Jaký je Váš vyvolený?

Často se ptáme, zda jsme svého manžela či menželku, případně přítele či přítelkyni volili správně. Jindy nás zajímá, jaké jsou vlastnosti spolupracovníků, šéfa, osob s nimiž máme jednat nebo nových známých. Ten, kdo sleduje lidské ruce okolo sebe, má možnost poznat rozličnost lidských povah i osudů již z tvaru a velikosti ruky. Rozdělení podle dobře pozorovatelných znaků je prvním vodítkem, které Vás bude provázet dalším odkrýváním nitra člověka. Dobře pozorovatelná je vnější ruka, což je hřbetní část ruky včetně prstů, kterou můžete u druhého pozorovat nejčastěji. Vnější ruka naznačuje, jak se člověk prakticky vyrovnává se svým životem, jaké je jeho vystupování a jak se projevuje navenek, aniž by odhalil svoje nitro.

Nejdříve budete pozorovat, jaký je poměr rukou vzhledem k tělesné konstituci:

Velké ruce Vás upozorní na pevnou vůli a zručnost v jemných pracích. Vlastníky těchto rukou však příliš nekritizujte – těžko mohou Vaše připomínky snášet – platí stejnou měrou pro ženy i muže.

Lidé s malýma rukama budou naopak názory druhých přijímat snadno. Tito lidé jsou intuitivní, ale i puntičkářští. Jsou-li ruce vašich milých také štíhlé, přidružuje se k intuici také vynalézavost a intelektuální pohyblivost. Ale pozor! Mají-li svůj den, dovedou být značně zlomyslní.

Má Váš partner širokou ruku? Jestliže ano, tak potom bude stát pevně na zemi. Umí zabezpečit rodinu a má pochopení pro potřeby druhých lidí. I když jedná velkoryse, nezneužívejte jej či ji – nenechá si to líbit a dovede se velmi rázně ohradit.

Zpozorujete-li malou a masitou ruku, bude její majitel vyhledávat v každém vztahu smyslový požitek. Náchylnost k pohodlnosti a lenosti mu nemusí být cizí. Činorodý bude pouze tehdy, je-li odměna za vynaloženou námahu na dosah ruky. Okamžité štěstí a uspokojení potřeb je pro něj či ni nedůležitější.

Ruce, které jsou malé a úzké, mohou působit neustálým neklidem a pohyblivostí. Takoví jsou i jejich majitelé. Mají dobře vyvinutou vnímavost a jsou intelektuálně bystří. V jejich přítomnosti buďte ve střehu, neboť se rádi “šťourají” v cizích záležitostech a dovedou být zlomyslní. Vždy si najdou vhodný cíl pro své jedovaté šípy.

Při pohledu z vnější strany se také zaměřte na to, zda převládá část trupová či prstová.

Prstová ruka (prsty jsou delší než trup ruky) ukazuje na člověka, který je citlivý, duchovně a umělecky zaměřený. Jeho představy jsou leckdy nereálné, proto také neustále hledá svůj vysněný ideál. I když jsou prsty značně pohyblivé, nejsou příliš zruční. Jsou to spíše teoretici, ženy mohou být upovídané.

Trupová ruka odhaluje člověka spíše prakticky zaměřeného a pragmatického. Pocit jistoty, touha vlastnit a pudová stránka je u tohoto typu ruky silně vyvinutá. Reálný svět a hmotné uspokojení je pro něj nejdůležitější součástí života. Nechtějte s tímto člověkem diskutovat o duchovních aspektech života. Obyčejně narazíte na nepochopení a tvrdý odpor.

Často se vyskytuje smíšený typ rukou, kdy délka prstů jen málo převažuje nad velikostí dlaně či naopak. Jindy zase začátečník neumí určit, zda je ruka masitá nebo jen trošku větší nebo se mu ruka pozorované osoby zdá “taková normální”. Pozorování a odhad typu ruky se lepší praxí.
Vnější tvar ruky je pouze ukazatelem základních sil. Proto nemějte obavy, jestli tvar ruky Vašich blízkých budete považovat za ne právě “ideální”. Jejich nitro, které naleznete na vnitřní straně ruky, teprve čeká na své odhalení. Posouzení tvaru vnější ruky je ale jednodušší a na schopnost odhadu významů čar, vrchů, prohlubní, pomocných znaků a kapilárních linií si musí začátečník teprve “nacvičit oko”.

Pokud proto máte pochybnosti o osudu druhé osoby nebo o ní samotné, můžete se pokusit o posilovací kouzlo.

Zapalte bílou svíčku, která bude symbolizovat osobu, jíž si přejete pomoci. Okolo ní zažněte čtyři další svíce postupně na jihu, východě, severu a západě. Barvu svící můžete volit podle účelu pomoci. Modrá barva je pro věci ducha, červená pro sílu a bojovnost, zlatá pro sebevědomí, žlutá pro věci logického myšlení, zelená pro city a lásku, temné barvy, zvláště tmavě fialová a černá symbolizují plodnost. Někdy můžete zkombinovat i dvě barvy svíček, dejte ale pozor, aby se svojí povahou vzájemně nerušily.
Každý večer nebo každý druhý večer, když už máte klid a prázdnou mysl, zapalte nejdříve prostřední bílou svíci a pak ty ostatní v uvedeném pořadí. Aspoň deset minut se soustřeďte na onu osobu a na pomoc, kterou jí chcete dát. Každého večera přisuňte krajové svíčky o kousíček blíže ke svíci bílé. Asi po třech týdnech by se svíce měly dotknout. Tehdy své kouzlo skončíte. Při poslední meditaci můžete ke svícím položit drahokam nebo polodrahokam podobné barvy, jakou mají čtyři svíce. Ten dejte při nejbližší příležitosti posilované osobě.

Čarodějka Viviana


Archiv komentářů pro tento článek:

2001-08-06 21:14:49 Re: Jaký je Váš vyvolený?
k poslední části článku - důležité bývá jednat v souladu s vůlí člověka, kterému chcete pomoci - nic by se nemělo dělat proti jeho přání, nebo i bez jeho vůle. Je dobré pomoc nabídnout, chcete-li někomu pomoci. Je dobré nepomáhat, nejstojí-li dotyčný o to, nebo dokonce je proti magii (křesťané). To je pro ostatní a ty buď zdráva!
Saille
saille

2001-10-11 12:09:47 Re: Jaký je Váš vyvolený?
kveta


2002-01-09 13:06:52 Re: Jaký je Váš vyvolený?
No myslím, že by to mohlo bejt trochu podrobnější.


4.5/5 - (2 votes)

Shlédnutí: 30

Napsat komentář