Horoskopy pro dívky

Shlédnutí: 54

Horoskopy pro děvčata – zaměřeno převážně na vztahy.Beran

Máte-li v poslední době problém a módou a oblékáním? Nic vás neinspiruje, máte pocit, že oblečení, na které jste v poslední době narazila, vám prostě nevyhovuje a to co nosíte vás pomalu, ale jistě přestává bavit? Tak to vás dozajista potěší první polovina měsíce! Spojíte-li vliv Venuše s návrhem kamarádky jít se podívat po něčem zajímavém do obchodů, neuděláte vůbec chybu. Naopak, budete mile překvapena, na kolik pěkných, zajímavých a neobvyklých věcí narazíte a zcela nečekaně budete spíše než problém "co si koupit" řešit problém "za co si to všechno pořídím..."
Druhá polovina měsíce je tak trochu ve znamení rodinných vztahů. Doporučil bych vám velmi pečlivě hodnotit náladu v rodině a při sebemenším náznaku neshod se pokusit situaci urovnat. Máte všechny předpoklady pro bezbolestné urovnání blížících se rodinných rozmíšek - pokuste se je využít naplno. Je pravděpodobné, že vaše zásluhy nebudou doceněny, ale to není právě teď důležité - důležitý je samotný fakt, že jste pomohla odvrátit konflikt a nakonec vy sama můžete mít dobrý pocit a náležitě si ho vychutnat.
Důvěřujte přítelkyni nebo příteli. Zklamat by vás neměla červená barva a číslo dvacet dva.


Býk

Láska a vztahy sice nejsou základní hodnotou vašeho života, ale přesto vám chybí spřízněná duše, alespoň v poslední době. Nevěšte hlavu, tento měsíc se vám dostane vytouženého cíle. Stačí jen neodmítat nabízená pozvání do společnosti anebo na schůzku. Je možné, že první kontakt bude rozpačitý, ale druhé nebo třetí setkání vše spraví a vy se budete cítit jako v ráji. A tak už ve druhém týdnu byste si mohla udělat radost a zvednout si sebevědomí tím, že se ve společnosti přátel objevíte v doprovodu velice pozoruhodného protějšku.
Protože budete mít lásky a starostí s ní plnou hlavu, nezbyde vám mnoho času na cokoliv jiného. To může mít za následek konflikt v rodině, ale hlavně byste si měla dát pozor na povinnosti, jejichž zanedbávání docela jistě přinese své hořké ovoce. A proto: chcete-li se vyhnout nepřijemnostem, zkuste si i v těch nejradostnějších dnech vyhradit hodinku dvě na své nejbližší a na plnění povinností.
Věřte vlastní fantazii, slunečným dnům a oblíbeným rodinným rčením.


Blíženci

Objevíte-li pozvánku na nějakou zajímavou akci, zvláště bude-li se týkat zdraví nebo duchovního růstu, pokuste se ji navštívit. Postavení Merkura vůči Slunci přeje léčitelským nebo věšteckým schopnostem a může se stát, že v sobě nějaké objevíte.
Mimoto, že konstelace je vhodná pro duchovní aktivity, je také velmi příznivá pro otěhotnění. Pokud je to přesně to, po čem toužíte, nadešla chvíle, ve které budou vaše touhy vyplněny. V opačném případě vás ale musíme výrazně varovat, neopatrnost by vám mohla zkomplikovat život.
Měsíc pro vás bude plný různorodých dojmů a očekávání, které by ve vás mohly vyvolat nejistotu a chaos. Výsledkem by pak byla nepřiměřená podrážděnost a komplikace společenských vztahů. Rozhodně se nesnažte nikomu vnucovat své myšlenky, byť by vám připadly sebegeniálnější, spíše naslouchejte samy sobě a pokuste se všechny zážitky uspořádat a porozumět jim v širším kontextu.
Důvěřujte blízké přítelkyni, mužům narozeným ve znamení Lva. Vaší barvou budiž bílá.


Rak

Počátek měsíce velmi nemile překvapí změnou ve vztahu pro vás velmi důležitém - a bude to změna ve váš neprospěch. To co bylo slíbeno, nebude dodrženo, to co jste plánovala, bude najednou na hony daleko. Jestli si nechcete zkazit celý měsíc, bude třeba rychle najít řešení. Nejvíce by vám v této situaci uškodila tvrdohlavost. Raději ustupte a přemýšlejte o jiných způsobech řešení. Přitom ale nesmíte ustoupit od zásadních věcí. Vypadá to, že velmi závažné trumfy máte v ruce právě vy.
Druhá polovina měsíce pro vás bude mnohem příznivější. Doba přeje nejen plánování, ale také převádění myšlenek do praxe. Je velmi pravděpodobné, že to co přijmete v myšlenkách jako další životní cíl, se vám záhy podaří uskutečnit.
V posledním týdnu se věnujte především sobě, starostí a námahy máte za sebou již dost. Proč si nedopřát klidný a pohodový týden, ve kterém doženete vše, co jste musela z praktických důvodů odložit na neurčito.
Vašim číslem je pro tento měsíc pětka, barvou na kterou se můžete spolehnout zelená.


Lev

Tento měsíc je jako stvořený pro přehodnocení dosavadních vztahů a všeho, co se od vztahů odvíjí. Udělejte si čas. Neslibuji, že to bude jen chvilka. Má-li být výsledkem opravdu kvalitní zamyšlení a konstruktivní závěr, je třeba obětovat více času. Ale výsledek bude jistě stát za to. Nakonec vy sama musíte cítit, že v této životní oblasti je třeba něco změnit nebo alespoň uvést na pravou míru. Nebude-li vám tato myšlenková etuda připadat dostatečně zajímavá a budete-li se věnovat nějaké jiné, zábavnější činnosti, je pravděpodobné, že se vám podaří propásnout příležitost jak předejít pozdějším problémům, které by po předchozím přehodnocení dozajista odpadly.
Ale, abych nebyl tak nesmlouvavý a pesimistický, musím se zároveň zmínit o velmi dobré pracovní příležitosti, která vás může tento měsíc potkat. Postavení Jupitera a Marta je natolik výhodné pro započetí nové práce, že příležitost uskutečnit změnu v této oblasti jistě dostanete. Druhou stránkou věci je, budete-li chtít této příležitosti využít!
Věřte náhlým myšlenkám, intuici a zrozencům Střelce a Ryb.


Panna

Začínající měsíc pro vás nebude špatný na partnerské vztahy. Dá se ale předpokládat, že se budete snažit udržet a budovat stávající vztah, než že by se vám dařilo seznamování. Sama usoudíte, že na ně nějak není ani nálada, ani štěstí. Doba přeje dárkům, malým oslavám, příjemným překvapením.
Žádost v těchto dnech podaná bude mít nebývalou naději na úspěch. Do noty vám ještě hraje nebývale vysoký stupeň laskavosti a srdečnosti mezi lidmi, a tak se budete divit, jak jsou úředníci, ale třeba i policisté ochotní. S podobnou vstřícností se můžete setkat i na poli pracovním - ale pozor, tady si vše pokazíte ke konci měsíce, kdy nevhodný aspekt Marta a Merkura oznamuje trestuhodnou nedbalost. Co takhle vzít si krátkou dovolenou?
Po odpočinku volá i stav vaší tělesné schránky. Se zlozvyky už to opravdu přeháníte a když k tomu přidáte, že změna životního stylu ve vašem případě nehrozí ... tak by to chtělo na chvíli vypnout.
Důvěřujte číslu jedenáct, zelené a modré barvě a rodině.


Váhy

Nepříznivý vliv Venuše v první polovině měsíce může způsobit, že se nešťastně zamilujete. Pokud se tomu nevyhnete důsledným výhýbáním se mužské společnosti, pokuste se příliš netrápit. Půjde jen o přechodný stav a záhy ze svého poblouznění procitnete. Rozhodně je třeba zachovat rozvahu a nekonat pod vlivem emocí žádná zásadní rozhodnutí. Doporučujeme, abyste si po celý měsíc ve zvýšené míře dopřávala drobných radostí. Kupte si třeba nové šaty, zajděte na koncert nebo do kina (raději s kamarádkou) a neměla byste zapomenout ani na procházku v přírodě. Konstelace planet vám sice neslibuje žádný závratný úspěch, ale pokud neuděláte žádnou vyslovenou hloupost, ani nic nepokazíte a konec měsíce proběhne v příjemném poklidu.
Vaše barva pro tento měsíc bude červená a znamení, které se můžete spolehnout jsou Ryby.


Štír

Nejsilnější negativní tendencí tohoto měsíce je jednoznačně váš sklon k emočním výlevům. Ty pramení z nespokojenosti s vlastním životem. Tak si to alespoň budete myslet, ale skutečnou příčinou je vaše nerozhodnost. Nedovedete se rozhodnout, co je právě teď podstatné - a nejhorší je sedět a hloubat nad osudem či se dokonce litovat. Důležité je jednat - ale nevěřte tomu, že správné jednání je to, že budete někoho osočovat nebo jej budete obviňovat ze svých neúspěchů. Možná vás takovéto jednání dočasně uspokojí, ale dlouhodobě se vám nevyplatí: Lidé vás nebudou brát vážně a ještě se můžete dočkat nemilé změny v partnerském soužití.
V ostatních ohledech vám budou planety přát, zejména pohyblivý Merkur, který nosí dobré nápady a obchodní či finanční štěstí. Jen si dejte pozor, abyste při své sebelítosti dobré nápady a možnosti nepropásla. Půjdete-li namísto zahloubání vyřídit úřední záležitosti, požádáte-li si o zvýšení platu nebo zkusíte usmířit rodinný spor, uděláte dobře sobě i ostatním.
Ke konci měsíce se pobavíte ve společnosti přátel. Věřte zrozencům Lva.


Střelec

Partnerské vztahy nebudete mít po celý tento měsíc vůbec jednoduché. Je totiž pravděpodobné, že o vás projeví zájem více zajímavých a slibných partnerů najednou. Doporučit v takové situaci lze cokoliv, jen ne bezradnost. Můžete laškovat, můžete mít jedno rande v pondělí, jiné v úterý a jiné ve středu - ale sebevědomě! Jakékoliv zaváhání se vám nevyplatí a může pro vás znamenat pěknou ostudu.
Druhá dekáda přinese příznivé dny pro cesty a především ty které zahájíte v úterý a ve čtvrtek budou velmi poučné a objevné. Mars a Jupiter se totiž potkávají velice příznivě. Na cestách náhodně naleznete cenný předmět, a toto překvapení může příznivě přispět k vašemu rozpočtu.
V rodinách i na pracovištích lze očekávat zlepšení mezilidských vztahu a dojde i na smírné rozhovory, při kterých se vyřeší i hodně zapšklé problémy. Konec měsíce přinese dárek od osoby, od níž jste to nečekali - věřte ale svému úsudku a dotyčnému nevěřte. Dárek není myšlen upřímně.
Kromě vlastního rozumu věřte dlouhým dopravním prostředkům, mořské vodě a číslu 3.


Kozoroh

Celé následující období lze jedním slovem charakterizovat jako neklidné. Nejvíce to pocítíte na vlastní náladě. Budete se cítit rozčilená a podrážděná a s těmito pocity budete s různými úspěchy bojovat.
Už první týden měsíce se budete zlobit na svoje rodiče. Ne že by jejich chování bylo výrazně horší než je tomu jindy, tentokrát ale toho budete mít skutečně dost. Vaše podrážděná reakce bohužel vyvolá jen další zhoršení situace, proto nepočítejte s tím, že by na rodinném bitevním poli nastal klid zbraní. Můžete se sice snažit sporům předejít, ale vaše vlastní nálada vás bude soustavně zrazovat.
Podle podobného schématu se bude rozvíjet i většina dalších vztahů. Prostřední dekáda sice může přinést několik dnů pohody, ale to jen nervozita nabírá druhý dech. Klidných dnů proto raděj využijte pro vlastní rekreaci, než pro urovnávání sporů, které by bylo předčasné. Lepší vyhlídky máte bohužel až příští měsíc.
Věřte samotě, vlastní píli, světle zelené barvě a číslu sto.


Vodnář

Zlomyslný Merkur ve zvláště pozoruhodné konstelaci s Plutem vás tento měsíc budou navádět k zahráváním si s lidmi a snahou jimi dle své libosti manipulovat. Tato potřeba se stane takřka neodolatelnou zvláště kolem třetího týdne, kdy bude tento planetární vliv nejmocnější. Musíte si uvědomit, zda opravdu chcete uvádět své okolí ve zmatek, neboť by se vše snadno mohlo obrátit proti vám a vaše pověst by byla na dlouho pošramocená. Naštěstí vám ke konci měsíce pomůže Mars a vaše jednání začne nabývat tendencí k přímosti a upřímnosti.
Co se rodinných vztahů týče, můžete svého dočasného manipulátorského talentu využít k urovnání sporů, ale za cenu zatajování, lží a polopravd. Rozhodnete-li se k takovému kroku, dobře si vše promyslete, aby nic později nevyšlo najevo.
V případě zdravotního stavu, vám hrozí bolesti hlavy, únava a závratě, takže si dávejte pozor na vyvýšených místech a nevyhledávejte krkolomný terén.
Důvěřujte přímým lidem, zvláště Beranům, i když vám možná budou chvílemi protivní, a oranžové barvě.


Ryby

V nejbližším období vás budou ovládat myšlenkové proudy, symbolizované nejtěžšími planetami naší soustavy. Nejdřív to bude Uran, později Jupiter a pak Saturn. V souladu s vládnoucí planetou se bude váš život postupně zklidňovat a zpomalovat. Hektický a zmatený začátek měsíce, plný nevypočitatelných změn, bude zpestřen několika šťastnými jupiterskými náhodami. Záleží na vás, jestli jich využijete - pokud ano, bude vláda Saturna znamenat upevňování nabytého, pokud ne, budete spíše jenom líná a dočasně trošku bez nápadu. Pamatujte, že žádné štěstí nezůstává, jestliže si ho nikdo nevšimne. Pokuste se vnímat okolní svět otevřenýma očima. Bylo by škoda propásnout něco, co se nemusí již delší dobu opakovat!
V rodině a blízkém okolí bude vše v pořádku jen do doby, kdy vás napadne vytáhnout na světlo dříve urovnaný spor. Proto se prosím takovému jednání pokuste dozajista vyhnout.
Konec měsíce by vám mohl okořenit nový člověk ve vašem okolí.
Důvěřujte číslu jedenáct a modré barvě.