Horoskopy pro dívky

Horoskopy pro děvčata – zaměřeno převážně na vztahy.Beran

Pravděpodobně se k vám blíží nenadálá událost ne příliš radostného charakteru. Postavení Marta ve spojení s Uranem ukazuje na nečekané vyústění situace, od níž jste si po celý minulý měsíc hodně slibovala. A tak chcete-li se nepřijemnostem vyhnout, raději se stáhněte do ústraní a nasaďte masku "já nic, já muzikant".
V ohrožení je i vaše názorová svébytnost. V poslední době jste se nechala příliš ovlivnit blízkými přáteli a právě tím ztrácíte sama sebe. Pokud by to tak šlo dál, zjistila byste, že váš život kamsi vykolejil, vy jste ztratila své sebevědomí a především že vás druzí využívají. Zkuste proto více využívat vlastních nápadů a cenit si toho v čem jste originální. Je dost dobře možné, že vás druzí nechválí jen proto jelikož vám závidí. A právě díky svérázu vaší osobnosti můžete ke konci měsíce potkat osobu, která vás velmi zaujme a vy zaujmete ji. Jak krásná odměna!
Důvěřujte dvojce, devětadvacítce a sama sobě.


Býk

Pravděpodobně se k vám blíží nenadálá událost ne příliš radostného charakteru. Postavení Marta ve spojení s Uranem ukazuje na nečekané vyústění situace, od níž jste si po celý minulý měsíc hodně slibovala. A tak chcete-li se nepřijemnostem vyhnout, raději se stáhněte do ústraní a nasaďte masku "já nic, já muzikant".
V ohrožení je i vaše názorová svébytnost. V poslední době jste se nechala příliš ovlivnit blízkými přáteli a právě tím ztrácíte sama sebe. Pokud by to tak šlo dál, zjistila byste, že váš život kamsi vykolejil, vy jste ztratila své sebevědomí a především že vás druzí využívají. Zkuste proto více využívat vlastních nápadů a cenit si toho v čem jste originální. Je dost dobře možné, že vás druzí nechválí jen proto jelikož vám závidí. A právě díky svérázu vaší osobnosti můžete ke konci měsíce potkat osobu, která vás velmi zaujme a vy zaujmete ji. Jak krásná odměna!
Důvěřujte dvojce, devětadvacítce a sama sobě.


Blíženci

Za nejsilnější negativní tendenci tohoto měsíce lze jednoznačně označit sklon ke vzteku pramenící z nespokojenosti s vlastním životem. Tak si to alespoň budete myslet, ale skutečnou příčinou je vaše nerozhodnost. Nedovedete se rozhodnout, co je právě teď podstatné - a nejhorší je sedět a hloubat nad osudem či se dokonce litovat. Důležité je jednat - ale nevěřte tomu, že správné jednání je to, že budete někoho osočovat nebo jej budete obviňovat ze svých neúspěchů. Možná vás takovéto jednání dočasně uspokojí, ale dlouhodobě se vám nevyplatí: Lidé vás nebudou brát vážně.
V ostatních ohledech vám budou planety přát, zejména pohyblivý Merkur, který nosí dobré nápady a obchodní či finanční štěstí. Jen si dejte pozor, abyste při vší své sebelítosti dobré nápady a možnosti nepropásli. Půjdete-li namísto zahloubání vyřídit úřední záležitosti, požádáte-li si o zvýšení platu nebo zkusíte usmířit rodinný spor, uděláte dobře sobě i ostatním.
Ke konci měsíce se dobře pobavíte ve společnosti. Věřte číslu 24.


Rak

Průběh měsíce se bude odvíjet podle toho, jak se zachováte v prvním týdnu. Je totiž třeba, abyste provedla generální úklid, vymetla i to nejmenší smínko a hlavně se zbavila věcí, které už nepotřebuje a jež schraňujete jen tak ze zvyku. Pokud vám bude líto něco vyhodit, rozdejte to kamarádkám. Když tak učiníte, ucítíte náhlý příval svobody, který příznivě posílí vliv planet v dalších týdnech. Budete mít dost energie k uskutečnění takřka jakéhokoli přání. Doslova se vám podaří vše, do čeho se pustíte. Pokud ale doporučenou očistu neuskutečníte, nebo ji uděláte jen polovičatě, budete svými silami plýtvat na utápění se v minulosti a ve hře na "kdyby". Je možné, že se tím i vyhrotí konflikty v rodině a hrozí i mírnější zdravotní komplikace.
Poslední týden v měsíce by pro vás vzhledem k zajimavé konstelaci Merkura mohl být vhodný pro změny v pracovní oblasti.
Důvěřujte Pannámm, zelené barvě a číslu 8.


Lev

Nepříznivý vliv Venuše v první polovině měsíce může způsobit, že se nešťastně zamilujete. Pokud se tomu nevyhnete důsledným výhýbáním se mužské společnosti, pokuste se příliš netrápit. Půjde jen o přechodný stav a záhy ze svého poblouznění procitnete. Rozhodně je třeba zachovat rozvahu a nekonat pod vlivem emocí žádná zásadní rozhodnutí. Doporučujeme, abyste si po celý měsíc ve zvýšené míře dopřávala drobných radostí. Kupte si třeba nové šaty, zajděte na koncert nebo do kina (raději s kamarádkou) a neměla byste zapomenout ani na procházku v přírodě. Konstelace planet vám sice neslibuje žádný závratný úspěch, ale pokud neuděláte žádnou vyslovenou hloupost, ani nic nepokazíte a konec měsíce proběhne v příjemném poklidu.
Vaše barva pro tento měsíc bude červená a znamení, které se můžete spolehnout jsou Ryby.


Panna

Tento měsíc by mohl být poznamenán rodinnými konflikty, jejichž zdrojem budou vaši přátelé. Je třeba, abyste si uvědomila, co opravdu chcete, a zcela jednoznačně to vyjádřila. Budete-li lhát či předstírat, získáte chvilku klidu, jež ale bude draze zaplacena později. Pokud si nejste zcela jista sama sebou, raději si od svých přátel na chvíli odpočiňte a věnujte se záležitostem, jež vaši rodinu potěší. Jako inspiraci bych doporučil krátkou společnou cestu. Zároveň by bylo dobré, kdybyste s tímto návrhem pro společnou relaxaci přišla vy sama.
Pokud pocítíte nejistotu v oblasti partnerské, uvědomte si, že problém tentokrát pravděpodobně nevězí ve vás a tak nic neřešte a nechejte věcem volný průběh. Třetí týden bude této oblasi z nadcházejícího měsíce nakloněn nejvíce především díky vhodné konstelaci Venuše a Luny. Proto raději odložte rozhodnutí na tuto dobu.
V posledním týdnu může se také objevit něco, co jste zanedbala ve škole či v zaměstnání. Pokud ale na problému zapracujete, vše rychle napravíte.
Vaše číslo pro tento měsíc je 18, barva zelená.


Váhy

Během následujících týdnů budou hvězdy přát především lásce. To pro vás může, ale i nemusí být dobrou zprávou.
Hledáte-li partnera nebo pokud potřebujete oživit stávající vztah, vaše přání budou naplněna. Pokud ale potřebujete myslet spíše na studium nebo práci, mohou se věci značně zkomplikovat. Budete mít tendenci létat příliš vysoko a zapomínat na každodenní povinnosti.
Zabránit tomu můžete jen s největším sebezapřením, a tak raději doufejte, že nakonec vše doženete a poddejte se svým pocitům. Raději se příliš nesvěřujte rodičům, nepochopili by vás a některé nepříznivé okolnosti planetárních vlivů by se zbytečně vyhrotily. Takové nedorozumění by vám zbytečně kazilo radost a rozlet. Naopak někdo z vašich přátel by vám mohl podat pomocnou ruku v řešení intimnějších záležitostí. Což přirozeně neznamená, že byste se měla svěřovat kdekomu. Důvěřujte rakům a blížencům, vaše barva pro tento měsíc by měla být tyrkysová.


Štír

Jak jistě tušíte i bez porady s horoskopem, čeká vás tento měsíc více povinností, než jste schopna zvládnout. Musíte se smířit se skutečností, že všechno prostě nestihnete.
Důležité je správně zvolit priority. Některé věci, ač se tváří akutně, ve skutečnosti mohou počkat a jiné, které byste nejraději odložila na později, ve skutečnosti vyžadují okamžité řešení. Pokud se vám nepodaří všechno si důkladně promyslet, budete jednat chaoticky a neuděláte téměř nic. Takže si dopřejte jeden klidný a nikým a ničím nerušený večer k přemýšlení a poté se vrhněte do práce. Nezapomínejte také na své přátele. Mohli by vám pomoci, stačí, když se nebudete stydět požádat je o to. Důležitá bude také situace v rodině. Dá se říci, že bude taková, jakou si ji utvoříte, a nejlepší by bylo tentokrát sázet na pohodu a vyhýbat se konfliktům, zbytečně by vás rozptylovaly.
Důvěřujte zvláště tichým a klidným lidem, kteří vnesou do vašeho shonu trochu pohody a zastavení, abyste také měla kdy nabrat nové síly.


Střelec

Objevíte-li pozvánku na nějakou zajímavou akci, zvláště bude-li se týkat zdraví nebo duchovního růstu, pokuste se ji navštívit. Postavení Merkura vůči Slunci přeje léčitelským nebo věšteckým schopnostem a může se stát, že v sobě nějaké objevíte.
Mimoto, že konstelace je vhodná pro duchovní aktivity, je také velmi příznivá pro otěhotnění. Pokud je to přesně to, po čem toužíte, nadešla chvíle, ve které budou vaše touhy vyplněny. V opačném případě vás ale musíme výrazně varovat, neopatrnost by vám mohla zkomplikovat život.
Měsíc pro vás bude plný různorodých dojmů a očekávání, které by ve vás mohly vyvolat nejistotu a chaos. Výsledkem by pak byla nepřiměřená podrážděnost a komplikace společenských vztahů. Rozhodně se nesnažte nikomu vnucovat své myšlenky, byť by vám připadly sebegeniálnější, spíše naslouchejte samy sobě a pokuste se všechny zážitky uspořádat a porozumět jim v širším kontextu.
Důvěřujte blízké přítelkyni, mužům narozeným ve znamení Lva. Vaší barvou budiž bílá.


Kozoroh

Počátek měsíce velmi nemile překvapí změnou ve vztahu pro vás velmi důležitém - a bude to změna ve váš neprospěch. To co bylo slíbeno, nebude dodrženo, to co jste plánovala, bude najednou na hony daleko. Jestli si nechcete zkazit celý měsíc, bude třeba rychle najít řešení. Nejvíce by vám v této situaci uškodila tvrdohlavost. Raději ustupte a přemýšlejte o jiných způsobech řešení. Přitom ale nesmíte ustoupit od zásadních věcí. Vypadá to, že velmi závažné trumfy máte v ruce právě vy.
Druhá polovina měsíce pro vás bude mnohem příznivější. Doba přeje nejen plánování, ale také převádění myšlenek do praxe. Je velmi pravděpodobné, že to co přijmete v myšlenkách jako další životní cíl, se vám záhy podaří uskutečnit.
V posledním týdnu se věnujte především sobě, starostí a námahy máte za sebou již dost. Proč si nedopřát klidný a pohodový týden, ve kterém doženete vše, co jste musela z praktických důvodů odložit na neurčito.
Vašim číslem je pro tento měsíc pětka, barvou na kterou se můžete spolehnout zelená.


Vodnář

V nejbližším období vás budou ovládat myšlenkové proudy, symbolizované nejtěžšími planetami naší soustavy. Nejdřív to bude Uran, později Jupiter a pak Saturn. V souladu s vládnoucí planetou se bude váš život postupně zklidňovat a zpomalovat. Hektický a zmatený začátek měsíce, plný nevypočitatelných změn, bude zpestřen několika šťastnými jupiterskými náhodami. Záleží na vás, jestli jich využijete - pokud ano, bude vláda Saturna znamenat upevňování nabytého, pokud ne, budete spíše jenom líná a dočasně trošku bez nápadu. Pamatujte, že žádné štěstí nezůstává, jestliže si ho nikdo nevšimne. Pokuste se vnímat okolní svět otevřenýma očima. Bylo by škoda propásnout něco, co se nemusí již delší dobu opakovat!
V rodině a blízkém okolí bude vše v pořádku jen do doby, kdy vás napadne vytáhnout na světlo dříve urovnaný spor. Proto se prosím takovému jednání pokuste dozajista vyhnout.
Konec měsíce by vám mohl okořenit nový člověk ve vašem okolí.
Důvěřujte číslu jedenáct a modré barvě.


Ryby

Začátek měsíce, který přinese nejméně tři zajímavá setkání, si dobře prožijte. Před vámi je doba nerozhodnosti a nespokojenosti. Číhající planeta Pluto způsobí, že budete ve vztazích kalkulovat, a to tak dlouho až zjistíte, že jste se přepočítala. Sama na sebe se velice rozzlobíte, čímž jste na nejlepší cestě si všechno pokazit ještě víc a víc. Raději vše spláchněte s tím, že příště budete upřímnější.
Podobně i v práci či jiných povinnostech. Budete přemýšlet a hodnotit, ba dokonce si budete vymýšlet a přehánět. A tak dlouho budete plánovat a tvořit různá zlepšení, až plány prasknou a výsledek vám unikne. Ani tentokrát nevěšte hlavu. Příležitost se bude opakovat a vy na ni budete připravenější a chytřejší. Pokud se věnujete umělecké činnosti, budete mít dobré a proveditelné nápady, opět ale platí pravidlo, že není rozumné dlět něco druhým naschvál nebo přehánět v jakémkoliv smyslu.
Důvěřujte číslům deset a dvacetjedna.

Shlédnutí: 125