Proroctví českému národu

Zdravím vás hledající,

nedávné uskutečnění katastrof mě utvrdilo v názoru, abych napsal tento článek a znovu tak oživil dávné proroctví Českému národu z roku 1977, který nám Čechům odkázal sám “Král světla” z Království Agharty (Lóže světla). Ještě bych rád upozornil na to, že ač se ručička na hodinách lidstva skutečně blíží k hodině dvanácté, stále máme ještě několik “generací” čas. Proto vás všechny bratry Slovany žádám – Vezměme si prosím toto proroctví k srdci.”Opět k vám promlouvám z onoho velebného klidu, odkud jsem již dříve promlouval v osudových chvílích této planety. Jak jsem již předešle řekl, váš národ je původem předků slunného Orientu, ze země, která leží pod Střechou světa. Proto znám dobře váš národ i jeho poslání, jelikož pouta utkaná předivem věků stále trvají. Vraťme se ještě jednou do minulosti vašeho národa a sledujme nit dějin, jejichž události, které nás poučili o tom, že jste vyvoleni k velikému úkolu v dějinách světa. Váš malý nárůdek v moři nepřátel procházel vždy kritickým údobím svého vývoje a procházel utrpením a to proto, aby uzrál pro svůj příští vedoucí úkol v kultuře ducha. Již několikrát byl na pokraji záhuby, byl zničen, avšak jinak bylo psáno v knize osudu a neměl zahynout, protože má své předurčení. Nezahyne, protože jméno Praha, pochází z indického slova Pragaja Déva Pragála – znamená Setkání Bohů, a tak Praha se má stát střediskem obrodného hnutí světových dějin ve smyslu duchovního vývoje.

A tak první válka zrodila vaši samostatnost, druhá očistila vaší zemi od zrádných cizáckých živlů. Dnešní doba, kterou prožíváme, má sloužit k rozpoznání kladů i záporů světového názoru i vlasteneckých kvalit a současně ke krystalizaci ryzích charakterů ve vašem národě. Ale otevřete oči a pozorně se dívejte. Zachovejte naprostý klid a důvěru v příští dny. Ať postihne tuto planetu jakákoliv přírodní katastrofa, zůstaňte tam, přesně na tom místě, kam vás vaše karma postavila. Neutíkejte nikam. Vaše karma ví nejlépe, kde jste v bezpečí. Civilizace se žene nezadržitelně vpřed a nastane doba, kdy žádnou prestiž té či oné strany, té či oné velmoci, ale láska a úcta k člověku budou vládnout a duchovní hodnotou budou zdobit hlavy vašich hodnostářů.

V šíři příčin se vynořil Višnův (Kristův) rok a spěje ke své realizaci. Procesem pročišťování a prověřování se připraví váš národ do příští éry – éry slovanské. Tímto očistným procesem prochází v současné době i váš největší východní bratr, který se v nejbližších letech přetvoří v nejčisčí demokracii světa. Buďte silní a klidní, současně i opatrní i před nejlepšími přáteli, neboť lidská slabost není vzácnost.

Idea, za kterou šli vaši velikáni, a kterou hlásal i jeden z vašich synů největších (pozn. T.G.M), spěje ku svému uskutečnění. Je to idea čistého lidství, osobní i duchovní svobody, osvobození ženy i muže ve spolupráci a soužití, pak teprve pochopíte pravý význam bratrství.

Jste národem, který je z nejbohatších na duchovní hodnoty v celé Evropě, a proto musíte růst, protože oči celého světa budou na vás upřeny jako k duchovnímu srdci. To je zákon!

Buďte klidní. Na hodinách světa se ručička blíží k hodině dvanácté a ve vzduchu se rýsuje katastrofa. Tato planeta však nesmí být zničena, jelikož by její zánik ohrozil celou sluneční soustavu. Nebude však ušetřeno její duchovně choré lidstvo, které usiluje o její zničení atomovou zbraní. A tak se země otřese jako kůň, který ze své srsti smetá hejna komárů. Vliv Říma zcela zanikne, protože katolická církev znečistila původní učení Ježíšovo. Nový zákon bratrství a demokracie se zaskví v plné čistotě a jasu. Zachovejte k celému světu lásku! Přejte všem lidem klid a mír, o který jsou zatím lidé ochuzeni. Přejte všem hladovějícím nasycení, a těm kdo hynou z nedostatku práce, přinášejte pomoc. Vašemu úkolu žehnají ti, kdo bdí – vaši bratři z Himalájí. Až uslyšíte různé zprávy ze světa, buďte klidní a vyrovnaní. Vše co přichází a přijde, přijímejte tak, jak to přijde a snažte se vše řadit do souvislostí s nutným vývojovým procesem pro růst duší.

Pokoj s vámi!

mart4


Archiv komentářů pro tento článek:

2002-09-07 00:08:07 Re: Proroctví českému národu
Vážení esoteričtí:-),
byl bych vám vděčný, kdyby jste se mohly k tomuto článku vyjádřit. Především vi, kteří máte nějaké informace o tématu předurčení ČESKÉHO NÁRODA.
Předem děkuji.
mart4

2002-09-07 10:51:47 Re: Proroctví českému národu
Především je potřeba se varovat označovat některého čecha jako největšího...
To může být nakonec T. G. M., ale i Gottwald nebo František Josef I.2002-09-07 20:14:34 Re: Proroctví českému národu
Gottwald, nebo Josef I. zde scela jistě myšleni nebyli, protož jejich ideou nebyla čistá demokracie, svoboda ve všech směrech a nezávislost českého národa.


2002-09-09 19:46:26 Re: Proroctví českému národu
No napadlo mne to taky, že třeba soudruh Gotwald není tím pravým...

Ale těžko můžete považovat demokracii za poslední a nejlepší výkřik celé společenské vědy!

Ono v takovém roce 1600 nic moc lepšího než humanismus neměli..

Bůh ví, co bude nejlepší za 200 let!

AREX
2002-09-10 12:16:19 Re: Proroctví českému národu
Tím novým směrem duchovního vývoje je něco jako New Age. Na typického čecha Jana Žižku, který jako spravný lapka vylezl z lesa jen proto aby bránil český národ proti Zikmundovi, lišce ryšavé, jste tak nějak zapomněli. On tehdy bohoval proti zlu nasilným způsobem, ale bojoval, což se o některých češích té doby i doby dnešní říci nedá. Zato dnes přichází doba, kdy se proti zlu nemá bojovat dalším zlen (násilím, válkou). Dle hesle oko za oko, zub za zub, dle kterého se leckterý čech stále řídí. V této době se nemá bojovat proti zlu mečem, ale jen na duchovní úrovni. Což povede né jako u válek k prohloubení nesvárů, ale k jejich řešení a následnému vyřešení.
SgtPeppers

2002-09-10 20:17:22 Re: Proroctví českému národu
SgtPeppers má zlatou pravdu,
proti zlu se dá v dnešní době bojovat jen a jen intelektem, chceme-li konflikt řešit a né prohlubovat. V podstatě vůbec nejde o to, aby se v našem národu čas od času objevil biblický Patriot, ale je mnohem důležitější, aby každý z nás nesl svou část Vlastenectví a Poselství ryzího dobra po celý svůj život.
mart4

2003-03-20 08:09:51 Re: Proroctví českému národu
FUCK YOU

sagasta


2003-03-20 16:00:09 Re: Proroctví českému národu
Zajimalo by mne proc se mluvi o TGM zvlaste? Predpokladala jsem zminku treba o Praotci Cechovi, Karlu IV, Hus?? Jinak Proroctvi znam. Odkud je vas zdroj? Muzete to rici?


2003-03-20 20:02:43 Re: Proroctví českému národu
Děkuji, že jste mi osvětlil, že ve jménu čistého lidství byla naše země očištěna za druhé války od cizáků, škoda, že jste ještě nespecifikoval kterých - jestli Židů, Němců či obou dvou. Konečně se mi otevřely oči, dosud jsem si naivně myslel, že holocaust i odsun bylo docela svinstvo.
Tomáš


2003-03-21 11:01:44 Re: Proroctví českému národu
Je to sice krasny takovyhle povidani, ale bez udani zdroju je to dalsi ceska povest kterych mame fakt hodne a vase informace ci sdeleni ztraci na vyznamu nebot je pouze abstraktni a i na duchovnich urovnich by melo byt jasne receno odkud a kde sou zminene zdroje na ktere odkazujete.....mrzi me ze kdyz ste schopen tento text napsat takhle prijemne proc ste opovmenul presne zneni zdroju. Tim jste jen ukazal jak malo si vazite tech pro ktere jste to psal.....je to hezke ale asi tak pomijive jako jarni kvetiny....Beruna


2003-03-27 12:35:16 Re: Proroctví českému národu
Můj zdroj byla kniha od Iwa Wiesnera: Národ v lénu bohů.
mart4


Ohodnoť

Shlédnutí: 33

Napsat komentář