Horoskopy

Shlédnutí: 171

Horoskop na tento měsíc pro každé znameníBeran

Nechali jste spoustu věcí na poslední chvíli a nyní musíte mnohé dohánět. Je zbytečné hořekovat nad rozlitým mlékem, pustíte-li se do práce, můžete vše ještě úspěšně napravit. Snadno však můžete v této době podlehnout pasivitě a malomyslnosti, jíž byste mohli vbrzku litovat. Pokud překonáte poněkud kritické první dva týdny, koncem měsíce budete už v pohodě a vše se začne dařit.
Nabídky k zábavě raději odmítejte, necítili byste se dobře, neboť by vás neustále pronásledovala myšlenka, že máte důležitější věci na práci. Uspějete-li ve svém úsilí, koncem měsíce si vše vynahradíte.
Uvažovali jste v poslední době o svém vztahu ke zvířatům? Možná by bylo na čase stát se opatrovníkem některého z domácích mazlíčků. Pokud už zvíře máte, zkuste se zamyslet nad tím, zda mu věnujete dostatek času a pozornosti. Dobrý vztah se zvířetem vás může nabít energií a přinést zcela neočekávaný pocit vnitřního uspokojení a klidu.


Býk

Když vám někdo počátkem měsíce zavolá nebo vás elektronicky osloví a bude vás žádat o setkání, odmítněte. Možná se tím vyhnete nepříjemnému člověku, který nemá čisté úmysly, nemluví pravdu, chová se divně a asi je tak trochu blázen. Nejste-li zrovna psychiatr, můžete trávit čas lépe - jedině snad že byste si nutně potřebovali z někoho vystřelit a tento prolhaný šprýmař vám připadl jako příhodná oběť. Ale nevěřte si nedmíru, to se vám může nevyplatit. Jinak bude měsíc plynout v poklidu pracovních povinností a nerozzlobí-li vás počasí, nemáte nač nadávat.
Dvojí setkání s přáteli i novými zajímavými lidmi vás nejen vytrhne z přílišné šedi, ale nabídne i látku k přemýšlení o dlouhých nocích - vězte totiž, že budete trpět nespavostí, a můžete si za ni sami. Chtělo by to jen více pohybu.
Namísto něj ale zřejmě vytáhnete knížku, jen co si uděláte chvíli času. Pokuste se aspoň číst dobrou, zábavnou literaturu a nepřejídat se, když už se vám nechce moc hýbat.
Narozeným ke konci období anebo s ascendentem ve Štíru hrozí malá autonehoda.


Blíženci

Do vašeho života přišly změny a vy si na ně nyní budete muset zvyknout. Budete potřebovat hodně elánu a ještě více trpělivosti. Záhy začnete pociťovat rostoucí potřebu trochy klidu a rutiny zaběhnutých kolejí. Nebojte se, všechno to přijde, ale před tím vás čeká setkání, které utvrdí definitivnost a nenávratnost změn, které vás zasáhly. Až s vědomím, že existuje pouze cesta vpřed, budete schopni skutečně nastolit ve vašem životě řád a stereotyp. Je pravděpodobné, že na sebe budete muset vzít další nečekaný závazek a zodpovědnost. Nevyhýbejte se jí, pomůže vám v hledání sebe sama. To vás čeká pravděpodobně ve třetím týdnu. I přes možné nepříjemnosti budete se sebou celkem spokojeni, protože budete cítit hrdost na své odhodlání a odvahu. Bylo by však dobré držet svoji hrdost k sobě na rozumné míře, která nepřeskočí v sebelásku. Té se zbavuje jen velmi pomalu a s maximálním nasazením vůle a energie, kterou můžete potřebovat zužitkovat mnohem rozumněji!


Rak

Tento měsíc může, zvláště ke svému konci, nabýt takřka osudového charakteru. Zpočátku bude vše zcela obvyklé. Konflikty s druhými se utlumí, rutinní způsob života vás bude celkem příjemně ukolébávat. Ale i prvních čtrnáct dní může znamenat mnohé - necháte-li se ukolébat klidem před bouří a duševně zlenivíte, můžete začít dělat dosti nebezpečné chyby. Rozhodně se nepouštějte do žádných záležitostí souvisejících s magií, Merkur není na vaší straně. Pokud však máte (nejen, ale zvláště pak v této oblasti) nějaké závazky, udělejte všechno proto, abyste jim dostáli, jinak vás záhy stihne bolestný trest.
V druhé polovině měsíce vás čeká milé setkání s člověkem, kterého jste již dlouho neviděli. Přinese vám příjemné chvíle, ale oslabí vaši už tak dosti roztěkanou pozornost.
Koncem měsíce si dávejte pozor na alkohol, může se snadno stát, že neodhadnete svoji míru a budete toho litovat. Také vám hrozí různé nehody, můžete být okradeni a v posledních dnech měsíce se můžete stát obětí nečekaného fyzického napadení. Takže pozor!


Lev

Od samého začátku měsíce budete velice podráždění a nevrlí. Řešením je v tomto případě, byť poněkud nečekaně, prostá změna jídelníčku. Pokuste se odstranit z něj, či alespoň výrazně omezit, těžká a silně kořeněná jídla. Odměnou vám bude nejen výrazné zlepšení vašeho zdravotního stavu, ale i nálady, které velice prospěje jak vám, tak lidem ve vašem okolí. V druhém týdnu se co nejvíce vydávejte do společnosti, můžete tam jednak potkat mnoho zajímavých lidí, ale také uvidíte některé své známé v úplně jiném světle. Postavení Venuše a Saturna dává dlouhodobě osamělým naději na vážnější seznámení, párům pak na upevnění stávajícího vztahu. Je to také vhodná doba pro početí plánovaného potomka. To se týka zejména osob mezi dvacátým šestým až třicátým druhým rokem života.
Konec měsíce bude naopak lepší trávit klidněji, jen v úzkém kruhu nejbližších přátel a příbuzných. Snížíte tím riziko bezdůvodných konfliktů s možnými dlouhodobými zdravotními následky, které hvězdy v tomto období naznačují.


Panna

Celý tento měsíc se pokuste vyhýbat jakékoliv manuální práci - tedy umožňují-li to okolnosti. Nejen, že vám hrozí drobný pracovní úraz, ale také je pravděpodobné, že se vám nebude příliš pracovně dařit. Zbytečně byste rozdělali několik věcí dohromady a žádnou nedotáhli do konce. Důvodů může být hned několik: ztráta zájmu, neúspěch a neschopnost podívat se na situaci více objektivně.
Koncem měsíce budete mít mnohem více pracovního štěstí a tak se vůbec nic nestane, když vše odložíte!
Naproti tomu máte značný potenciál k navazování nových přátelských nebo partnerských vztahů. Byla by velká škoda toho nevyužít. Aspekty Venuše přímo nabádají k tomu, vyrazit do společnosti za zábavou a náhodným setkáním - nebraňte se tomu. Nejen, že zapomenete na práci, ale především máte velkou naději najít někoho, o kom již dlouhou dobu sníte!
Máte-li stálého partnera, čekejte, že dobré postavení planet se projeví celkově kladně na vašem vztahu. A za novými přáteli a známostmi můžete vyrazit společně.


Váhy

V období nejbližším očekávejte klidné dny. Co vám bude znepříjemňovat život, bude pouze nenálada, jinak se ale jeví, že se vám vše bude dařit ne-li výtečně, pak aspoň mírně nadprůměrně. Již se nemusíte bát smůly, která vás v poslední době občas pronásledovala, ta byla spojena se špatným postavením pomalých planet, především Neptuna a Saturna, a ty se rozešly do lepších aspektů.
Ve druhé polovině měsíce se dají události více do pohybu. Rozhodnete se utratit nějaké peníze a to vás vrhne do nákupů, cest po obchodech, vybírání a váhání, zda koupit to nebo to. Nakonec utratíte daleko víc, než jste plánovali, ale žádný strach, budete spokojeni a až na jednu dvě maličkosti se vám vše vyplatí a ještě uděláte radost sobě i svým bližním.
Na konci měsíce dojde v rodině k nepříjemnosti - bude to konflikt, který bude mít zřejmě i úřední dohru. Jen se do něj nenechejte zatáhnout - sebralo by vám to příliš mnoho času a připadali byste si ... no nedobře. Můžete se ale zavčasu pokusit znesvářené strany usmířit. Jak? Udělejte si z nich trošku legraci, odhlehčete spor. Mohlo by to vyjít.


Štír

S postupem času zjišťujete, že vaše kondice není co bývala. Zadýcháváte-li se i po krátké chůzi, je nejvyšší čas s tím něco udělat. S cvičením to ale nepřehánějte, nemusíte hned vyhrát olympiádu. Jupiter navíc varuje před možností drobného úrazu v první třetině měsíce.
Dávejte si pozor, jakým dojmem působíte na své okolí. Přílišná strohost by mohla způsobit, že se od vás odtáhnou i lidé, kteří vás mají rádi. Ke konci měsíce by mohlo dojít i k vážným rozporům uvnitř dlouhotrvajících vztahů a jejich krachu.
Ve finančních otázkách slibují naopak hvězdy stabilitu a možnost zisku. Nebojte se investovat část svých úspor, trocha rizika se vám tentokrát bohatě vyplatí. To ovšem tento měsíc neplatí o hazardních hrách - zvláště ve třetím týdnu nemá smysl ani podávat tiket Sazky, pro vás je to škoda peněz. Návštěvu kasina proto raději odložte a jděte si místo ní třeba zaplavat. Na neobvyklých místech máte šanci poznat zajímavé lidi, schopné vám výrazně pomoci, ať už duchovně, nebo dokonce i materiálně.


Střelec

Čeká vás měsíc plný podivného opojení, bude vás lákat alkohol, divoké hýření, život v magické přítomnosti. Ten by se však záhy mohl proměnit v děsivou past. Upadnete-li do ní, následky mohou být fatální. Raději se věnujte práci, i když vám půjde spíše s obtížemi a nebudete příliš schopni se na ni soustředit. Pokud ale vydržíte, potíže pominou a dosáhnete koncem měsíce nečekanéhho úspěchu. Užijete-li totiž "život v přítomnosti" kreativně, přinese vám mnoho inspirace. To mějte na paměti, zvláště pokud jste uměleckého zaměření. Luna, Merkur a Venuše se vám mohou stát značným zdrojem inspirace, která čeká jen na uchopení. Pracujete-li v módě, reklamě nebo jste-li výtvarníkem nebo literátem, nabízí se vám ke konci měsíce velmi plodné období. Proto neváhejte ani minutu a tvořte - prodlení by se vám zcela jistě nevyplatilo!
Tento čas bude i přínosem pro zamilované - zmíněná konstalace je velmi vhodná pro veškeré citové záležitosti. A tak, jestli jste doposud váhali s vyjádřením svých citů, poslední týden tohoto měsíce odložte všechny předsudky - hvězdy stojí při vás.


Kozoroh

Ačkoli se v zaměstnání do práce příliš nepohrnete, půjde vám teď dobře od ruky a některé úkoly zvládnete doslova "levou zadní". Během druhého týdne měsíce jí ale věnujte větší pozornost, protože chybu, kterou v něm můžete udělat, budete napravovat jen těžko. Kromě tohoto období se ale celý měsíc můžete klidně oddat zábavě a mimopracovním aktivitám. Pokud již delší dobu netrpělivě očekáváte zvýšení platu, vytoužený okamžik nadejde ve druhé třetině měsíce.
V osobním, hlavně pak partnerském životě už to ovšem bude horší. V posledním týdnu vypluje na povrch informace, která dosud zůstávala tajná, a ačkoli není nijak závažná, váš vztah poněkud naruší. Můžete to brát také jako zkoušku jeho pevnosti. Nesnažte se o smír za každou cenu, pokud vztah nevydrží, stejně nestál za to a odvál by jej první silnější vítr. Při konfliktu se ale raději nepokoušejte partnerovi nic zatajit, situaci tím jenom zhoršíte. Ať už to dopadne jakkoli, na konci měsíce vám sebevědomí stoupne na správnou úroveň a připíšete si cennou zkušenost v poznání sebe sama.


Vodnář

Čeká vás měsíc plný náznaků a předtuch, přestože se zdánlivě nebude dít nic důležitého. Zvláštní, poněku napjatá pasivita, způsobená pozicí Saturnu vzhledem k vašemu znamení, vám zpočátku nepřinese mnoho příjemného. Postupně může ochladnout nějaký přátelský či intimní vztah, může se objevit i nemoc.
Budete muset bojovat, abyste získali energii potřebnou i k těm nejběžnějším činnostem. Netrapte se tím, už od druhého týdne se postupně začnou rýsovat změny, které chtějí hvězdy do vašeho života vnést. V té chvíli začněte obzvláště pozorně naslouchat svým přátelům i známým, měli byste se tak dozvědět něco nového a důležitého. Uvítejte i zdálnlivě nepříjemné události a zprávy. Když budete mít oči otevřené, chopíte se koncem měsíce nové příležitosti, která zásadním způsobem promění váš život.
Nejlepší cestou, jak toto vše zvládnout, je snaha o dokončení všech započatých záležitostí, abyste měli později volné ruce k realizaci změn, o nichž hvězdy hovoří, a nezapomenout, že na správnou cestu člověka nasměrují obvykle ty méně příjemné události.


Ryby

Pokud jste ještě nebyli vytrženi ze stereotypu svého života nějakým drsným zážitkem, očekávejte jej v prvních dnech měsíce. Zvláště první týden by vám mohl přinést nové poznání z duchovní oblasti. Nebudete je však schopni dokonale zvládnout a udržet. Hrozí vám, že budete psychicky labilní a budete mít sklon pohybovat se spíše mezi extrémy než kolem středu. V takovém případě je možné vyhledat radu či pomoc, nejvíce však důvěřujte vlastnímu srdci. Vaše rozkolísanost se bude od třetího týdne postupně vracetdo normálu, očekávejte však občasná "zemětřesení" i v budoucnu.
Budete-li mít potřebu upnout se na druhého člověka, ujistěte se, zda vám opravdu dobře rozumí a jestli mu na vás opravdu záleží. Uvědomte si, že vaše problémy mohou druhé spíše nudit.
Vnější svět k vám bude ale poměrně laskavý. Dočkáte se výsledku nějaké dlouhodobé činnosti, poznáte nové zajímavé lidi a získáte řadu podnětů, které později budete moci využít.