Blaník a III. říše

Co dělali nacisté na Blaníku?
Proč si vybrali Blaník?
Blaník je už od dávných časů pro všechny mystická hora, která skrývá tajemství neznáma. Snad proto si ji vybrali nacisté, kteří zde, možná prováděli své rituály nebo zde zakopali pověstnou jantarovou komnatu. Tak to už se jen těžko dozvíme.
Blaník je vlastně středem pozornosti už od dávného pravěku. Ale proč vlastně? Tuto novinku mezi záhadami jsem objevil já a můj kamarád M.K., když jsme jen tak náhodou sešli se stezky a ocitli se před stromem z hákovými kříži. Po bližším prozkoumání jsme zjistili, že svastiky jsou na 7 stromech a na jednom je ještě německá šifra.

Když tyto body pospojujete tak Vám vznikne pravidelný pentagram nebo také židovská hvězda.Ve středu těchto obrazců se vyskytují dva největší hákové kříže, které jsou od sebe vzdáleny přesných 6 metrů a největší z těchto křížů je vzdálen od skály přesných 5,5 metru. Možná si myslíte, že tyto rozměry nejsou vůbec důležité. Možná ne, ale jak pro koho.
Totiž ta šifra, co je vyryta na tom stromě znamená neboli vyjadřuje různá čísla a to: 50 a 500 a z toho můžeme usoudit, že se jedná o tato čísla – 50 500,550 a 5,50.

Proč jsou vlastně na těchto stromech hákové kříže a proč jsou zrovna uspořádány do pentagramu? V germánských runách se vyskytuje jedna zajímavá runa s názvem Hagall – tato runa se dělí na další dvě runy, Ask a Embla. kreslí se ve tvaru pentagramu nebo Šalamounovy hvězdy a její číselné vyjádření je 3,5 a 0.

Runa Ask znamená v českém překladu “lidskou oběť” a runa Embla znamená v doslovném překladu “brána”. Máme tím snad rozumět, že nacisté věděli, jak se mohou dostat do jiného časoprostoru? Možná ano nebo taky ne.
Před časem se mi podařilo zkontaktovat z jedním bývalým okultistou, který pracoval v tajné německé skupině zabývající se hledáním okultních předmětů. Bohužel ho nemohu jmenovat, jeho život bz byl v ohrožení.
Řekl mi jak se provádějí tyto tajné rituály a já se budu snažit Vám ho trochu přiblížit: Nejdříve se prolije krev na obřadním místě, které je vysvěceno k tomuto účelu. Krev může být zvířecí nebo lidská, ale lidská má lepší účinky než zvířecí. Potom členové této skupiny říkají nahlas magické formulky v Henochově jazyce.

Doufám, že chápete proč jsem nesdělil více o tomto rituálu. Jednak proto, že je velice složitý a také proto, aby nebyl zneužit.
Závěrem snad mohu říct jen to, že na tomto místě může být i klidně ukryt nacistický poklad nebo snad i podzemní místnosti. Protože nacisté byli dobrými ukrývači a nejenom pokladů. A nikdo v dnešní době se jim nevyrovná.

Janda Martin


Archiv komentářů pro tento článek:

2001-06-18 16:56:31 Re: Blaník a III.říše
Nacisti byly přeborníci ve všem, co bylo zlé, kruté, svobodu omezující a nechutné. A hlavně to byli, jsou a budou svině. Nevyjadřuji se tak obvykle, ale myslím, že co se těchle týče, je to ještě sůlabé slovo. Nenávidím nacisty za jejich zločiny (a že jich bylo) a také proto, že prováděli černě-okultistické rituály a zabývakli se satanismem. Díkybohu za pád 3. říše a smrt Hitlera, a kéž by k nim došlo dříve. Konec temným okultistům a utrpení takové, jaké jim patří a krásné začátky Keltům a Wiccanům přeje Eurik.
DRUID

2001-06-22 13:56:58 Re: Blaník a III.říše

Pokud si tento článek přečte člověk bez jakékoli znalosti, dospěje k závěru, že na Blaníku nacisté krvavým obřadem otevřeli bránu do jiného časoprostoru a v tom pak nejspíš něco ukryli (že by pancéřovou brigádu SS Richard Wagner, vyzbrojenou neviditelnými tanky nejmodernější konstrukce a zimními uniformami? - to by ledacos vysvětlovalo - možná že pak nedorazila na místo určení, protože se nepodařilo najít na něm dost stromů či vhodnou oběť).

Co mě na tomhle blábolu zaujalo nejvíc, je volnost nacistické geometrie - autor volně operuje pojmy pentagram, židovská hvězda, pro jistotu je kombinuje s runami, které nelze najít v žádném mně známém přehledu, které runy dělí z runy, kterou do pentagramu nevepíše snad ani kdyby žil v lovecraftovském univerzu (runa Hagal nevypadá jako šesticípá židovská hvězda - ve starším futharku je buď tvořena třemi čarami, spojnicemi protilehlých hrotů šestiúhelníku -starší verze, nebo vypadá jako vodorovně obrácené N s dvojitou spojnicí mezi svislými čarami - novější zápis). Zajímal by mne pramen, který uvádí RUNY Ask a Embla - podle nordické mytologie jsou to jména prvních lidí, vyrobených ze dřeva, kteří obydleli lidský svět - Midgard.

Další zajímavostí, již mě autor naprosto omráčil, je nakládání s šiframi - jak vypadaly, kde byly zapsány, kde k nim získal tak přesný klíč, jak vůbec poznal z jediného zápisu, že se jedná o šifru? Proč je poslední uváděná hodnota složená ze znaků 50 a 500 5,50 - to má být účet za tužku a papír pro tyhle složité kombinace? Chudáci nacisté, jestli byli v geometrii a při šifrování tak mizerní, že nevíme, jestli jde o pentagram nebo hexagram a důležitou šifru odhalí každý kolemjdoucí, musely ty tajné rituály dopadat! Ještě, že autor o nich nenapsal více, to by mohlo pro náhodného čtenáře být smrtící - nejspíš by se při tom popisu uchechtal.

Závěrem nezbývá než doporučit: Prosím, méně těch Součkovin, nebo alespoň v lepším obalu. I mystifikace musí mít úroveň a alespoň částečně musí být pravdivá, jinak se jedná o frašku.
Hawran

2002-05-06 09:00:23 Re: Blaník a III.říše
Uauuu... Nejsem zádný znalec a ani jsem nemela mnoho prilezitosti venovat se tomuto tematu. Ale toto vyvracení článku napsaném ..., tak klobouk dolu. Obdivuji lidi, kteri vedi tak mnoho!


2005-10-07 08:40:26 RE:BLUDY OD PANA MARTINA JANDY
Vážený pane Jando Martine, Váš článek, který se snažíte zahalit do tajemného a mystického hávu, je jeden velký blud, zavánějící spíš nacistickou propagandou /reaguji tak na Vaše slova: nacisté byli dobrými ukrývači a nejenom pokladů. A nikdo v dnešní době se jim nevyrovná/. Že by píšící skinhead.

A pletete si dva pojmy: pentagram a židovskou hvězdu. Pentagram je hvězdou pěticípou od slova PENTA. A židovská hvězda, neboli Davidova hvězda, neboli hexagram, je hvězdou šesticípou od slova HEXA.

Přeji Vám hodně zdaru ve Vaší tvorbě.

Jaroslav Demeter Ptáček
JDemeterPtáček

3.3/5 - (3 votes)

Shlédnutí: 23

Napsat komentář