Horoskopy pro dívky

Shlédnutí: 35

Horoskopy pro děvčata – zaměřeno převážně na vztahy.Beran

Ačkoli se říká, že toto období přináší díky nedostatku světla deprese a špatnou náladu, na vás to v tomto měsíci rozhodně platit nebude. Zatímco v prvních dvou týdnech vás ještě bude ovlivňovat podzimní nostalgie, druhá polovina by se dala spíše popsat tak, že na vás "leze jaro". Budete mít chuť být co nejvíce mezi známými, které si najdete, a osamělá srdce se budou snažit svůj stav změnit. Ano, je k tomu ten správný okamžik a partner, kterého si možná najdete, s vámi vydrží skutečně dlouho.
Zato v práci nebo škole to bude horší. Nepokoušejte se dohonit, co máte zameškáno. Výsledek by stejně neodpovídal vynaložené námaze. Počítejte prostě s tím, že celý měsíc budete v mírném skluzu a dohoníte jej nejdříve v posledním týdnu, ale spíše až v měsíci příštím.
Ve druhé dekádě si vyhraďte čas na urovnávání starších sporů - první kroky a případné omluvy ale musí vycházet od vás a musí být docela důrazné, aby je druhá strana vůbec zaregistrovala.
Barvou pro tento měsíc je skořicová a nezklamete se, budete-li věřit číslům 8 a 17.


Býk

Období je přímo stvořeno pro cestování. Postavení Jupitera a Merkura je natolik výhodně, že by byla rozhodně škoda odkládat naplánovanou cestu nebo ji dokonce vůbec nepodniknout.
Krátkodobě nevýhodné postavení Luny vám může v následujícím období přivodit milostné poblouznění. Dejte si pozor na to, co vám kdo říká, zejména je-li to muž! Mnozí totiž dokáží na první pohled odhadnout vaše slabé místo a neváhají je využít jen pro uspokojení svých momentálních potřeb. Naštěstí je Luna rychle se pohybující planetou, proto bude toto nebezpečí trvat jen několik dnů.
Příjemně vás překvapí dobrá zpráva od bývalé přítelkyně. Inspirována jejím úspěchem se budete rozhodovat, zda se také nepokusíte o nějakou tu neobvyklou kariéru. Štěstí by vám přílo především v cestovním ruchu, módě či obecně tam, kde uplatníte vzhled a pohotové myšlení. Nevrhejte se ale do ničeho bez přípravy.
Nevěřte slibům, mužům, kteří mají dobré postavení a rychle jedoucím autům.


Blíženci

Začátek měsíce, který přinese nejméně tři zajímavá setkání, si dobře prožijte. Před vámi je doba nerozhodnosti a nespokojenosti. Číhající planeta Pluto způsobí, že budete ve vztazích kalkulovat, a to tak dlouho až zjistíte, že jste se přepočítala. Sama na sebe se velice rozzlobíte, čímž jste na nejlepší cestě si všechno pokazit ještě víc a víc. Raději vše spláchněte s tím, že příště budete upřímnější.
Podobně i v práci či jiných povinnostech. Budete přemýšlet a hodnotit, ba dokonce si budete vymýšlet a přehánět. A tak dlouho budete plánovat a tvořit různá zlepšení, až plány prasknou a výsledek vám unikne. Ani tentokrát nevěšte hlavu. Příležitost se bude opakovat a vy na ni budete připravenější a chytřejší. Pokud se věnujete umělecké činnosti, budete mít dobré a proveditelné nápady, opět ale platí pravidlo, že není rozumné dlět něco druhým naschvál nebo přehánět v jakémkoliv smyslu.
Důvěřujte číslům deset a dvacetjedna.


Rak

Začátek měsíce se k vám vloudí pomalu a nenápadně. Na první pohled bude vše probíhat normálně, ale budete-li mít oči otevřené, nebude vám moci uniknout, jak se již během prvního týdne připravuje něco výjimečného. Vztahy mezi Lunou a Merkurem budou mít za následek změny ve vašem citovém životě. Druhý týden bude rozhodující. Záleží na tom, zda máte v aktuálně době partnera či nikoli.
.Pokud ne, nastává ideální doba pro svádění, hledání a hlavně objevování. Seznámení v tomto čase pro vás nebude problémem. Nenechte si ujít ony krásné stavy zamilovanosti a radosti.
Naopak, jste-li ve spokojeném partnerském svazku, je víc než pravděpodobné, že se vám ho podaří ještě prohloubit. Váš vztah najde nový, hlubší rozměr, sjednotíte si s partnerem cíle a naleznete více společného - a to vás stmelí. V žádném případě si ale nenechte poplést hlavu nenadálým setkáním. Rozbití stávajícího vztahu by se podepsalo nedobře nejen na vás, ale také na partnerovi. A ublížit někomu druhému je to poslední, co by člověk ve svém životě měl udělat!
Pro jistotu se vyhněte zrozencům Býka a Berana, naopak věřit můžete Vodnářům nebo Blížencům.


Lev

Radost a životnost je třeba vyjadřovat celou svoji bytostí. Prostě na 100%. A vy jste člověk, který v sobě má obrovský potenciál, energii, která musí být projevena navenek. Přestaňte se neustále kontrolovat a dohlížet na to, je-li váš vnější projev v souladu s tím, co považujete ve společnosti za únosné. Je na čase popustit uzdu a stát se více sama sebou. A neříkám to jen tak. Tím, že se zbavíte neustále kontroly nad sama sebou, uvolníte prostor pro nový rozměr osobnosti, která doposud musela neustále ustupovat – možná, že je to právě ta část osobnosti, která vás učiní úplnou.
Druhá polovina období v sobě ponese neopomenutelnou dávku nostalgie a vzpomínek na minulost. Dávejte si jen pozor, aby nostalgie zvolna nepřešla v depresi a vnitřní pocit nejistoty v nenaplnění. Jako bonus si můžete vyřešit některý z uložených problémů minulosti, je jen třeba vystihnout ten pravý čas, ve kterém jsou myšlenky ještě nezaujaté a mysl schopná objektivity.
Věřte rodině, blízkým přátelům, červené barvě a polodrahokamu jménem tyrkys.


Panna

Láska a partnerství sice není základní hodnotou vašeho života, ale přesto vám chybí spřízněná duše, přinejmenším v poslední době. Nevěšte hlavu, tento měsíc se vám dostane vytouženého cíle. Stačí jen neodmítat nabízená pozvání do společnosti anebo na schůzku. Je možné, že první kontakt bude rozpačitý, ale druhé nebo třetí setkání vše spraví a vy se budete cítit jako v ráji. A tak už ve druhém týdnu byste si mohla udělat radost a zvednout si sebevědomí tím, že se ve společnosti přátel objevíte v doprovodu velice pozoruhodného protějšku.
Protože budete mít lásky a starostí s ní plnou hlavu, nezbyde vám mnoho času na cokoliv jiného. To může mít za následek konflikt v rodině, ale hlavně byste si měla dát pozor na povinnosti, jejichž zanedbávání docela jistě přinese své hořké ovoce. A proto: chcete-li se vyhnout nepřijemnostem, zkuste si i v těch nejradostnějších dnech vyhradit hodinku dvě na své nejbližší a na plnění povinností.
Věřte oblíbené rytmické písničce a prvnímu nápadu.


Váhy

Začátek měsíce je přímo stvořen pro cestování. Postavení Jupitera a Merkura je natolik výhodně, že by byla rozhodně škoda odkládat naplánovanou i zcela nenadálou cestu nebo ji dokonce vůbec nepodniknout.
Krátkodobě nevýhodné postavení Luny vám může v následujícím období přivodit milostné poblouznění. Dejte si pozor na to, co vám kdo říká, zejména je-li to muž! Mnozí totiž dokáží na první pohled odhadnout vaše slabé místo a neváhají je využít jen pro uspokojení svých momentálních potřeb. Naštěstí je Luna rychle se pohybující planetou, proto bude toto nebezpečí trvat jen několik dnů.
Hned na to vás velmi příjemně překvapí dobrá zpráva od blízké přítelkyně. Inspirována jejím úspěchem se budete rozhodovat, zda se také nepokusíte o nějakou tu neobvyklou kariéru. Štěstí by vám přílo především v cestovním ruchu, módě či obecně tam, kde uplatníte vzhled a pohotové myšlení.
Spolehněte se na ženu z nejbližší rodiny, šarlatovou barvu a na větší společenskou akci. Číslem měsíce je osm.


Štír

Máte pocit, že na vás v poslední době všechno padá, nic se vám nedaří a celý svět se tak trochu proti vám spiknul? Tak to je ta pravá chvíle zhodnotit svůj dosavadní životní styl. Dejte si pauzu a zamyslete se. Jistě najdete spoustu možností, jak svoji náladu vylepšit. Začít byste měla u přátel, s nimiž se sice často stýkáte, ale vlastně vašimi přáteli nejsou - vídáte se jen ze zvyku či setrvačnosti. Při hlubším zamyšlení zjistíte, že tuto skupinku už opravdu nemusíte! Uvolněný čas můžete využít návštěvami těch, které jste dlouho neviděla, protože tak jaksi sešli z vaší cesty.
Následovat by měla péče o vaše zanedbané talenty. Je přece tolik věcí, jimž jste se dřív tak ráda věnovala - a kde jsou? Vezměte barvy, chopte se kytary, kupte si nový fotoaparát...a ta povídka, kterou jste naposledy nedopsala, taky vlastně nebyla nejhorší. A jestli máte pocit, že vám chybí inspirace, zkuste ji načerpat nezvyklým zážitkem s nově nabytými přáteli. Chce to jen kousíček odvahy.
Věřte originálním lidem, červené barvě a monumentálním budovám.


Střelec

Pokud tento měsíce hodláte cestovat, děláte jen dobře. Postavení Merkura a Saturna přeje poznávání nových míst a lidí.
Snažte se promluvit s každým, koho potkáte - někde mezi těmi cizinci se skrývá obrovská šance do budoucnosti. Bude se tu ale jednat spíše o kariéru - hledáte-li partnera, porozhlédněte se spíše po svých dosavadních známých. Nemá některý z nich v očích zvláštní lesk, když na vás pohlédne? Hvězdy naznačují, že ano.
Co se dosavadních vztahů týká, přibližně uprostřed měsíce by mohlo mezi partnery dojít k vážné roztržce. Příčinou bude vaše žárlivost. Nevěřte tolik hlasům z okolí a buďte k partnerovi trochu otevřenější, on se k vám pak zachová stejně. Vztahy s rodiči budou naopak po celý měsíc více než dobré. Možná se vám podaří vysvětlit jim i věci, ve kterých jste se doposud nemohli dohodnout.
Věnujte se svému tělu. Na cestách neodmítejte pěší výlety do přírody ani vyjížďky na kole, buďte v pohybu. Prospěje vám to jak tělesně, tak duševně. Získáte vyrovnanost, která vám v poslední době poněkud scházela.
Důvěřujte azurové barvě, tyrkysům, číslu čtyři a všímejte si kostelních věží.


Kozoroh

Celé následující období lze jedním slovem charakterizovat jako neklidné. Nejvíce to pocítíte na vlastní náladě. Budete se cítit rozčilená a podrážděná a s těmito pocity budete s různými úspěchy bojovat.
Už první týden měsíce se budete zlobit na svoje rodiče. Ne že by jejich chování bylo výrazně horší než je tomu jindy, tentokrát ale toho budete mít skutečně dost. Vaše podrážděná reakce bohužel vyvolá jen další zhoršení situace, proto nepočítejte s tím, že by na rodinném bitevním poli nastal klid zbraní. Můžete se sice snažit sporům předejít, ale vaše vlastní nálada vás bude soustavně zrazovat.
Podle podobného schématu se bude rozvíjet i většina dalších vztahů. Prostřední dekáda sice může přinést několik dnů pohody, ale to jen nervozita nabírá druhý dech. Klidných dnů proto raděj využijte pro vlastní rekreaci, než pro urovnávání sporů, které by bylo předčasné. Lepší vyhlídky máte bohužel až příští měsíc.
Věřte samotě, vlastní píli, světle zelené barvě a číslu sto.


Vodnář

Máte-li pocit, že kolem vás se vše hroutí a padá, může to být do jistého okamžiku pravda. Ale je třeba, abyste vy sama učinila všem záporným vlivům přítrž. V nejbližším období máte vše na dosah ruky a tak i vaše ruka musí mít právo veta v rozhodování o dalším osudu. Mars je vám nakloněn a rázná rozhodnutí se vám budou snadno vykonávat. Proto neváhejte, v tomto čase můžete vyřešit i dlouhodobé problémy, především ty, které se pojí s vašimi nejbližšími.
V druhém týdnu přijde radostná událost - neočekávejte však radost ve financích. Spíše se připravte na krásně prožitý čas, dobrou zábavu a vynikající duševní rozpoložení. Nepostavíte-li si nic do cesty, užijete si radostný a šťastný týden.
Posledních čtrnáct dnů tohoto měsíce přeje nejvíce cestám a všemu, co je spojené s aktivitou a rozmachem. Plánujete-li pracovní cestu, neváhejte a podnikněte ji. Velmi pravděpodobně se dočkáte úspěchu - a to i v případě, že neuzavřete dohodnutý obchod, neuděláte zkoušku, na kterou jste se chystala, prostě i za předpokladu, že vaše pracovní mise nebude úspěšná. Vy sama totiž naleznete odpovědi na dlouho kladené otázky stran vašeho životního stylu a postavení.
Věřte zrozencům Raka, Štíra, emocím a prvnímu dojmu.


Ryby

Máte-li velké plány do budoucna, není to vůbec ke škodě. Současné postavení planet je nejen nakloněno tvoření uvnitř, lae také vnější realizaci. Vaše plány se mohou snadno stát realitou. Důležité je však držet svoje představy na poli uskutečnitelných přání. Stavění "vzdušných zámků" by nikam nevedlo a jen by tříštilo vaši energii. Zároveň by bylo dobré plánovat ve dvou. Spojené síly mohou dosáhnout mnohem dál, než jedinec bez stálé podpory. Nemáte-li však partnera, který by vám stál po boku, nestojí vám nic v cestě po někom se poohlédnout. Postavení vaší Venuše přímo vybízí k navazování nových vztahů.
Nic však není úplně bez poskvrny a tak i vy můžete očekávat nějaký problém v podobě ženy ve vašem okolí. Je pravděpodobné, že u vás dojde ke střetů zájmů a zmíněná osoba nebude váhat sáhnout po neupřímnosti a zradě. Proto se mějte i přes všechny šťastné okamžiky na pozoru.
Důvěřujte zrozenců, Berana, číslu třináct a karmínové barvě.