Magická síla stromů

Každý, kdo se blíže zajímá o přírodní magii, se jistě alespoň jedinkrát pozastavil nad výzvou pokusit se “svůj strom” požádat o přízeň. Bohužel pro mnoho z nás to není jednoduchá záležitost, neboť tento rituál vyžaduje jistý postup, jež by měl člověku vynést úspěch.

Hlavní je vybrat si vohdné místo, někde daleko od světského světa, kde by jste nebyli nikým rušeni, přičem na vámi vybraném místě “splynutí” by měl růst staletý statný strom, nejlépe dub, neboť tento strom lidskému organismu poskytuje největší množství energie, o níž žádá. Nejlepším ročním obdobím pro tyto rituály je jaro, kdy se stromy opět probouzejí k životu a jsou plny energie.


Jak na to:

Ke stromu přistoupíte, řknouce na hlas slova prosby a pokory. Nejlepším způsobem načerpání energie je přímý tělěesný kontakt, kdy kmen stromu obejmeme a pokusíme se soustředit na své okolí a na energii, jež do nás prostupuje.U samotného konce rituálu je potřeba stromu poděkovat za poskytnutí jeho životní energie.


Upozornění!!!:

Nikdy se nepokoušejte čerpat novou energii v zimním období, kdy stromy odpočívají mrtvolným spánkem, neboť stejně se zachová i váš organismus a nebudete v normálním všedním životě schopni dobrých výkonů!!!

Finnbennach


Archiv komentářů pro tento článek:

2002-03-07 08:44:56 Re: Magická síla stromů
Finnbennachu, díky za upozornění. Jinak se také doporučuje položit při čerpání energie ruce na strom tak, že pravá ruka je výše než levá, tj. kmen se v pravém slova smyslu neobejme. Máš na to nějaký názor, resp. co Tvé vlastní zkušenosti?

nehodný


2002-03-21 20:37:08 Re: Magická síla stromů
Chcela by som sa opýtať, či to ten strom niako nezničí. Keď pomyslím na to , že mu určitým spôsobom odoberieme energiu. Mohli by ste mi to vysvetliť?
Netbaby

2002-04-14 18:38:25 Re: Magická síla stromů
Domnívám se, že je nutné upozornit, že existují i stromy - bioenergetičntí upíři. je jich sice na světě velmi málo, ale jsou. takový strom může být zvláště pro magicky nezralého člověka velmi nebezpečný. Dokáže totiž odčerpat energii z vás, namísto obráceně. tyto stromy se někdy vyskytují na historicky významných místech, ale rozhodně to není pravidlo.
LL


2004-02-04 13:11:30 Re: Magická síla stromů
Srovnej sebe a staletý dub. To co pro tebe je velká vichřice, jím ani nepohne. To co tobě se zdá, jako dlouhá chvíle je pro něj sotva okamžik. Když si vezmeš, jak veliká mají stromy měřítka, tak nemyslím, že pro něj bude problém, když ztratí kapku energie. Ostatně proto jsou asi doporučovány ke kontaktu staré stromy. Menšímu by to vadit mohlo, ale tito velikáni to zvládnou bez jakéhokoli problému.
Schedar

2005-10-21 09:22:09 Re: Magická síla stromů
Ale tohle všechno já přeci vím....mám svůj dub v dubové aleji, s kamarádkou jsme ho kdysi pokřtily keltským jménem Cedrik.A já k Cedrikovi pravidelně chodím,objímám ho,sedím u něj a opírám se zády o jeho kmen a říkám mu, že ho miluji a vím, že on ví.Je to krásné.Katy


4.5/5 - (2 votes)

Shlédnutí: 59

Napsat komentář