Horoskopy pro dívky

Horoskopy pro děvčata – zaměřeno převážně na vztahy.Beran

Tento měsíc bude ve znamení neustálých změn a proměn nálad. V první polovině vůbec nebudete dopředu vědět, co vás potká, pak se situace trochu uklidní, ale proměny nálad u vás - a následně i u vašeho okolí vydrží až do konce. Dávejte si pozor na menší roztržky, zvláště partnerské, ale není třeba se jimi příliš trápit, pominou stejně rychle, jako začaly. Rozhodně neplánujte nic na delší dobu - v pracovní ani osobní oblasti. Vaše rozhodnutí vám nemusí vydržet jediný den. Změnám nálad se podvolte, nebojujte s nimi, mohou vám pomoci pohlédnout na problémy z jiného úhlu a posléze je vyřešit.
Ve druhém nebo třetím týdnu potkáte bývalého přítele a možná oba zjistíte, že vaše city nejsou tak vychladlé, jak jste původně předpokládali. Vše ale rychle pomine ze stejných důvodů jako kdysi. Slepovaný hrnek zkrátka už nikdy nebude jako nový.
Zdravotně jste v té nejlepší kondici, koncem měsíce si dejte trochu pozor na nachlazení, nezapomínejte na vitamíny.
Barvou na tento měsíc je pro vás žlutá, číslem 59, dávejte bedlivý pozor na své domácí mazlíčky.


Býk

Máte pocit, že na vás v poslední době všechno padá, nic se vám nedaří a celý svět se tak trochu proti vám spiknul? Tak to je ta pravá chvíle zhodnotit svůj dosavadní životní styl. Dejte si pauzu a zamyslete se. Jistě najdete spoustu možností, jak svoji náladu vylepšit. Začít byste měla u přátel, s nimiž se sice často stýkáte, ale vlastně vašimi přáteli nejsou - vídáte se jen ze zvyku či setrvačnosti. Při hlubším zamyšlení zjistíte, že tuto skupinku už opravdu nemusíte! Uvolněný čas můžete využít návštěvami těch, které jste dlouho neviděla, protože tak jaksi sešli z vaší cesty.
Následovat by měla péče o vaše zanedbané talenty. Je přece tolik věcí, jimž jste se dřív tak ráda věnovala - a kde jsou? Vezměte barvy, chopte se kytary, kupte si nový fotoaparát...a ta povídka, kterou jste naposledy nedopsala, taky vlastně nebyla nejhorší. A jestli máte pocit, že vám chybí inspirace, zkuste ji načerpat nezvyklým zážitkem s nově nabytými přáteli. Chce to jen kousíček odvahy.
Věřte originálním lidem, červené barvě a monumentálním budovám.


Blíženci

Zajímavé spojení mezi Jupiterem, Venuší a Merkurem přeje toulkám krajinou, nebi nad hlavou a romantickým myšlenkám. Bude-li to možné, pobývejte doma co nejméně, buď jděte na výlet, nebo navšivte uklidňující atmosféru čajovny. Potkáte mnoho zajímavých lidí, kteří sice budou mít zcela jiné zájmy, než vy, ale přesto s nimi naleznete společnou řeč a můžete se naučit i něčemu novému.
Poslouchejte klidnou a pozitivní hudbu, nejlépe v živém provedení na koncertě.
Se svými přáteli se stýkejte raději méně - konstelace přeje spíše objevování nových přátel a známých. Klidné chvíle využijte k relaxaci či meditaci, nebudete mít chuť někam příliš spěchat a ani to není nutné.
Zdravotní problémy z minula se během měsíce zlepší a i po tělesné stránce se budete cítit velice dobře.
Jediná oblast, jíž hvězdy příliš nepřejí, je hledání partnera - to by mohlo být úspěšné pouze v případě, že budete mít trpělivost. Pak byste mohli narazit na zajímavého ale dosti nesmělého zrozence Vah.
Důvěřujte číslu sedm, hnědé a upřímným očím.


Rak

Začínají pro vás radostné časy. Postavení Venuše a Jupitera ve vašem horoskopu je předzvěstí pro neočekávané a radostné chvíle, které by bylo škoda zahodit jen tak za hlavu! Urovnejte si vše potřebné co vás doma zdržuje a vzbuzuje pocit nedokončené práce. To je první podmínkou k tomu, abyste mohla s čistou a otevřenou myslí vyrazit mezi přátele a za zábavou. Doba je nakloněna především navazování nových partnerských vztahů, popřípadě upevnění vztahů stávajících.
Drobným problém by mohly způsobit v počátku měsíce nedořešené rodinné záležitosti. Setkáte-li se s příbuzným, který bydlí v jiném městě než vy, bude to setkání nepříjemné. Proto se pokuste vyhnout pozváním na návštěvu. Pozve-li příbuzné někdo jiný, omluvte se a naplánujte si na stejný den jinou akci.
Konec měsíce je přímo vhodný pro nějakou formu lehkého hazardu. Pravděpodobnost výhry bude v tomto období nadprůměrná.
Věřte číslům deset a dvacetčtyři. Vhodným kamenem pro vás bude růženín. Radostnou zprávu čekejte od zrozence Panny nebo Berana.


Lev

Vaše současná situace vyžaduje zaujmutí jednoznačného stanoviska. Nerozhodnost a přešlapování na místě vám nijak neprospějí. Naopak vše by se mohlo ještě více zhoršit a ideální řešení se zase o kousek oddálí. Možnosti, které vás budou míjet jsou dozajista zajímavé všechny, ale vy se musíte rozhodnou jen pro jednu jedinou. Toto pravidlo je veskrz univerzální a lze ho vztáhnout na každou oblast vašeho zájmu.
Ve druhé polovině měsíce očekávejte nenadálou událost, která by mohla zásadním způsobem změnit dosavadní běh událostí kolem vás. Dle postavení zúčastněných planet by se mohlo jednat spíše o změnu pozitivní a dojde k ní v oblasti vztahů.
Poslední týden může být kritický v oblasti partnerských vztahů. Většina mužů si přivlastňuje více pozornosti než si zaslouží, ale je-li jim to dáno více najevo, může se jejich ego zatřást o něco znatelněji než jindy a to by mohl být problém...
Důvěřujte přítelkyni zrozené ve znamení Štíra, modré barvě a číslu 128.


Panna

Pravděpodobně se k vám blíží nenadálá událost ne příliš radostného charakteru. Postavení Marta ve spojení s Uranem ukazuje na nečekané vyústění situace, od níž jste si po celý minulý měsíc hodně slibovala. A tak chcete-li se nepřijemnostem vyhnout, raději se stáhněte do ústraní a nasaďte masku "já nic, já muzikant".
V ohrožení je i vaše názorová svébytnost. V poslední době jste se nechala příliš ovlivnit blízkými přáteli a právě tím ztrácíte sama sebe. Pokud by to tak šlo dál, zjistila byste, že váš život kamsi vykolejil, vy jste ztratila své sebevědomí a především že vás druzí využívají. Zkuste proto více využívat vlastních nápadů a cenit si toho v čem jste originální. Je dost dobře možné, že vás druzí nechválí jen proto jelikož vám závidí. A právě díky svérázu vaší osobnosti můžete ke konci měsíce potkat osobu, která vás velmi zaujme a vy zaujmete ji. Jak krásná odměna!
Důvěřujte dvojce, devětadvacítce a sama sobě.


Váhy

Měsíc začínáte s přecitlivělou náladou, může se vás proto dotknout každá narážka i zcela neadresná poznámka. Nenechejte se rozladit. Je to dáno obdobím - a i kdyby vám skutečně chtěl někdo ublížit, karta se po pár dnech obrátí a vy budete tím, kdo se může smát.
Po druhém víkendu vás překvapí studijní či pracovní nabídka. Zareagujete-li na ni dostatečně rychle, může se před vámi otevřít skvělá cesta, na jejímž konci bude stát velmi solidní postavení společenské i dobré finanční výsledky. Vše má ale i rub - a na stinném konci této nabídky stojí značná pracovní vytíženost, která si bude žádat změnu doposud volného a příjemného životního stylu. Zamyslete se proto poctivě, zda skutečně chcete strávit nejbližších pár let v rychlém pracovním tempu!
Konec měsíce vás zastihne v podstatně lepší náladě než jaká byla na začátku. Energii můžete ventilovat buď delší pěší túrou či jízdou na kole anebo zkuste nějakou taneční akci.
Štěstí přinesou lichá čísla a prázdné autobusy.


Štír

Období je přímo stvořeno pro cestování. Postavení Jupitera a Merkura je natolik výhodně, že by byla rozhodně škoda odkládat naplánovanou cestu nebo ji dokonce vůbec nepodniknout.
Krátkodobě nevýhodné postavení Luny vám může v následujícím období přivodit milostné poblouznění. Dejte si pozor na to, co vám kdo říká, zejména je-li to muž! Mnozí totiž dokáží na první pohled odhadnout vaše slabé místo a neváhají je využít jen pro uspokojení svých momentálních potřeb. Naštěstí je Luna rychle se pohybující planetou, proto bude toto nebezpečí trvat jen několik dnů.
Příjemně vás překvapí dobrá zpráva od bývalé přítelkyně. Inspirována jejím úspěchem se budete rozhodovat, zda se také nepokusíte o nějakou tu neobvyklou kariéru. Štěstí by vám přílo především v cestovním ruchu, módě či obecně tam, kde uplatníte vzhled a pohotové myšlení. Nevrhejte se ale do ničeho bez přípravy.
Nevěřte slibům, mužům, kteří mají dobré postavení a rychle jedoucím autům.


Střelec

Čeká vás měsíc naplněný sluncem, i kdyby venku celou dobu pršelo. Tentokrát máte dost času na práci i na zábavu a kolem vás jsou většinou jen příjemní lidé. Dávejte si ale pozor na Býky a Kozorohy ve svém okolí, někteří to nemyslí příliš upřímně a mají s vámi vlastní plány. Plně důvěřovat naopak můžete Rybám, chtějí pro vás jen to nejlepší.
V druhém týdnu si důkladně rozmyslete každé jídlo, některé by se vám mohlo vymstít. Zeleninovým salátem ovšem nic nepokazíte.
S přibývajícím měsícem vyplují na povrch skutečnosti, které vás donutí zamyslet se nad svým životem a jeho směřováním. Nemusíte nijak spěchat s rozhodnutím, je to jen připomínka, že všechno není tak docela v pořádku. Budete-li chtít radu, hledejte ji spíše u někoho cizího - nezaujaté drobné postřehy pomohou více než důkladné rozbory přátel nebo rodičů.
Venuše přeje seznamování, zejména ze začátku měsíce, raději se ale vyvarujte jednonočních známostí.
Věřit můžete číslům 16, 22, žluté barvě a růžím.


Kozoroh

Je-li něco, po čem opravdu toužíte a prozatím vám to unikalo, tento čas by se pro vás snadno mohl stát nositelem splněných přání. Postavení Jupitera a Merkura vhledem k vašemu znamení je velmi dobrou kvalitou a odrazovým můstkem na cestě za vlastní ideou. Důležité však je, abyste se nenechala ve svém rozhodnutí zviklat a svést na scestí. Štěstí bude přát rozhodnosti a neústupnosti. Mějte však na paměti, že každé splněné přání si nutně žádá nějaké oběti, které budete na cestě za jejich dosažením muset složit.
Zároveň očekávejte změny v rodině. Je možné, že se urovnají déle trvající spory a nebo se velmi rychle vytvoří krátkodobé rozepře ostřejšího charakteru. Mars je starý rošťák, u kterého není nikdy předem jasné, jak se nakonec zachová!
Koncem měsíce je u vás pravděpodobné fyzické oslabení. Klidně se mu podejte, v některých chvílích nemá smysl s únavou bojovat – stejně by nepřešla a to, co byste dělala, byste pravděpodobně i pokazila.
Barvy, na které se můžete spolehnout jsou červená a zelená. Znamení, kterému je lépe se vyhnout, je Beran.


Vodnář
Ryby

Je příhodná doba startu do úplně neznámých končin. Ti kdož mají obavy z pohybu a změny, můžou na ně klidně pro nejbližších čtrnáct dnů zapomenout. Jupiter a Slunce budou spolupůsobit k diplomatickému řešení problémů všeho druhu a i když se nějaká ta nesrovnalost vyskytne, rychle a odpovědně se podaří všechno uvést na pravou míru. Nejen v cestách, změnách a ve starých nesnázích se projeví příznivý vliv planet, ale i v přátelství je vhodná doba pro usmíření rozhádaných lidí. Platí to hlavně pro vztahy s kamarádkou. Když si v klidu sednete na nějaké klidné místo, přijdete za chvíli na to, že jste si vzájemně křivdili a bude po hádce.
Druhá půle měsíce vám doporučuje návštěvu lékaře. Cítíte-li se být zdrávi, bude to asi jen doporučení, abyste neodkládali preventivní prohlídku, na niž vám už dvakrát přišla pozvánka. Doporučenými odborníky jsou zubař a gynekolog.
Konec měsíce přinese nečekané příjemné setkání.
Věřte hochům v zelené baseballové čepičce, vůni dřeva a číslu 20.

Shlédnutí: 139