Horoskopy

Horoskop na tento měsíc pro každé znameníBeran

Mnoho štěstí bude čekat především ty, kteří mají potíže s prací. Ve vaší životní pouti se objeví několik možností, jak se mít dobře. Pracovní úroveň máte tak širokou, že bylo opravdu dost divné, kdyby se vaše situace nezlepšila tím směrem, který si přejete. Chcete-li napravit svoji pozici v místě, kde pracujete, naskytne se vám v půli měsíce vynikající přáíležitost, jak se prosadit a je velmi nepravděpodobné, že ji minete.
Ti, kteří práci neřeší, se mohou po celý příští měsíc dosti dobře rozvíjet na poli sebevzdělání, osobního růstu či zlepšení fyzické kondice a zdravotního stavu.
Velkou chybu byste ale udělali, pokud byste začali rýpat do čehokoliv, co se týká vztahů. Nesnažte se dokonce ani nikomu pomáhat - v lepším případě byste dostali vyčiněno rovnou, v tom horším byste se ocitli uprostřed nečestností a intrik, jichž byste se s největší pravděpodobností stali smutnou obětí.
Čeká-li vás cesta, vydejte se na ni s chutí. Přinese vám radost. A jestli nikam cestovat nehodláte, zkuste nějakou novou knížku.


Býk

Pro vás bude tento čas plný změn a to především pracovních. Očekávejte nenadálou událost v zaměstnání anebo událost jinak úzce spojenou s vaší prací. Mars a Saturn ve spojení s Venuší v dobrém aspektu k vašemu znamení tvoří silný základ pro materiální zněny. A to změny jak pozitivní, tak negativní. Konečný výsledek je odvislý od vaší momentální nálady a přístupu. Proto doporučujeme zachovat si chladnou hlavu a udržet pozitivní smýšlení i při nepříliš dobře se vyvíjející se situaci. V konečném důsledku se vám pevná víra vrátí v podobě dobrého konce anebo alespoň takového konce, který pro vás nebude znamenat nijak zásadní ztrátu.
Jinak by tento měsíc neměl být poznamenaný ani nečekanými událostmi v rodině, ani blízkém okolí.
Možná by vám neškodilo ke konci období trochu zrelaxovat – co třeba návštěva přátel nebo jiná, pro vás vhodná akce, uvolňující nastřádané napětí celého měsíce? Nakonec je to jen na vás, ale v žádném případě tuto možnost nezatraťte. Aktivně strávený odpočinek je přesně to, co budete potřebovat!


Blíženci

Počátek měsíce je spojen s ne zcela dobře postaveným Marsem, který vám může napáchat nemálo drobných škod. Nebude se dařit - ale v maličkostech, na které si jen taktak budet umět dát pozor. Zvláště opatrní byste měli být v silničním provozu a při řemeslnických pracích. Škody nebudou velké, jen nepříjemné. Zajímavě postavený Uran vnese do vašeho života chaos především v druhé půli měsíce. Obzvláště pokud pracujete s výpočetní technikou nebo s digitálně řízenými stroji, budou se vám pod rukama bortit, budou se ničit a bezdůvodně nefungovat - a vy nebudete mít chuť, čas ani náladu je opravovat.
V této situaci by pro vás bylo lepší si vzít volno anebo se nechat nakazit nějakou sympatickou chřipkou. Kdo leží v posteli, přece jen toho může zkazit méně - jen byste si museli dávat pozor na drobné slovní půtky, kterých tak jako tak vyvarováni nebudete. Buďto budou protějšky v komunikaci reagovat nedůtklivě nebo vy sami budete chybně volit slova, ale bojovnost Marsu a revolucionářská prudkost Uranu vám řádně zamíchají životem.


Rak

Tento měsíc budete patrně bojovat s některým ze svých zlozvyků a máte i jedinečnou šanci v tomto boji zvítězit. Máte-li například v úmyslu přestat kouřit, nadcházející období je téměř ideální.
Máte-li nějaké problémy v práci, raději si vezměte krátkou dovolenou nebo prostě hrajte mrtvého brouka. Jakékoli vyhrocování sporů by vám mohlo velmi uškodit. Nejnebezpečnějším obdobím v tomto směru bude druhý a třetí týden měsíce.
V partnerských vztazích by naopak mělo být všechno v pořádku a i přátelé budou ochotni vám pomoci a mnohé pro vás udělat. Nebylo by však dobré jejich přízně zneužívat. Naopak se podívejte, kdo z vašich bližních potřebuje radu, pomoc nebo třeba jen útěchu. Je totiž velmi pravděpodobné, že vám blízká osoba má dlouhodobé problémy, a ačkoliv o nich před vámi mluví, vy jim nevěnujete žádnou pozornost. Možná dokonce tyto problémy bagatelizujete.
Zrozenci počátku vlády znamení nechť si dávají pozor na problémy v dopravě.


Lev

Starost, kterou cítíte o někoho blízkého, tento měsíc ještě poroste. Můžete-li pro něj něco udělat, počkejte spíše ke konci měsíce, v prvních třech týdnech je atmosféra vhodnější spíše k přemýšlení než k činům. Totéž platí i v pracovních záležitostech. Konejte své každodenní povinnosti, ale nesnažte se o žádné změny či inovace, i když budete mít spoustu zajímavých nápadů. Raději je několikrát důkladně promyslete, možná zjistíte, že nejsou zase tak užitečné a rozhodně si uvědomíte, že vhodná doba pro ně ještě nenastala. Hlavně v práci by to chtělo dostat další osoby na svoji stranu.
V partnerských záležitostech byste mohli mít sklon mnoho mluvit, snažte se tomu ubránit. Slova nelze vzít zpět a v tomto čase byste z nich mohli vystavět hradbu, kterou byste jen ztěží bořili. Spolehněte se spíše na zaběhnuté koleje a nic důležitého neřešte. I v této oblasti vyčkejte změny nálad mezi lidmi v posledním týdnu měsíce.
Narození mezi 2. a 6. dostanou neočekávaný dárek.


Panna

Umělci a vůbec kreativně zaměření lidé mohou tento měsíc očekávat, že jim práce půjde od ruky tak jaksi sama a nebudou mít nouzi o zajímavé nápady. Nebojte se ani větších projektů a úkolů, jimž jste se doposud vyhýbali. Postavení Venuše s Neptunem přímo ukazuje netradiční řešení, jimiž překvapíte své okolí, ale mnohdy i sami sebe.
Ve druhé polovině měsíce věnujte ovšem zvýšenou pozornost svému zdravotnímu stavu, častěji odpočívejte a příliš se nepřepínejte, aby výborný začátek neztroskotal na nějaké banální nemoci, jíž bylo možné předejít.
Tak, jak budete měnit fyzický svět svou prací, budete tím zároveň měnit i váš svět duchovní. Získáte nový náhled na problémy, které jste se doposud marně snažili pochopit a řešit. Koncem měsíce si budete moci lépe uspořádat svůj osobní život.


Váhy

Za nejsilnější negativní tendenci tohoto měsíce lze jednoznačně označit sklon ke vzteku pramenící z nespokojenosti s vlastním životem. Tak si to alespoň budete myslet, ale skutečnou příčinou je vaše nerozhodnost. Nedovedete se rozhodnout, co je právě teď podstatné - a nejhorší je sedět a hloubat nad osudem či se dokonce litovat. Důležité je jednat - ale nevěřte tomu, že správné jednání je to, že budete někoho osočovat nebo jej budete obviňovat ze svých neúspěchů. Možná vás takovéto jednání dočasně uspokojí, ale dlouhodobě se vám nevyplatí: Lidé vás nebudou brát vážně.
V ostatních ohledech vám budou planety přát, zejména pohyblivý Merkur, který nosí dobré nápady a obchodní či finanční štěstí. Jen si dejte pozor, abyste při vší své sebelítosti dobré nápady a možnosti nepropásli. Půjdete-li namísto zahloubání vyřídit úřední záležitosti, požádáte-li si o zvýšení platu nebo zkusíte usmířit rodinný spor, uděláte dobře sobě i ostatním.
Ke konci měsíce se dobře pobavíte ve společnosti. Věřte číslu 24.


Štír

Zlepšení vaší situace je skutečně na dohled. Museli byste udělat opravdu velké a osudové chyby, abyste to zvrátili. Přesto však od vás hvězdy budou očekávat jistou aktivitu, čím více, tím lépe. Uspějete ve všem, na co sáhnete. Od dvacátého dne měsíce navíc nastane velmi vhodná doba pro navazování (zvláště milostných!) vztahů - Venuše k vám opět obrací svou laskavou tvář. Konflikty v zaměstnání se urovnají a opět budete mít sílu začínat nové věci - nebojte se jí využít. Nenechejte pochybnosti - ať už své vlastní nebo svých přátel - aby vám pokazily radost ze života, rozhodně si ji zasloužíte.
Jistou, mírně odvrácenou stranou vašich úspěchů může být zdravotní stav, který se mírně zhorší. Můžete očekávat problémy se zažíváním a zřejmě začnete být alergičtí na nějaké jídlo. Nezbyde, než držet dietu, což vám může být nepřijemné. Navzdory všem potížím totiž budete pociťovat nemírný hlad. Právě proto vám ale dieta o to více prospěje. Nepřiberete!


Střelec

Jsou vám velice příznivě nakloněny planety, a proto si na tyto dny můžete stavět vyšší cíle. Prostě by bylo škoda takovou situaci nevyužít. Zkuste vypadnout ze svých běžných starostí a povinností, zkuste se podívat na svět jinýma očima a na chvíli opustit svoje zaběhané postoje a názory. Budete-li vůči tomu, co se kolem děje, nezaujatí a otevření, možná vás mnoho nového napadne a budete moci přispět i tam, kde se vám to ještě před nedávnem zdálo nemožné.
Co ale neopomíjejte, je zdravotní stav. Zatím se nepříjemnosti se zdravím hlásí jen velmi potichu a nenápadně a většinou je přehlušíte prací nebo zastrašíte tabletou. Už ke konci měsíce by tomu ale mohlo být jinak. Co třeba zajít na preventivní lékařskou prohlídku?
Počátek měsíce bude kromě toho spojen s nečekanou zprávou od příbuzných, pravděpodobně ne příliš radostnou. Vězte ale, že v dané situaci vy sami nemůžete nic udělat a nechte vše pokud možno být. Uvidíte, že je to nejlepší řešení.


Kozoroh

Nadcházející měsíc vám přinese jedinečnou možnost vyzkoušet mnoho nových věcí a činností. Rozhodně se tomu nebraňte i kdybyste měli překonávat silný strach z neznámého. Určitě se nevydáde všemi cestami, které se vám nabídnou - a v této době ani nebude možné učinit nějakou zásadní změnu v životě. Ale v budoucnu se vám tyto zkušenosti bohatě zúročí, jakmile skutečně dojde k nutnosti osudového výběru mezi různými možnostmi.
Toto se však netýká milostných záležitostí. Tam se raději ubraňte jakýmkoli svodům, nemusely by pro vás mít příznivé následky. To platí především v první polovině měsíce.
Druhá polovina měsíce už tolik možností k seznámení nepřinese, zato však se díky dobrému postavení Jupitera mnohonásobně zvýší pravděpodobnost náhlého finančního prospěchu. Dbejte ale toho, abyste takto nabytých prostředků využili s rozumem a nesobecky. Více než kdy jindy tentokrát platí, že Boží mlýny melou pomalu ale jistě!


Vodnář

Tento měsíc může, zvláště ke svému konci, nabýt takřka osudového charakteru. Zpočátku bude vše zcela obvyklé. Konflikty s druhými se utlumí, rutinní způsob života vás bude celkem příjemně ukolébávat. Ale i prvních čtrnáct dní může znamenat mnohé - necháte-li se ukolébat klidem před bouří a duševně zlenivíte, můžete začít dělat dosti nebezpečné chyby. Rozhodně se nepouštějte do žádných záležitostí souvisejících s magií, Merkur není na vaší straně. Pokud však máte (nejen, ale zvláště pak v této oblasti) nějaké závazky, udělejte všechno proto, abyste jim dostáli, jinak vás záhy stihne bolestný trest.
V druhé polovině měsíce vás čeká milé setkání s člověkem, kterého jste již dlouho neviděli. Přinese vám příjemné chvíle, ale oslabí vaši už tak dosti roztěkanou pozornost.
Koncem měsíce si dávejte pozor na alkohol, může se snadno stát, že neodhadnete svoji míru a budete toho litovat. Také vám hrozí různé nehody, můžete být okradeni a v posledních dnech měsíce se můžete stát obětí nečekaného fyzického napadení. Takže pozor!


Ryby

Zdá se, že máte problém ujasnit si, co vlastně od svého života a od budoucnosti očekáváte. Tento měsíc vám hvězdy naznačí hned několik zajímavých možností a směrů kam vykročit. V tom je však právě to největší úskalí. Budete mít sklon příliš dlouho váhat a slibné šance se nakonec mohou postupně všechny rozplynout. Je důležité uvědomit si, že nemůžete jít všemi cestami, je třeba si vybrat jen jednu a té se držet. Nejvíce asi budete váhat v případě partnerkých záležitostí. Není důležité rozhodnout se dobře, ale rozhodnout se! Nerozhodnost, ke které budete mít sklon je nejhorší možností.
Nedokážete-li své problémy s rozhodnutím vyřešit sami, poraďte se s přáteli, kartami a podobně. Ale všechny možnosti by měly být dobré a přínosné, jedinou špatnou volbou by byla žádná volba. Čekat můžete maximálně do třetího týdne měsíce, pak už by mohlo být pozdě.
V posledním týdnu se věnujte především rodině a záležitostem spojených s chodem domácnosti. Nejen, že dáte dopořádku delší dobu opomíjené nedostatky, ale také si velmi vydatně při této činnosti zarelaxujete!

Shlédnutí: 429