Jak se uvolnit na astrální cestování?

Všude se dočtete: “lehce se uvolněte a vaše ruce jsou těžší a těžší”, ale jak docílit úspěšného uvolnění, kterým lze dosáhnout astrálního cestování?
Jde především o autohypnózu. V hlubších stavech se dokážete dostat do podvědomí a pak už ovládáte tělo sami.Nejdříve je důležité mít klid, což je asi jasné, člověk si musí lehnout, tak aby se cítil pohodlně. Ze začátku je dobré používat svíci, pro její mihotavý plamen a upřeně se na něj dívat, při tom si stále říkat, že oči jsou těžší a těžší …až se samovolně zavřou. To už jste nejspíše v lehké hypnóze, poznáte to podle toho, že vaše tělo ztěžklo a mate rychlejší puls. Pokud ne, tak se několikrát ale nadechněte a říkejte si že u každého nádechu je vaše tělo těžší a těžší…
Když budete chtít niž tak si pomyslíte na to že chcete niž a budete si představovat schody, které jdou stále hlouběji i s vaši mysli a u toho si budete počítat do 10, ale pomalu a třeba ještě několikrát. Tim byste se měli dostat do hlubšího transu, nemyslete si ale, ze tím nic nebudete vnímat – budete stále bděli a při plném vědomi a všechno je řízeno myšlenkami, tak např. když budete chtít zjistit hloubku svého transu, tak si pomyslíte “až budu ve středně hlubokém stavu tak nebudu ovládat končetiny” a až se tak stane, tak můžete zkusit opustit tělo.

marilla


Archiv komentářů pro tento článek:

2002-08-17 01:56:34 Re: Jak se uvolnit na astralní cestovaní?
Zvláštní. Já když jsem několikrát zkoušel astrálně cestovat tak mé uvolňování vždy zkončilo v bodu kdy jsem celé tělo opravdu necítil a asi po 45ti minutách uvolňování naráz vždy cítím,že se mi mnohem zrychlí tep, cítím obrovské teplo na plicích, úplně to pálí a mám pocit jakobych padal...a to nevydržím a proberu se...co stím?
lanman

2002-08-17 18:15:46 Re: Jak se uvolnit na astralní cestovaní?
mel by sis to velmi prat, touzit po tom celym svym telem (mozna se skus napit:-)) a rikat si ze te priste nic nebude palit ani ti branit v pokracovani


2002-08-18 14:10:32 Re: Jak se uvolnit na astralní cestovaní?
V jednom článku jsem četl,že není vhodné astrálně cestovat za deště.Proč?


2002-08-23 01:10:40 Proč za bouřky astrálně necestovat?
Za deště se nedoporučuje astrálně cestovat, neboť je v tu dobu astrální prostor přesycen elementem vody a pokud dobře neovládáte astrální živlovou magii, mohla by vám taková cesta způsobyt psychické potíže (deprese, melancholické stavy a podobně). Za bouřky může být astrální cestování dokonce životu nebezpečné, protože pokud by vaším astrálním tělem prošel blest, je pravděpodobné, že by to mohlo způsobit přerušení vaší stříbrné nitě života a následnou fyzickou smrt.
Pokud máte nějaký konkrétní dotaz, můžete mi napsat mail. Rád se svámy podělím o své znalosti a zkušenosti.
mart4

2002-08-24 09:23:37 Re: Proč za bouřky astrálně necestovat?
dik, todle bych asi nevedela sem spis na to uvolnovani hypnozu:-))
marilla

2002-09-09 19:53:00 Re: Jak se uvolnit na astralní cestovaní?
jojo....pravda pravda:-))
marilla

3/5 - (1 vote)

Shlédnutí: 31

Napsat komentář