Divný pocit

Ahoj lidi.
Poslední dobou, asi tak poslední tři měsíce mě sem tam přepadne jakýsi pocit. Je to takové divné tušení toho, že se něco stane. A zatím se pokaždé něco stalo, nebo aspoň málem. Nejprve sem tomu nevěnoval pozornost, ale když těch náhod bylo víc, nezdálo se mi to. Naposled jsem čekal na příchod s kamarádama a najednou se mi skokově zhoršila nálada a měl sem divné tušení. Projeli všechny auta, lidi začali přecházet a nejdnou, kde se vzal tu se vzal jeep jak “kráva” a málem sundal pár lidí, ani né půl minuty nato, hned co sme přešli křižovatku jela sanita a policejní doprovod při převozu peněz. Saniťák měl dobré reflexi a stihnul to ubrzdit, jinak skončil málem v jedné policejní dodávce a těhle pocitů mám víc. Někdy den předem, jindy jen pár minut.
Neví někdo čím by to mohlo být? Předem děkuji za pomoc.

Kdyžtak pište na mail:

Taliesin

 


Archiv komentářů pro tento článek:

2003-05-13 10:39:01 Re: Divný pocit
Jednoduché máš cit pro vidění Budoucnosti.
Perth.


2003-05-14 15:29:45 Divný pocit
No jasně, jasnovidectví...
To se mi stává taky, třeba vyjdu ze školy a myslím na poslední vyučovací hodinu - AJ. Najednou mě napadne v souvislosti s AJ, že se mě nějakej angličan zeptá na cestu.
Zahnu za roh a tam se mě na cestu skutečně někdo zeptal, i když česky. Někdy se totiž budoucnost prolíná s minulostí (hodina AJ).
V metru jezdí hodně druhů lidí a často se mi stává, že narazím na někoho, kdo vyznává magii. Nejdříve mám blbý pocit, který vychází z míst, kde ti lidé jsou. Když se tam podívám, nemůžu z nich spustit oči. Chvilku je pozoruju a často u nich najdu nenápadné znamení. (třeba přívěšek pentagramu na klíčích.)
...
Prostě je to dar. Nakládej s ním dobře.
Morena

2003-05-15 16:04:34 Re: Divný pocit
cau!
s tymto pocitom sa stretavam uz dlhsie...u mna to ale nie je pocit...casto mavam vidiny, alebo v noci ked spim tak mam chvilkovy zablesk urcitej situacie...ta situacia nastava po niekolkych dnoch a vzdy ked vznikne tak si v duchu poviem toto uz som videla hoci logicky viem, ze som to nikdy predtym nemohla zazit...ked si to zacnes uvedomovat a pocuvat (hlavne to prijmes ako dar - co to naozaj je) tak to dokazes urcit vcas...mne sa ku prikladu nedavno snivalo o hokejovom utoku...hrali sme v oslabeni a dlho super utocil na nasu branku...ja som ale uz zo sna vedela co sa stane a ako to skonci, tak som bola pokojna...bolo to ako sledovat viackrat ten isty film...
tvoje ja (dusa ci ako to chces volat) nepozna veci, ktore si vymyslel clovek (hlavne cas) a neriadi sa nimi...zije v minulosti, pritomnosti a buducnosti...cez nu ty spoznavas buducnost...z toho co citam mas to dost silne...nerozvyjat to by bola nesmierne skoda...
s pozrdavom
dejna


2003-05-16 07:34:01 Re: Divný pocit
Ahoj dejno.
Můžeš mi k tomu napsat něco víc na můj mail? Je to Taliesin@seznam.cz. Byl bych velmi rád. To, co se týká těch snů, se mi stává taky. Avšak za poslední dva až tři měsíce sem měl jen dva možná tři normální sny. Zbytek, něco okolo deseti až patnácti bylo vidění budoucnosti. Dříve mě to děsilo, ale zvykám si na to a chtěl bych se to naučit trochu rozvíjet. Napiš prosím.
Taliesin
Taliesin

Shlédnutí: 52

Napsat komentář