Horoskopy pro dívky

Horoskopy pro děvčata – zaměřeno převážně na vztahy.Beran

Láska a partnerství sice není základní hodnotou vašeho života, ale přesto vám chybí spřízněná duše, přinejmenším v poslední době. Nevěšte hlavu, tento měsíc se vám dostane vytouženého cíle. Stačí jen neodmítat nabízená pozvání do společnosti anebo na schůzku. Je možné, že první kontakt bude rozpačitý, ale druhé nebo třetí setkání vše spraví a vy se budete cítit jako v ráji. A tak už ve druhém týdnu byste si mohla udělat radost a zvednout si sebevědomí tím, že se ve společnosti přátel objevíte v doprovodu velice pozoruhodného protějšku.
Protože budete mít lásky a starostí s ní plnou hlavu, nezbyde vám mnoho času na cokoliv jiného. To může mít za následek konflikt v rodině, ale hlavně byste si měla dát pozor na povinnosti, jejichž zanedbávání docela jistě přinese své hořké ovoce. A proto: chcete-li se vyhnout nepřijemnostem, zkuste si i v těch nejradostnějších dnech vyhradit hodinku dvě na své nejbližší a na plnění povinností.
Věřte oblíbené rytmické písničce a prvnímu nápadu.


Býk

Objevíte-li pozvánku na nějakou zajímavou akci, zvláště bude-li se týkat zdraví nebo duchovního růstu, pokuste se ji navštívit. Postavení Merkura vůči Slunci přeje léčitelským nebo věšteckým schopnostem a může se stát, že v sobě nějaké objevíte.
Mimoto, že konstelace je vhodná pro duchovní aktivity, je také velmi příznivá pro otěhotnění. Pokud je to přesně to, po čem toužíte, nadešla chvíle, ve které budou vaše touhy vyplněny. V opačném případě vás ale musíme výrazně varovat, neopatrnost by vám mohla zkomplikovat život.
Měsíc pro vás bude plný různorodých dojmů a očekávání, které by ve vás mohly vyvolat nejistotu a chaos. Výsledkem by pak byla nepřiměřená podrážděnost a komplikace společenských vztahů. Rozhodně se nesnažte nikomu vnucovat své myšlenky, byť by vám připadly sebegeniálnější, spíše naslouchejte samy sobě a pokuste se všechny zážitky uspořádat a porozumět jim v širším kontextu.
Důvěřujte blízké přítelkyni, mužům narozeným ve znamení Lva. Vaší barvou budiž bílá.


Blíženci

Následující měsíc pro vás bude obzvláště příznivý. Bude vám takříkajíc všechno vycházet. Na co sáhnete, to vám rozkvete pod rukama. Zvláště pak pro ty z vás, kdož jste narozeni na počátku období vlády znamení. Už v prvních dnech se vám budou dařit menší finanční zázraky, stačí se jen trošku snažit. Bude se vám dařit práce a nebudete k zastavení - což se nemusí setkat s obecným nadšením. Hodně vašich blízkých totiž bude mít spíše nálůadu odpočívat a bavit se - tak pozor, ať si je nerozházíte.
V partnerství to zpočátku bude vypadat přinejmenším nejistě. Budete se snažit od rána do večera, při každém setkání či telefonu ... ale váš protějšek se na vás bude dívat jako na předmět denní potřeby. Jestli to není poprvní, raději partnera vyměňte, je totiž celkem pravděpodobné, že se podobné situace budou opakovat dále. Jste-li ale zamilovaní čerstvě, nenechejte se naopak odradit a zvěte jej na večírky, k přátelům, na výlety. A uvidíte, jak se to rozjede.
Věřte číslu patnáct.


Rak

Vaší rodiče si stále více nárokují váš volný čas, a je až neuvěřitelné, do čeho všeho vám chtějí mluvit. Situace dozraje už v průběhu prvního víkendu a přestože vám to nebude ani trošku milé, bude třeba kousnout do kyselého jablka a říci svůj názor jasně, nekompromisně, ale slušně. Jejich okamžitá reakce asi nebude nejpříjemnější, ale čím později začnete dávat najevo, že jste samostatný dospělý člověk, tím hůře je přesvědčíte a tím déle to bude trvat. Koneckonců dramatické postavení Slunce a Marta přeje právě úspěchům v rodinných sporech a sebeprosazení proti autoritám.
Právě proto byste se neměla bát ozvat i v práci nebo škole. Zejména je-li vám nadřízena žena, můžete rychle dosáhnout uznání svých námitek a požadavků. Nejvhodnějším časem je zde začátek druhé půle měsíce. Při řešení testů, žádosti o zaměstnání či soutěžích uspějete spíše v liché dny, sudé dny budou naopak přát bližšímu seznamování s těmi, kteří vás zaujali.
Věřte číslu stodvacet, barvě tmavě šedé a zrozenců, Raka a Střelce.


Lev

Postavení Luny vás na počátku tohoto období přinutí k odpočinku. Pocit ospalosti bude prostě silnější než dobrá předsevzetí. A běda, kdybyste se příliš snažila pocity únavy překonávat. Budete bez nálady či spíše plná nálady špatné a můžete něco pokazit. Důsledkem by byla hmotná škoda. Ale nezoufejte, že jste musela odložit práci i pořádnou zábavu - situace se vylepší asi po týdnu.
Náladu vám může zkazit zbytečná hádka s blízkým přítelem či partnerem. Ačkoliv bude pravda na vaší straně, nebude možné jej v daném okamžiku přesvědčit - proto se raději nehádejte a dělejte, jako že o nic nejde. Jenom o den dva později bude váš přítel přístupnější.
Ke konci měsíce se vyhýbejte extrémním teplotám a přílišné námaze, jinak si uženete pořádné zdravotní potíže. Ve stejném ohrožení je nejméně jedna další osoba z místa v němž bydlíte, takže raději žádné rodinné výlety. Zato vás potěší nečekaná finanční odměna, díky níž si konečně koupíte vytouženou věc.
Štěstí vám přinese jízda ve vlaku, modrá berva a nalezený desetník.


Panna

Prozatím dobrá pověst vás nezbavuje zodpovědnosti za sebe - a tak pozor na poškozený Neptun, který varuje před nestřídmým pitím a nepříjemnostmi, které by z toho mohly vyplynout. Mars je ve špatném úhlu k Luně a to také není právě doporučením pro opojení. Špatné svědomí, nevyrovnaná nálada a pomluvy, které by z toho vyplynuly, za to vážně nestojí.
Vůbec se zdá, že se Mars ve vašem horoskopu tentokrát vyřádil. Ve druhém týdnu tohoto měsíce na vás čeká rozezlený starší muž s hromadou výčitek. Proto si raději splňte povinnosti v práci i k rodině. Předejdete tím vážnému sporu, který byste si žehlili nejméně do konce měsíce. Rozhodně není čas říkat si o postup, zvýšení platu nebo zkoušet co udělá malá domácí revoluce. Starší generace bude nepřístupná rozhovorům po celé období.
Mars má ale i dobré aspekty, a ty se projeví ve druhé půli měsíce. O nápadníky nebudete mít nouzi, tak jen pozor, aby ten váš žárlil jen tak akorát. Když budete šikovní, zajistíte si jeho pozornost a ve vašem vztahu se objeví žádoucí erotické napětí.
Věřte diplomacii, asertivnímu chování a tmavěmodré barvě.


Váhy

Tento měsíc bude takový, jaký si ho uděláte. Hvězdy říkají, že se vám bude dařit ve všem, co započnete. Neplánujte ale příliš dopředu, koncem měsíce se situace může obrátit ve váš neprospěch a dílo by mohlo zůstat nedokončené. Soustřeďte se na to, co vám připadá nejdůležitější, detaily se vyvrbí samy.
Toužíte po seznámeni, ale zároveň se vám nechce nikam ven mezi lidi? Kolem novoluní máte vcelku dobrou příležitost najít toho pravého na nejnepravděpodobnějším místě - na internetu. Nemusíte se bát ani následného osobního setkání. Zvláštní pozornost při tom věnujte Beranům a Lvům. Případná vzdálenost mezi vámi není na překážku.
Rodina vás tentokrát bude podporovat a dodávat vám jistotu, kdyby vám scházela. Jen ze začátku měsíce si dávejte pozor na menší konflikty. Máte-li partnera, strávíte spolu velice příjemný čas a předchozí rozmíšky jako by nikdy nenastaly.
Nepřepínejte se v práci ani při sportu. Úraz by mohl mít trvalé následky.
Vyvarujte se obležených rybníků, věřte modré barvě, číslu osm a v druhém týdnu měsíce i slibům.


Štír

Ne všechno, co jste si plánovala, vám vychází. Neobviňujte se, nemůžete za to. Osud si s vámi zahrává a postavení Neptuna a Marta napovídá, že ani tento měsíc nejspíš nebude ve vašich silách to změnit. Můžete se jen snažit, aby následky událostí byly snesitelné.
Snažte se co nejvíce pobývat mezi věrnými přáteli, určitě vás rozveselí, ale nepřehánějte to. Večery protažené do rána mohou vaši náladu jen zhoršit. Pokud je to možné, uchylte se do náruče svého partnera, pomůže vám nepříjemné období překonat.
Hvězdy sice přejí seznamování, ale než se vrhnete do nějakého dobrodružství, důkladně si to rozmyslete. Pokud znovu potkáte bývalého partnera, můžete snadno zjistit, že důvod vašeho rozchodu byl vlastně malicherný a vztah obnovit. Pak už záleží jen na tom, zda vás oba čas naučil toleranci.
Koncem měsíce vysvitne skrze mraky opět slunce slunce a život bude o něco lehčí. Dostanete možnost zařídit si jej v rámci možností po svém.
Zajímejte se o Berany, věřte číslu 9 a jeho násobkům, poslouchejte pozitivní hudbu, vyvarujte se osminohých domácích mazlíčků.


Střelec

Vaše tělo si žádá aktivní relaxaci! A jestli jste na tuto maličkost zatím nepřišla sama, tak je nejvyšší čas vám ji doporučit. Pravidelná návštěva fitnes centra vám dodá nejen sebedůvěru, ale také onen potřebný rytmus a pravidelnost, které se vám v poslední době tolik nedostává. Krom toho pocítíte tělesnou svěžest, a to jistě není k zahození.
Někdo z vašich přátel o vás mezi společnými přáteli bude trousit sem tam nějakou pomluvu. Vzhledem k souvisejícím planetám by se mohlo jednat o zrozence znamení Vah. Nemějte to však tomuto člověku za zlé. Sám tápe a pokouší se nalézt zpět ztracenou pozornost okolí. Možná by bylo dobré vyhledat ho a promluvit si. Pomluvami vzniklé napětí ve společnosti řešte humorem.
Koncem období hrozí zvrat v rodině nebo vyhrocení některého z déle trvajících rodinných sporů. Tato záležitost se vás nebude přímo dotýkat a proto by z vaší strany bylo neuvážlivé, pokoušet se do problému zasahovat - raději počkejte, až se vše uklidní a zatím se tvařte jakoby nic.
Je-li to možné, vyhýbejte se po celý měsíc vodnímu živlu - voda odplavuje energii a té je vám v tomto čase zapotřebí.
Důvěřujte ve vlastní schopnosti, slunečné dny a jasně zelenou barvu.


Kozoroh

Blíží se k vám nenadálá událost ne příliš radostného charakteru, kterou jste však mohla už nějakou dobu očekávat. Postavení Marta ve spojení s Uranem ukazuje totiž na nečekané vyústění situace, od níž jste si po celý minulý měsíc hodně slibovala, ač na dobrý konec mnoho indícii nepoukazovalo. Chcete-li se nepřijemnostem vyhnout, raději se stáhněte do ústraní a nasaďte masku "já nic, já muzikant".
V ohrožení je i vaše názorová svébytnost. V poslední době jste se nechala příliš ovlivnit přáteli a právě tím ztrácíte sama sebe. Pokud by to tak šlo dál, zjistila byste, že váš život kamsi vykolejil, vy jste ztratila své sebevědomí a především že vás druzí využívají. Zkuste proto více vycházet z vlastních nápadů a cenit si toho, v čem jste originální. Je dost dobře možné, že vás druzí nechválí jen proto, že vám závidí. A právě díky svérázu vaší osobnosti můžete ke konci měsíce potkat osobu, která vás velmi zaujme a vy zaujmete ji. Jak krásná odměna!
Nevěřte laskavému slovu neznámého člověka ani pozváním na večírky.


Vodnář

Už od prvních dnů tohoto měsíce budete na druhé působit velice pohodově dobře. To vám ale může přinést i nežádoucí pozornost lidí, kteří vám závidí - ať oprávněně nebo neoprávněně. Je tak pravděpodobné, že se na vás přilepí osoba, která se bude snažit z vás něco mít. Pokud půjde o muže, bude to "pouze" prospěchář a nebudete-li brát známost vážně, vlastně si z něj budete moci dělat legraci. Pokud by ale šlo o ženu, dejte si raději dobrý pozor - její řeč může být milá, ale úmysly hodně jedovaté. Pomoci ve vaší situaci by vám mohl muž, nejlépe narozený ve znamení Býka nebo Kozoroha - tato znamení jsou dosti stabilní a realistická.
Rodinnými vztahy by mohla v druhém týdnu otřást hádka, která se ale přežene a bude rychle zapomenuta. Pro vás by ale mohla být příležitostí, jak přehodnotit své vztahy k rodině. Co tak třeba úvaha na téma "moje nezávislost"?
Ve škole či zaměstnání budete mít tendenci leccos zanedbat či odložit, situace bude klidná a tak bude k troše toho lenošení přímo vyzývat. Ale nenechejte se zlákat! Jestli se v tomto období naučíte pomalejšímu, klidnému tempu, budete se jen velmi těžko přizpůsobovat náročnějším požadavkům a mohla byste začít zaostávat.
Důvěřujte číslu patnáct.


Ryby

V tomto měsíci se můžete dočkat zásadních změn. Máte několik možností uplatnění a je jen na vás, kterou z těchto možností uchopíte a rozvinete ji. Vaše umění být na pravém místě v pravý okamžik je pro tuto dobu mimořádně příhodné. Každopádně vzhledem k postavení Jupitera a jeho vhodné aspektaci se domnívám, že váš výběr bude v každém případě vždy dobrý a s novou situací si dobře poradíte.
Koncem měsíce vám zkříží cestu na první pohled zajímavá osoba opačného pohlaví. Budete k ní sice vzhlížet s obdivem, ale v každém případě si na ni dejte pozor! Je pravděpodobné, že by mohla zásadním způsobem ovlivnit hladký a bezproblémový postup, kterým vše až do jmenovaného osudového setkání plynulo.
Konec měsíce bude přát lásce a porozumění. Proto dobře uděláte, když se nebudete stranit společnosti. Také máte-li nedořešené vztahy, nechejte vážné rozhovory na konec měsíce. Zdravotní upozornění: budete trpět nespavostí.
Věřte číslu 73 a 5. Nepokoušejte se vsázet, tento měsíc by to byla zbytečná investice.