Horoskopy

Shlédnutí: 136

Horoskop na tento měsíc pro každé znameníBeran

První polovinu měsíce nejspíš proležíte v posteli. Ačkoli nežijete nijak zvlášť nezdravě, infekce se nevyhýbá nikomu a tentokrát došlo i na vás. Nepokoušejte se nemoc přechodit a nevracejte se do práce dříve, než budete zcela zdrávi. Protentokrát můžete lékařům plně důvěřovat, opravdu vědí, co s vámi dělají a léčba vám skutečně pomůže. V druhé polovině měsíce se budete cítit na vrcholu svých sil a rychle doženete, co jste zameškali.
Postavení Neptuna naznačuje ve druhé polovině měsíce konflikty, zejména generační. Ať jste mladí nebo již dříve narození, uvědomte si prosím, že druhé straně nevnutíte své názory, rozdíl je příliš veliký.
Pokud uvažujete o změně zaměstnání, je k tomu vhodná příležitost počátkem posledního týdne měsíce, může se vám také stát, že v nové práci budete již v tom následujícím. Ve stejném období mají také mnozí zaměstnanci naději na mírné zvýšení platu.


Býk

Umělci a vůbec kreativně zaměření lidé mohou tento měsíc očekávat, že jim práce půjde od ruky tak jaksi sama a nebudou mít nouzi o zajímavé nápady. Nebojte se ani větších projektů a úkolů, jimž jste se doposud vyhýbali. Postavení Venuše s Neptunem přímo ukazuje netradiční řešení, jimiž překvapíte své okolí, ale mnohdy i sami sebe.
Ve druhé polovině měsíce věnujte ovšem zvýšenou pozornost svému zdravotnímu stavu, častěji odpočívejte a příliš se nepřepínejte, aby výborný začátek neztroskotal na nějaké banální nemoci, jíž bylo možné předejít.
Tak, jak budete měnit fyzický svět svou prací, budete tím zároveň měnit i váš svět duchovní. Získáte nový náhled na problémy, které jste se doposud marně snažili pochopit a řešit. Koncem měsíce si budete moci lépe uspořádat svůj osobní život.


Blíženci

Zlepšení vaší situace je skutečně na dohled. Museli byste udělat opravdu velké a osudové chyby, abyste to zvrátili. Přesto však od vás hvězdy budou očekávat jistou aktivitu, čím více, tím lépe. Uspějete ve všem, na co sáhnete. Od dvacátého dne měsíce navíc nastane velmi vhodná doba pro navazování (zvláště milostných!) vztahů - Venuše k vám opět obrací svou laskavou tvář. Konflikty v zaměstnání se urovnají a opět budete mít sílu začínat nové věci - nebojte se jí využít. Nenechejte pochybnosti - ať už své vlastní nebo svých přátel - aby vám pokazily radost ze života, rozhodně si ji zasloužíte.
Jistou, mírně odvrácenou stranou vašich úspěchů může být zdravotní stav, který se mírně zhorší. Můžete očekávat problémy se zažíváním a zřejmě začnete být alergičtí na nějaké jídlo. Nezbyde, než držet dietu, což vám může být nepřijemné. Navzdory všem potížím totiž budete pociťovat nemírný hlad. Právě proto vám ale dieta o to více prospěje. Nepřiberete!


Rak

Jsou vám velice příznivě nakloněny planety, a proto si na tyto dny můžete stavět vyšší cíle. Prostě by bylo škoda takovou situaci nevyužít. Zkuste vypadnout ze svých běžných starostí a povinností, zkuste se podívat na svět jinýma očima a na chvíli opustit svoje zaběhané postoje a názory. Budete-li vůči tomu, co se kolem děje, nezaujatí a otevření, možná vás mnoho nového napadne a budete moci přispět i tam, kde se vám to ještě před nedávnem zdálo nemožné.
Co ale neopomíjejte, je zdravotní stav. Zatím se nepříjemnosti se zdravím hlásí jen velmi potichu a nenápadně a většinou je přehlušíte prací nebo zastrašíte tabletou. Už ke konci měsíce by tomu ale mohlo být jinak. Co třeba zajít na preventivní lékařskou prohlídku?
Počátek měsíce bude kromě toho spojen s nečekanou zprávou od příbuzných, pravděpodobně ne příliš radostnou. Vězte ale, že v dané situaci vy sami nemůžete nic udělat a nechte vše pokud možno být. Uvidíte, že je to nejlepší řešení.


Lev

Začátek tohoto měsíce je zvláště vhodný k tomu, abyste si naplánovali dovolenou. Oddejte se snění, první týden vám tak rychleji uteče, ačkoli vás nečeká nic zásadního. Pak vás ale osud vhrne do událostí jako kámen vystřelený z praku. Věci, které doposud klidně dřímaly, naberou rychlý spád a vy se až do konce měsíce nezastavíte. Dobře se přitom rozhodujte, kterým událostem budete věnovat svou pozornost, abyste vše ustáli. V poslední třetině měsíce vám totiž hrozí vyčerpání a z něj mohou vyvstat ošklivé zdravotní problémy. Nezapomeňte proto také odpočívat a sledujte svůj přísun vitamínů. Pokud zjistíte, že něco nestíháte, poproste o pomoc své okolí. Bude pro vás mít pochopení a vezme část problémů na sebe. V druhé polovině měsíce můžete zlepšit vztahy, které byly v minulosti nějakým způsobem pošramocené, ať už se jedná o kolegy z práce nebo o příbuzné. Spatří vás totiž v jiném světle a dají víc na váš názor.


Panna

Dejte si pozor na obchodní jednání a na vše co nějak souvisí s penězi. Nedobrá aspektace Marta se může projevit destruktivně právě na tomto poli lidského konání. Stejně tak je tato doba nevhodná pro změny zaměstnání. Jestli jste tedy uvažovali o změně práce, raději to ještě nějakou dobu odložte. Je velmi pravděpodobné, že konec měsíce nebo začátek následujícího bude těmto změnám více nakloněn.
Chcete-li přesto něco změnit, nabízí se vám velmi dobrá konstelace pro změny osobních postojů a vnitřní struktury osobnosti. Máte-li nějaký nedořešený problém táhnoucí se z minulosti, pusťte se do jeho řešení. Nejen, že se vám podaří dotáhnout starý problém do konce, ale navíc se dovíte něco nového o sobě!
A padnou-li tyto informace na úrodnou půdu, můžete celkem snadno obohatit sama sebe o nové poznatky z dlouhé cesty za nalezením vlastního středu. Což je prvním, nevyhnutelným krokem na cestě za hlubšími souvislostmi tohoto světa.


Váhy

V nejbližších dnech nepodnikejte nic důležitého. Není pro to vhodné období a stálo by vás to dost nervozity. Na konci období vás čekají lepší časy, a proto neztrácejte trpělivost, jen vyřizování a důležité rozhovory odložte. Raději teď trochu popřemýšlejte nad osobními problémy, ale neptejte se druhých na radu a nenechte si do toho příliš mluvit. Důležité je vaše vlastní řešení a vaše vlastní nápady.
Asi od poloviny období se poměry na hvězdném nebi změní a nastanou jak vhodné okamžiky pro různá jednání, úřední záležitosti a pracovní věci, tak i pro řešení drobnějších nepříjemností doma. Počítejte ale s tím, že právě v rodině může nejspíše dojít ke sporům, především ke sporům o majetek mezi dvěma generacemi.
V milostném životě nelze teď čekat žádnou změnu ani zvláštní zážitky. Zato vás překvapí přátelé - naštěstí příjemně. Ke konci období také dostanete dárek od osoby, od níž byste se takového počinu nenadáli. Jestli rádi sázíte, měla by být vaším šťastným číslem pětka.


Štír

Na začátku období se mohou ohlásit průduškové potíže, popřípadě i potíže se zažíváním, proto pozor na dietetické prohřešky i na prochlazení. Nemuselo by to dobře skončit. Ženy mohou mít i bolesti ledvin.
V práci začne činit problémy osoba, která se na scéně objevila teprve nedávno. Bude kazit náladu a intrikovat. Tady rozhodně můžete zasáhnout a sjednat pořádek - máte cit pro řešení choulostivých situací i dostatek odvahy na to, abyste se postavili neomalenosti.
Rodina pro vás bude solidním zázemím, ač se nedá říci, že by vše běhalo tak jak má. Okolo 20. dne měsíce přinese tranzitující Luna nepříjemný spor v manželství či partnerství, který navíc vznikne z pomluvy třetí osoby. Pokuste se při hádce nesklouznout do obviňování protějšku, raději za sebou zavřete dveře méně používaného pokoje a zůstaňte do druhého dne v klidu.
Radost vám mohou přinést jednak děti a jednak přátelé, které beztak poslední dobou zanedbáváte. Navrhněte občasné návštěvy kulturních akcí - děti ocení kino, přátelé divadlo.


Střelec

V nejbližších dnech budete mít silný sklon dělat všechno polovičatě, odcházet od započaté práce, těkat. Vaše nesoustředěnost má hlubší příčiny, které byste měli odhalit - ať už sami či s pomocí přátel. Budete-li jim pozorně a bez sebestřednosti naslouchat, dozvíte se o sobě něco nepříjemného, ale důležitého. Problémy přece jenom nelze donekonečna odkládat a do těch nejméně příjemných se vám nebude chtít obzvlášť. Buďte proto rádi, že je okolo vás pořád dost lidí, kterým na vás záleží natolik, že vás - byť i nevybíravými slovy - směřují do toho, do čeho by se vám samotným asi nikdy nectělo.
Ve třetím týdnu měsíce by pak měla vyvstat možnost, jak tento svůj nedostatek překonat. Zvláště v této době hvězdy přejí sebepoznání a hledání cest k zdokonalení své osobnosti.
Osamělým by konec období měl přinést novou známost, zadaným usmíření a nebo vyjasnění konfliktního tématu ve vztahu. Příznivým změnám ve vztazích totiž napomáhá dobrý aspekt Venuše a Merkura.
Věřte starým přátelům a devítce.


Kozoroh

Ačkoli se v zaměstnání do práce příliš nepohrnete, půjde vám teď dobře od ruky a některé úkoly zvládnete doslova "levou zadní". Během druhého týdne měsíce jí ale věnujte větší pozornost, protože chybu, kterou v něm můžete udělat, budete napravovat jen těžko. Kromě tohoto období se ale celý měsíc můžete klidně oddat zábavě a mimopracovním aktivitám. Pokud již delší dobu netrpělivě očekáváte zvýšení platu, vytoužený okamžik nadejde ve druhé třetině měsíce.
V osobním, hlavně pak partnerském životě už to ovšem bude horší. V posledním týdnu vypluje na povrch informace, která dosud zůstávala tajná, a ačkoli není nijak závažná, váš vztah poněkud naruší. Můžete to brát také jako zkoušku jeho pevnosti. Nesnažte se o smír za každou cenu, pokud vztah nevydrží, stejně nestál za to a odvál by jej první silnější vítr. Při konfliktu se ale raději nepokoušejte partnerovi nic zatajit, situaci tím jenom zhoršíte. Ať už to dopadne jakkoli, na konci měsíce vám sebevědomí stoupne na správnou úroveň a připíšete si cennou zkušenost v poznání sebe sama.


Vodnář

Začínající měsíc pro vás nebude špatný na partnerské vztahy. Dá se ale předpokládat, že se budete snažit udržet a budovat stávající vztah, než že by se vám dařilo seznamování. Sami usoudíte, že na ně nějak není ani nálada, ani štěstí. Doba přeje dárkům, malým oslavám, příjemným překvapením.
Žádost v těchto dnech podaná bude mít nebývalou naději na úspěch. Do noty vám ještě hraje nebývale vysoký stupeň laskavosti a srdečnosti mezi lidmi, a tak se budete divit, jak jsou úředníci, ale třeba i policisté ochotní. S podobnou vstřícností se můžete setkat i na poli pracovním - ale pozor, tady si vše pokazíte ke konci měsíce, kdy nevhodný aspekt Marta a Merkura oznamuje trestuhodnou nedbalost. Co takhle vzít si krátkou dovolenou?
Po odpočinku volá i stav vaší tělesné schránky. Se zlozvyky už to opravdu přeháníte a když k tomu přidáte, že změna životního stylu ve vašem případě nehrozí ... tak by to chtělo na chvíli vypnout.
Doma si dejte pozor na pokažené spotřebiče, těšte se na milý telefonát.


Ryby

Tento měsíc vám hrozí, že vypadnete zezaběhnutého tempa a poddáte se lenosti a únavě. To, co šlo dříve snadno a jakoby samo od sebe bude najednou téměř nad vaše síly. Naštěstí budete mít dostatek příležitostí k odpočinku, snadno je však můžete promarnit přílišnou pasivitou. Hvězdy přejí cestám a to jak cestám za odpočinkem, tak díky Merkuru i cestám za obchodem. Můžete spojit příjemné s užitečným a cesta původně míněná jako relaxace se může stát cestou úspěšně obchodní.
Koncem měsíce se připravte na změnu v myšlení. Zbavíte se nějaké velké starosti a znovunaleznete touhu přehodnocovat. Dobrým začátkem by mohla být důkladná (a nejlépe písemná) rekapitulace vašeho dosavadního života. Zřejmě zjistíte, že se pohybujete v kruzích, které je třeba rozetnout a vykročit někam dál. A to je přesně to, co bych vám doporučil vzhledem k celkové konstelaci, která je pro nové postoje a začátky jako stvořiná.