Astrální cestování 5

Výpravy do jiných světů

Nyní, když si při astrálním cestování již důvěřujete a cítíte se uvolnění, nadešel čas vydat se na průzkum do jiných světů. Vzpomeňte si na období, které vás nejvíce fascinovalo. Pečlivě rozvažte kam se chcete vydat a proč.

Jakmile opustíte tělo, řekněte si, kde chcete být, a ihned se v čase a prostoru přenesete do období, které jste si přáli vidět na vlastní oči. Až budete na místě podívejte se, co máte na sobě. Obvykle to bude odpovídající dobový oděv, avšak pakliže ne, stačí o něj pouze požádat a ihned budete náležitě přioděni. Takovéto cestování v čase není nijak nebezpečné. Kdykoliv si budete přát, můžete se okamžitě vrátit do svého fyzického těla. Ve skutečnosti bývá zvykem, že se v těle ocitnete mnohem dříve, než jste si vůbec přáli.Je něco, co byste chtěli říct příbuzným nebo přátelům, kteří již nejsou naživu? Vraťte se o několik let zpátky, abyste je mohli znovu spatřit a říci jim, jak je máte rádi. Na astrální pláni je možné navštěvovat zemřelé příbuzné i přátele. Namísto toho, abyste se s nimi setkali ve fyzickém světě, s nimi můžete promlouvat v světě astrálním. Dozvíte se tak spoustu věcí.

Připadá mi zajímavé, že můžete bez zábran hovořit s lidmi z různých dob a kultur. Jazykové bariéry v astrálním světě totiž neexistují. Toužíte se podívat do budoucnosti?Jednoduše udejte místo a čas a hned se tam ocitnete. Chcete vědět, jak bude vypadat váš život za 10 let? Posuňte se o tuto dobu vpřed a přesvědčte se na vlastní oči. Nejste-li spokojeni s tím, co vidíte, zeptejte se, co je třeba změnit. Všichni bychom toho v životě dokázali mnohem víc, kdybychom věděli, co je zapotřebí změnit, aby i vaše budoucnost byla jiná.

Někteří astrální cestovatelé zažívají setkání s tzv. pomocníky. Jsou to lidé, kteří o ně během astrálního cestování pečují. Tito lidé vypadají pokaždé jinak a i vnímání některých lidí pro ně se různí. Já třeba zatím žádného nepotkala.

Nepochybně to vypadá, že existují astrální cesty dvojího druhu. Ty první zkoumají svět, který je v každém směru totožný s tím naším a druhé, které podávají svět mystický, plný mnoha odlišných realit. Někteří lidé si své astrální cesty vysvětlují jako návštěvy paralelních světů, kde je vše stejně jako v našem fyzickém těle, avšak zároveň jiné. Pro většinu lidí je tento paralelní svět téměř totožný s naším každodenním světem.

I v astrálním světě se vyskytuje láska a to v mnoha podobách. Máte-li hluboký vztah k někomu, kdo zemřel, můžete v něm pokračovat a navštěvovat milovanou osobu na “druhém břehu”. Ve vztahu je možno pokračovat, jste-li od sebe z nějakého důvodu vzdáleni. Nemáte-li partnera ve světe fyzickém, můžete si ho najít ve světě astrálním. Avšak buďte opatrní, stejně jako ve světě fyzickém, tak i ve světě astrálním si musíte dát pozor a dobře si vybírat. Až budete cestovat častěji, zjistíte, že astrální svět bývá osamělým místem, kde si mnohdy není s kým popovídat. Řada lidí věří, že astrální milenec je někdo, koho jste již znali a milovali v jednom z vašich minulých životů. Takového člověka snadno poznáte, hned jak ho najdete. Spolu potom budete moct cestovat do míst, které pro vás v minulosti mnoho znamenaly. Výpravy do strálních světů vám přinesou mnoho úchvatných zážitků. Vaše vědění a porozumění nesmírně porostou. Ostatní si toho nejspíše všimnou, ale je zcela na vás, zda jim o svém počínání řeknete nebo ne.

Příště: Jiné metody astrálního cestování

Arianda


Archiv komentářů pro tento článek:

2002-10-14 12:02:42 Zkušenost s astrálním cestováním.
A.

Nemyslím, že astrální svět je tak nudný jak píšete a není si s kým popovídat.

Jak píšu o mém Tchánovi :Pachatelé v bílém.

Tak on na onom světě sedí v mém domě (co tam byl opuštěný). Čte si knihy od Jacka Londona a kouří při tom dýmku.

Můžu si s ním popovídat takřka o všem, Třeba o tom že lidé jsou objetmi Oka (Tím se myslí v jejich terminologii tento náš svět).

Duše prý z oka vycházejí za světlem otvorem. Protože jsou obětmi oka tak se do aka musí stále vracet. (Tím je myšlena dle jejich pohledu nekonečná karmická zavislost na tomto našem hmotném světě). Duše se potom otvorem do oka musí stále vracet. (Tím je myšleno zrození).

Můžu si povídat o tom co mne čeká v budoucnu, ale bohužel jsou i věci které nelze změnit. Jako je smrt někoho z našeho okolí, kterého máme rádi.

Je spostu dalších, se kterými si rád a někdy i nerad při astrálním cestování povídám.

B.

Pokud jste jednou z mála pro níž se jeví astrální cestování tak jednoduché.

Tak mám pro Vás takovou malou zkoušku.

Dostaňte se prosím na dvůr Karla IV a zeptejte se ho kdo je dnes tím slepým prorokem, který Karlovi tenkrát poradil a on jej nechal na svém dvoře až do konce svého života.

S pozdravem

Sgt.Peppers
SgtPeppers

2002-10-14 22:31:23 Re: Astrální cestování 4
Kdyz muzes cestovat kam chces,tak urcite spoustu lidi napadlo se podivat napr. do Area 51 nebo
do budoucnosti,jestli treba objevime UFO a
nakonec by mohl zkoumat cely vesmir........
Kdo by tomu odolal,kdyz je to tak jednoduche?
Nezkusila si to nekdy???


2002-10-15 00:30:01 Re: Astrální cestování 4
Velmi vtipné být Vámi tak bych si z astrálního cestování srandu nedělal. Nikdy nevíte kdo se na Vás z astrálního světa dívá a kdo má zrovna spadeno na Vaši černou duši.

Stg.Peppers

P.S: Nezahraj si člověče s věcmi o kterých nic nevíš.
SgtPeppers

2002-10-19 10:08:57 Re: Astrální cestování 4
Víš, musím se ti k něemu přiznat.Ten článek o výpravách do jiných světů už není úplně tak mým výtvorem, pomáhala mi s tím kamarádka.Ano, ráda astrálně cestuji, ale tohle jsem opravdu ještě nezkoušela, já se v tom spíš snažím najít nějakou hlubší podstatu, víš?Jinak díky za dotaz a zároveň
´za dobrý nápad.
Arianda

2002-10-19 10:13:30 Re: Astrální cestování 4
Nevím ,jestli je to přímo narážka na mě, ale chtěla bych na tento názor reagovat.Já si nechci a ani si z astrálního cestování legraci nedělám, beru to vážně, a ani si nemyslím, že je to tak straně snadné, jak si asi ty myslíš, že to z mých článků vyznívá.Myslím, že pokaždé když se člověk chce naučit něco nového by se mu to mělo na začátek trochu ulehčit, ne?Takže nemyslím, že je moc chytré někomu, kdo se to teprve učí hned na začátku říkat, jak je to hrozně nýáročné, ne?Ale každý má přece právo na svůj názor.
Arianda

2002-10-19 20:30:51 Kritika a nekritika
Nesnažím se nějak předpojatě narážet na to, že je zde líčeno astrální cestování jako snadná věc.

Mě se jen nelíbí, že ten anonym s UFO si z toho dělá srandu.

Já mám s astálním cestováním zkušennosti velmi dobré a můžu opravdu cestovat kam mne napadne až to někdy hraničí se šmírováním. (Asi jsem na takové úrovní poznání, že zneužití z mé strany je naprosto vyloučeno)

A všem začínajícím cestovatelům mohu cestování vřele doporučit jako formu meditace, relaxace a duchovní samoléčby.

A říct tu přede všemi.

----- Ano astrální cestování skutečně funguje ----

Lze se jej naučit tak jako třeba čtení aury a je to asi tak stejně obtížné.

Všem astrálním začátečníkům, kteří mají stach z toho, že na ně zpoza rohu vyskočí nějaká zlá astrální bytost, říkám že se nemusí ničeho bát. V astrálním světě bude o dobře postaráno. Jediný strach, který musíte překonat, je práh něčeho nového a nepoznaného ve vašem duchovním životě.

S pozdravem

Sgt.Peppers
SgtPeppers

2002-11-04 15:13:37 Re: Kritika a nekritika
Tak s touto částí tvého názoru mi nezbývá než souhlasit 🙂
Arianda

2002-11-08 19:29:09 Re: Astrální cestování 4
Několikrát jsem zkoušel astrálně cestovat,ale nikdy se mi nepodaří odpoutat astrální tělo od fyzického. Mohla by si mi prosím poradit jak se co nejlépe uklidnit? Asi dělám něco špatně. Děkuji mnohokrát


2002-11-09 10:52:04 Re: Astrální cestování 4
Možná pro tebe i lehčí metody astrálního cestování najdeš v článku Atsrální cestování 5.Potřebovala bych nějaké konkrétnější informace ohledně tvého problému,víš, mě se to taky nepodařilonapoprvé, nic se neděje.Chce to jen trpělivost, snaž se být maximálně uvolněný a na nic nemyslet.


2002-11-10 18:32:48 Re: Astrální cestování 4
Ten vzkaz před tímhle je samozdřejmě ode mne, jen to počítač zapsal jako anonym, nějak mi totiž blblo připojení na net a konkrétně na rituál, tak se nezlob.Fajn, jestli chceš opravdu radu, napiš mi e-mail: kkuzilek@mistral.cz
Arianda

2003-05-11 16:28:00 Re: Astrální cestování 4
Zajimalo by me, jestli s tim ma nekdo konkretni vlastni zkusenosti a mohl by mi napsat jake to je.Chtela bych to zkusit, ale trochu se toho bojim.Diky
Bara15

4/5 - (2 votes)

Shlédnutí: 23

Napsat komentář