturnu vzhledem k vašemu znamení, vám zpočátku nepřinese mnoho příjemného. Postupně může ochladnout nějaký přátelský či intimní vztah, může se objevit i nemoc.
Budete muset bojovat, abyste získali energii potřebnou i k těm nejběžnějším činnostem. Netrapte se tím, už od druhého týdne se postupně začnou rýsovat změny, které chtějí hvězdy do vašeho života vnést. V té chvíli začněte obzvláště pozorně naslouchat svým přátelům i známým, měli byste se tak dozvědět něco nového a důležitého. Uvítejte i zdálnlivě nepříjemné události a zprávy. Když budete mít oči otevřené, chopíte se koncem měsíce nové příležitosti, která zásadním způsobem promění váš život.
Nejlepší cestou, jak toto vše zvládnout, je snaha o dokončení všech započatých záležitostí, abyste měli později volné ruce k realizaci změn, o nichž hvězdy hovoří, a nezapomenout, že na správnou cestu člověka nasměrují obvykle ty méně příjemné události.


Štír

Váš život bude v této době plný vzestupů a pádů. První týden byste měli být plni sil a tvůrčí energie, pak vám ale hrozí, že podlehnete svým slabostem. Pokud se tak stane, je zbytečné si to příliš vyčítat, je třeba, abyste si tím prošli a uvědomili si své silné i slabé stránky. Důležité však je zachovat si od procházejících událostí odstup - jedině tak budete schopni je později objektivně posoudit.
Nepodaří-li se vám zachovat si zmíněný odstup, nesnažte se v době útlumu řešit partnerské spory a nečiňte žádná zásadní rozhodnutí, váš úsudek bude zkreslený a záhy byste svých rozhodnutí litovali.
Experimentovat se štěstím můžete začít až v druhé polovině měsíce, kdy bude Jupiter ve více příznivém postavení.
Konec měsíce pak přeje klidnému a rozumnému zhodnocení poslední doby a novým impulsům k cestě vpřed. Nevydávejte se na ni ale dříve, než si vše opravdu důkladně srovnáte v hlavě - uspěchanost a netrpělivost by byla na škodu. Dlouhé zamyšlení vám přidá i více pocitu jistoty na další cestě.


Střelec

Zdá se, že máte problém ujasnit si, co vlastně od svého života a od budoucnosti očekáváte. Tento měsíc vám hvězdy naznačí hned několik zajímavých možností a směrů kam vykročit. V tom je však právě to největší úskalí. Budete mít sklon příliš dlouho váhat a slibné šance se nakonec mohou postupně všechny rozplynout. Je důležité uvědomit si, že nemůžete jít všemi cestami, je třeba si vybrat jen jednu a té se držet. Nejvíce asi budete váhat v případě partnerkých záležitostí. Není důležité rozhodnout se dobře, ale rozhodnout se! Nerozhodnost, ke které budete mít sklon je nejhorší možností.
Nedokážete-li své problémy s rozhodnutím vyřešit sami, poraďte se s přáteli, kartami a podobně. Ale všechny možnosti by měly být dobré a přínosné, jedinou špatnou volbou by byla žádná volba. Čekat můžete maximálně do třetího týdne měsíce, pak už by mohlo být pozdě.
V posledním týdnu se věnujte především rodině a záležitostem spojených s chodem domácnosti. Nejen, že dáte dopořádku delší dobu opomíjené nedostatky, ale také si velmi vydatně při této činnosti zarelaxujete!


Kozoroh

Tento měsíc vám hrozí, že vypadnete zezaběhnutého tempa a poddáte se lenosti a únavě. To, co šlo dříve snadno a jakoby samo od sebe bude najednou téměř nad vaše síly. Naštěstí budete mít dostatek příležitostí k odpočinku, snadno je však můžete promarnit přílišnou pasivitou. Hvězdy přejí cestám a to jak cestám za odpočinkem, tak díky Merkuru i cestám za obchodem. Můžete spojit příjemné s užitečným a cesta původně míněná jako relaxace se může stát cestou úspěšně obchodní.
Koncem měsíce se připravte na změnu v myšlení. Zbavíte se nějaké velké starosti a znovunaleznete touhu přehodnocovat. Dobrým začátkem by mohla být důkladná (a nejlépe písemná) rekapitulace vašeho dosavadního života. Zřejmě zjistíte, že se pohybujete v kruzích, které je třeba rozetnout a vykročit někam dál. A to je přesně to, co bych vám doporučil vzhledem k celkové konstelaci, která je pro nové postoje a začátky jako stvořiná.


Vodnář

Tento měsíc jsou planety pro vás natolik příznivé, že není nic, čeho byste se mohli obávat. Existující konflikty dojdou usmíření nebo aspoň dočasného klidu zbraní. Práce vám půjde od ruky, vaše výkonnost se zvýší natolik, aby to okolí kladně ohodnotilo, takže můžete očekávat i případné navýšení platu. Sázková hra vám přinese malou výhru. Mírně ochabující dobré vztahy mezi rodinnými příslušníky znovu nabydou původních kvalit a prožijete velmi příjemné odpoledne v kruhu nejbližší rodiny. Necítíte-li se dobře, váš zdravotní i psychický stav dozná pozitivních změn. Také je-li v rodině někdo nemocen, bude se postupně cítit stále lépe.
Bezstarostné období jako by vyzývalo k nějaké zábavě a k návštěvám společnosti. Neváhejte proto vzít partnera - partnerku na výstavu, do divadla, do kina anebo - není-li toto vše vaše gusto, na diskotéku nebo koncert rockové skupiny. A to ne jednou, měsíc je přece tak dlouhý!


Ryby

Tento měsíc půjdete především vy, muži, do školy vztahů a lásky. Budete se učit od žen trpělivosti a cílevědomosti. Ženy budou mít vztahy pevně v rukách a bude záležet jen na nich, kudy se cesty lásky budou vinout. Je to velká šance pro vaše vztahy nejen pro nejbližší týdny, ale na mnoho let dopředu.
Ve druhé dekádě zjistíte, že byste měli něco udělat i čistě pro sebe. Tento nápad vás bude ponoukat k bláznivým, ale dobrým nápadům: omezíte kouření, uklidíte, začnete chodit sportovat, budete hubnout. Náhlé rozhodnutí ale dlouho nevydrží, pokud je nepodpoříte něčím pro vás příjemným. Proto sami sebe odměňte - i když bude výsledek jen malý. I ta troška úspěchu přece stojí za pochvalu.
V rodinném životě vás vyděsí starší příbuzný nečekanou nemocí. Ale nenechejte se vyvést z míry - vše nasvědčuje tomu, že nemoc zmizí stejně rycjle, jako se objevila. A vy budete mít dobrou inspiraci k využití alternativních metod posílení zdraví.
O finance se následující období starat nemusíte. Buďto to půjde samo - anebo prostě do svého osudu v tomto ohledu zatím nemůžete zasáhnout.

Shlédnutí: 356