Horoskopy

Horoskop na tento měsíc pro každé znameníBeran

Celý tento měsíc se pokuste vyhýbat jakékoliv manuální práci - tedy umožňují-li to okolnosti. Nejen, že vám hrozí drobný pracovní úraz, ale také je pravděpodobné, že se vám nebude příliš pracovně dařit. Zbytečně byste rozdělali několik věcí dohromady a žádnou nedotáhli do konce. Důvodů může být hned několik: ztráta zájmu, neúspěch a neschopnost podívat se na situaci více objektivně.
Koncem měsíce budete mít mnohem více pracovního štěstí a tak se vůbec nic nestane, když vše odložíte!
Naproti tomu máte značný potenciál k navazování nových přátelských nebo partnerských vztahů. Byla by velká škoda toho nevyužít. Aspekty Venuše přímo nabádají k tomu, vyrazit do společnosti za zábavou a náhodným setkáním - nebraňte se tomu. Nejen, že zapomenete na práci, ale především máte velkou naději najít někoho, o kom již dlouhou dobu sníte!
Máte-li stálého partnera, čekejte, že dobré postavení planet se projeví celkově kladně na vašem vztahu. A za novými přáteli a známostmi můžete vyrazit společně.


Býk

Příští měsíc můžete bez obav zasvětit povinnostem nebo konkrétně zaměstnání. Naskytne se možnost, na kterou jste již dlouho čekali, takže se právě v této oblasti může konečně dát do pohybu mnoho událostí. Dočkáte se pomoci od osoby, s níž pracujete a již dlouho bezdůvodně nevěříte, a tak se snad konečně zbavíte pochybností. Nové přátelství bude moci konečně začít. Všední dny vám totiž zpříjemňuje příznivé postavení Venuše. Ke konci období vám bude vrácen dluh.
I další planety svírají ty správné úhly, pouze Uran může nabádat k nerozvážnosti až zbrkolosti. Lze tedy říci, že při troše rozvahy budete mít štěstí a budete si jej i vědomi. Bude tím silně ovlivněno veškeré vaše jednání, nebydete sebevědomí, budete si více jisti ve všem, co budete dělat. Mějte ale na paměti, že toto šťastné období jednou skončí a život se vrátí do normálních kolejí, v nichž budete normálně pociťovat svoje chyby.
Neriskujte při jízdě v autě, ve sportu ani při domácím kutění. Dbejte bezpečnosti práce! Pozornost se vám vyplatí.


Blíženci

Čeká vás mnoho zásadních rozhodnutí - zvláště v prvních dvou týdnech měsíce. Je vhodné chopit se všech příležitostí a za každou cenu překonat přirozený strach z kroku do neznáma. Je možné, že se budete hodně bát, je to zkouška, kterou musíte projít. Pokud neuspějete, zůstane vše v zaběhnutých kolejích a vy si to pak budete marně vyčítat.
Koncem měsíce budete svá rozhodnutí naplno realizovat. Hvězdy přejí velkým změnám - stěhování, změna zaměstnání a podobně. Připravte se na přemíru hektických okamžiků - nebudete pak v tak velkém stressu. Pomůže vám také, že budete překypovat zdravím i duševní energií a tak vše hravě zvládnete. Možná, že i sami sebe příjemně překvapíte zjištěním, že nejen filmoví hrdinové, ale i vy jste schopni vykonat velké věci.
Důležitou radou pro tento měsíc je nebát se změn. Strach je v této době rozhodně špatný rádce. Pokuste se proto co nejvíce využít příznivé postavení Jupitera, který vám v mnohém vašem snažení bude maximálně napomáhat.


Rak

Do vašeho života přišly změny a vy si na ně nyní budete muset zvyknout. Budete potřebovat hodně elánu a ještě více trpělivosti. Záhy začnete pociťovat rostoucí potřebu trochy klidu a rutiny zaběhnutých kolejí. Nebojte se, všechno to přijde, ale před tím vás čeká setkání, které utvrdí definitivnost a nenávratnost změn, které vás zasáhly. Až s vědomím, že existuje pouze cesta vpřed, budete schopni skutečně nastolit ve vašem životě řád a stereotyp. Je pravděpodobné, že na sebe budete muset vzít další nečekaný závazek a zodpovědnost. Nevyhýbejte se jí, pomůže vám v hledání sebe sama. To vás čeká pravděpodobně ve třetím týdnu. I přes možné nepříjemnosti budete se sebou celkem spokojeni, protože budete cítit hrdost na své odhodlání a odvahu. Bylo by však dobré držet svoji hrdost k sobě na rozumné míře, která nepřeskočí v sebelásku. Té se zbavuje jen velmi pomalu a s maximálním nasazením vůle a energie, kterou můžete potřebovat zužitkovat mnohem rozumněji!


Lev

Nadcházející období vám přinese zklamání v člověku, jehož jste velmi obdivovali. Patrně vás svým chováním hluboce zasáhne. Ve skutečnosti ale nebude na vině dotyčná osoba - nemůže za to, že jí připisujete vlastnosti, které ve skutečnosti nemá.
Pokud si neuvědomíte, že jste se nezklamali ve skutečném člověku, ale v zidealizovaném obrazu, budete se tím trápit po zbytek měsíce a přehlédnete zajímavou nabídku právě ze strany dotyčné osoby. Pokud si jí však všimnete, vše se rychle urovná a máte naději na nový vztah či zajímavou tvůrčí aktivitu.
Dobře postavený Jupiter může umožnit menší výhru zejména ve třetím týdnu. I pokud nesázíte, lze cosi získat: tentokrát by to byl spíše nečekaný nález nebo nabídka k dobré zábavě.
V posledním týdnu vám hrozí nakažlivá choroba nebo úraz. Vyhněte se proto prosím rizikovému prostředí a pokuste se posílit své zdraví vhodným způsobem otužování, sportování nebo nějakými vitamíny. Pokud pociťujete už delší dobu nějaký zdravotní nedostatek, stálo by za to navštívit lékaře.


Panna

Měli byste se vrátit k věcem, jimž jste se již dlouho nevěnovali. Postavení planet přeje návratům. Využijte nadcházejících dní a týdnů k návštěvám starých přátel, oprašte své znalosti cizích jazyků, znovu přečtete oblíbené knihy... To vše vám přinese mnoho nových pohledů na zdánlivě známé věci. Hledáte-li partnera, poohlédněte se mezi dávnými přáteli a známými, zde budou vaše šance nejvyšší.
Ke konci měsíce vám ale hrozí, že všechny ty návraty přerostou v až chorobnou nostalgii. Dejte si pozor, abyste až tak daleko nezašli, jinak na vás dopadne smutek nebo až depresivní stavy.
Proti špatné náladě nejlépe pomáhá rozumné množství práce. Určitě okolo sebe máte i spoustu nedohotoveného a možná by i vaše prostředí sneslo nějaký ten úklid. Na jednu stranu můžete probíráním starých věcí, poznámek a fotografii učinit zadost svým nostalgickým náladám, na druhou stranu ale budete dělat něco užitečného a sami sobě uděláte radost jak zdařilým výsledkem tak i pocitem, že to, co jste dlouho odkládali, je konečně za vámi.


Váhy

Před vámi stojí dynamické, leč mírně konfliktní období. Budete-li ale šikovní, je docela dobře možné, že se aspoň těm zásadním konfliktům vyhnete.
Jednak buďte opatrní při jednání s dětmi a mladší generací vůbec. Snadno by se vám mohlo stát, že se bezdůvodně ročílíte a slova jednou vyřčená zpět nevezmete - a budou vás mrzet velice dlouho.
Větší problémy lze taktéž očekávat při prosazování nových věcí, změn či při posuzování majetkových poměrů mezi mladší a starší generací. Jen náznak změn v těchto oblastech vyvolá prudce odmítavou reakci a proto se po celý měsíc vyhněte novinkám anebo i jen rozhovorům o nich. Připomeňme, že to platí jak v práci, tak doma, tak i s přáteli.
V partnerských vztazích bude následující měsíc zdrojem několika nečekaných překvapení, která nemusejí být vždy příjemná. Sami totiž budete podrážděni a neopatrným slovem můžete vyvolat u svého protějšku výlev emocí, při němž budou řečena velmi zraňující slova. Pamatujte ale, že úsměv a včasná omluva mohou mnohému zabránit.
Vsaďte si nebo si kupte los. Přinese vám štěstí.


Štír

Mnoho štěstí bude čekat především ty, kteří mají potíže s prací. Ve vaší životní pouti se objeví několik možností, jak se mít dobře. Pracovní úroveň máte tak širokou, že bylo opravdu dost divné, kdyby se vaše situace nezlepšila tím směrem, který si přejete. Chcete-li napravit svoji pozici v místě, kde pracujete, naskytne se vám v půli měsíce vynikající přáíležitost, jak se prosadit a je velmi nepravděpodobné, že ji minete.
Ti, kteří práci neřeší, se mohou po celý příští měsíc dosti dobře rozvíjet na poli sebevzdělání, osobního růstu či zlepšení fyzické kondice a zdravotního stavu.
Velkou chybu byste ale udělali, pokud byste začali rýpat do čehokoliv, co se týká vztahů. Nesnažte se dokonce ani nikomu pomáhat - v lepším případě byste dostali vyčiněno rovnou, v tom horším byste se ocitli uprostřed nečestností a intrik, jichž byste se s největší pravděpodobností stali smutnou obětí.
Čeká-li vás cesta, vydejte se na ni s chutí. Přinese vám radost. A jestli nikam cestovat nehodláte, zkuste nějakou novou knížku.


Střelec

Počátkem měsíce bude vaše znamení ve velmi dobrém postavení k Venuši - očekávejte vynikající možnosti na poli partnerských vztahů. Je silně pravděpodobné, že potkáte zajimavý protějšek, který vás na první pohled bude značně přitahovat. Mějte na paměti, že veškeré pocity jsou vzájemné, neváhejte tuto osobu oslovit. Je možné, že takto získáte zajimavý a dlouhodbý vztah.
Ale nic není jen tak a vše nemůže být ideální - druhý týden se dostává vaše znamení do kontroverzního postavení ku Saturnu a Martu. Tento velmi napnutý vztah může mít značný vliv na vaší pracovní výkonost. V horším případě, zejména pracujete-li v rizikovém prostředí, vám může hrozit pracovní úraz. Budete-li cítit, že si potřebujete odpočinout, v žádném případě se tomuto přání nebraňte! Co tak udělat si krátkou dovolenou. Vše se zaleží a vy se vrátíte do běžného pracovního tempa odpočatí a plní nové inspirace.
V závěru tohoto období je vzhledem k postavení Jupitera pravděpodobná malá nebo střední výhra - nezapomeňte si vsadit.


Kozoroh

Ačkoli se v zaměstnání do práce příliš nepohrnete, půjde vám teď dobře od ruky a některé úkoly zvládnete doslova "levou zadní". Během druhého týdne měsíce jí ale věnujte větší pozornost, protože chybu, kterou v něm můžete udělat, budete napravovat jen těžko. Kromě tohoto období se ale celý měsíc můžete klidně oddat zábavě a mimopracovním aktivitám. Pokud již delší dobu netrpělivě očekáváte zvýšení platu, vytoužený okamžik nadejde ve druhé třetině měsíce.
V osobním, hlavně pak partnerském životě už to ovšem bude horší. V posledním týdnu vypluje na povrch informace, která dosud zůstávala tajná, a ačkoli není nijak závažná, váš vztah poněkud naruší. Můžete to brát také jako zkoušku jeho pevnosti. Nesnažte se o smír za každou cenu, pokud vztah nevydrží, stejně nestál za to a odvál by jej první silnější vítr. Při konfliktu se ale raději nepokoušejte partnerovi nic zatajit, situaci tím jenom zhoršíte. Ať už to dopadne jakkoli, na konci měsíce vám sebevědomí stoupne na správnou úroveň a připíšete si cennou zkušenost v poznání sebe sama.


Vodnář

Vaše skromnost a obětavost vás v tomto měsíci může přivést až na pokraj nervového zhroucení. Přemýšlete, zda se přece jen neobětujete pro jiné příliš a není-li čas trochu zabrzdit a vyhradit si chvíli také pro sebe. Možná to pro vaše okolí bude trochu šok, ale jistě vás pochopí. Odměnou vám pak bude nová energie, jíž se vám v poslední době příliš nedostává.
Psychické vyčerpání se často může odrazit i ve fizické rovině - nemocí. Na to si dávejte pozor zvláště v poslední třetině měsíce a zkuste tomu ještě dříve předejít, třeba i pravidelnými procházkami, pokud je to jen trochu možné. Trávíte už příliš mnoho času v uzavřených místnostech a čerstvý vzduch vám může jenom prospět. Vybírejte si ale raději cesty trochu dále od rušných ulic města - všechen vzduch mimo budovy nemusí být organismu prospěšný. Nezapomínejte ani na vitamíny a bedlivě sledujte, jestli to nepřeháníte s kávou.


Ryby

Nepokoušejte se tento měsíc aktivně seznamovat a buďte opatrní na nové známosti. Hrozí vám totiž, že se stanete buďto přímo obětí podvodu, nebo přinejmenším zažijete nemilé překvapení a hořké zklamání. Raději se proto pohybujte jen ve společnosti osob, které už delší dobu znáte a při jednání s cizími lidmi dejte na jejich rady a úsudek. Tato rada platí i v otázce financí – jak vašich, tak firemních. Máte-li jednat s novými obchodními partnery, přenechejte raději jednání jiným. Pro jistotu se mu pokuste vyhnout pod jakoukoliv záminkou. Pouhá vaše přítomnost by tentokrát mohla snadno znamenat naprostou katastrofu. Jedinci mezi 35-65 lety by si v druhé dekádě měli dávat pozor na úrazy, zejména zlomeniny končetin. Vystříhejte se proto rizikových činností a velkých sportovních výkonů. Na úplný závěr měsíce vás může velmi příjemně překvapit nečekaná návštěva.

Shlédnutí: 369