Astrální cestování

Astrální cestování fascinuje člověka již od počátku věků. Čím to, že někteři lidé dokáží překročit prostor a čas, opustit svá fyzická těla a putovat kamkoliv chtějí? Šamani, kteří astrálně cestovali ,aby se dozvěděli budoucnost či odpovědi na otázky ,své jednoduché metody samozdřejmě drželi v tajnosti. Kdyby astrálně cestovat dokázal každý, jejich moc by vzala za své.

Co se s lidmi děje při astrálním cestování:

 1. subjekt cítí,že opouští tělo skrze temeno hlavy
 2. V momeńtě,kdy se astrální tělo odděluje od těla fyzického,ztrácí subjekt na okamžik vědomí
 3. Než se atrální tělo vzdálí, vznáší se chvíli nad tělěm fyzickým
 4. Tentýž jev se opakuje před návratem do fyzického těla
 5. Při návratu astrálního těla do těla fyzického subjekt znovu na chvíli ztrácí vědomí
 6. Vrátí- li se astrální tělo moc¨rychle, fyzické tělo sebou několkrát škubne

Astrální tělo je založeno na skutečnosti, že máme 2 těla – tělo fyzické, které roste, zraje a nakonec umírá a tělo astrální, které je dvojníkem fyzického těla. Právě toto astrální tělo se může občas od fyzického vzdálit, při tom ale s sebou nese naše vědomí. Astrální tělo je řidší a jemnější než jeho fyzický protějšek. Běžně se mu říká astrální nebo éterický dvojník. Stříbrná šňůra je světelné vlákénko, spojující astrální a fyzické tělo. Obvykle propojuje čelo fyz. a pupek astr.těla. Astrální pláń se jeví jako paralelní vesmír k vesmíru našemu. Lidé zde většinou nepozorují nějaké větší znatelné rozdíly. Během svých astrálních cest si mohou létat kamkoliv a jak chtějí. Přesto zde platí určitá omezení jako např.: Nemohou navštívit své přátele a nemohou se udělat viditelnými. Každý z nás již mnohokrát astrálně cestoval ve svých snech. Ač si to většinou neuvědomujeme.
Chceme-li si svou astrální cestu pamatovat i s tím, co během ní děláme a kde jsme byli, musíme se na to připravit. Nejprve se musíte rozhodnout kam chcete cestovat. Jděte si lehnout v obvyklou dobu. Je nutné, abyste se dobře vyspali. euléhejte s plným žaludkem. Vtip je v tom, že musíte usnout a zároveń si udržet bdělé vědomí. Někteří lidé to dokáží, aniž by nad tím museli nějak zvlášť přemýšlet. Říká se tomu mimovolné strální cestování. Též vidění na dálku se v mnohých věcech podobá astrálnímu cestování. Člověk, jenž je provádí, posílá svou duši na určité místo a popisuje co tam vidí. Vidění na dálku je v současnosti předmětem důkladného vědeckého zkoumání.

Příště kompletní návod jak astrálně cestovat

Mimochodem při astrálním cestování můžete:

 1. navštívit jaké koliv místo
 2. přenést se do minulosti nebo budoucnosti
 3. zbavit se strachu ze smrti
 4. dohlížet an milované osoby a přátele
 5. uskutěčnit astrální cestu ve dvou
 6. navštívít zesnulé a pokračovat ve vztahu s nimi

Stačí jen veřit, chtít a být schopni se učit

U příštího článku nashledanou Arianda


Archiv komentářů pro tento článek:

2002-05-21 09:40:34 Re: Astrální cestování
Zaujalo vás to????

Arianda

2002-05-21 09:52:28 Re: Astrální cestování
Mě ano.
Ragimiri

2002-05-21 11:38:41 Re: Astrální cestování
Na co to je?


2002-05-21 16:27:50 Re: Astrální cestování
jo, zaujalo. I kdyz tech clanku o tomhle je hodne, tento se mi libil, anzto uvedl nekolik me do te doby neznamych skutecnosti.
Prosim te, fakt je to videni na dalku predmetem vedeckeho zkoumani? Kdo to zkouma a kde? Jak? Ze by snad veda neco uznala, ze se neco nemusi merit? To se mi nezda... *X*
Xaint

2002-05-22 09:46:39 Re: Astrální cestování
Jestli ono to neni spis vedecke testovani napr. pro spionazni sluzby. Rekl bych, ze v takovych pripadech se na meritelnost moc nehledi, co kdyby to nahodou fungovalo a oponent to take mel, ze?:)
Ray

2002-05-27 10:11:15 Re: Astrální cestování
Napsala jsem k tomuto článku i 2, ale nevím, kdy tu bude.
Arianda

2002-05-27 10:12:02 Re: Astrální cestování
Snad zítra nebo pozítří, ale někdy to trvá
Arianda

2003-07-01 15:21:55 Re: Astrální cestování3.5/5 - (2 votes)

Shlédnutí: 49

Napsat komentář