Jak si (ne)vybrat partnera

Dejte pozor na to, zda se nad vámi nepovyšuje, to je potom velice problematický vztah a nikdy se v něm nebudete cítit volní.

Je správné zjistit, jaké návyky a zvyky mají jeho rodiče a příbuzní. A proč? Protože i děti, kteří si to sice nepřipouští nebo se snaží být ze začátku jiní než rodiče, jsou pak stejní jako oni.


Co byste měli také brát v potaz, proč a kdy dostáváte dárky. Když Vás partner uhodí, nebo na Vás bude sprostý a pak dostanete dárek, tak už raději přemýšlejte, že tento vztah ukončíte. Nemá totiž cenu se s tímto “stvořením” zdržovat, a pokud ho i přesto milujete, je pak na vás, abyste vyhledali odbornou pomoc.

Dívejte se na to, zda vám partner vyhovuje i po sexuální stránce. Pokud není schopen Vás v posteli pochopit, je něco v nepořádku.

I strava je velice důležitá, když si nebudete rozumět v jídle, asi to budete mít s vařením problematické. Nejspíš budete dělat dvě jídla a to je asi docela šílená práce …

Nezapomeňte, že i když jste s partnerem třeba jen měsíc a žijete spolu pouze sexuálně a jinak si nemáte co říct, měla byste přemýšlet jak to zlepšit, protože ani v nelepším případě spolu nemusíte vydržet třeba i jen rok.

Pavla Mandelíčková
help24.cz


Archiv komentářů pro tento článek:

2.3/5 - (3 votes)

Shlédnutí: 24

Napsat komentář