Chcete videt ?? Tak otevřete oči :))

Zdravim:)

Lidé se rodí umirají raduji smutní a dělají věci které jsou i nejsou pro ně užitečné… až si jednou uvědomí že asi nedělají to co je opravdu IN. To co bylo vždy to hlavní!! Začnou hledat…

Tento článek bych chtěl určit právě těm lidem kteři “začinaji” hledat. Kteři si uvědomili ať na malou chvilku že nežijí, že NEUSTALE umirají!!
Probíhá to většinou zpusobem, že musejí poznat něco, co jim alespoň částečně otevře oči. Životní zkouška, slovo, pisnička, jediný pohled krasný pocit… Přichází první šance začít chápat. Začít hledat. Ano zde se objeví veliké nadšení hledat a poznavat něco, co by člověku dalo naději, vysvětlení a nebo uspokojilo jeho touhu. Ale končí to někdy “tragicky” a nebo opovržením… veškerého duchovna. Radosti štěstím, bojem…a někdy i výhrou:). Možností je velká spousta.

Člověk je v té doběe velice otevřený a hledá. Velice zaleži k jakému učení se dostane. Jestli to které mu ukaže, že za něho nikdo nic neudělá a nebo to které mu nepomůže a zastaví ho na místě. Nedovoli mu cítit co je pravda… co je opravdu Bůh. Dejte si pozor na to, v co začnete věřit. Ptejte se Boha jestli je to to, co vám ma opravdu pomoct. Vždy vám pomůže!!

Začínal jsem zpusobem, že jsem nedokazal pochopit jak to ten autor myslí. Já jsem přece obyčejný člověk, jak bych já mohl udělat něco jako ON:). Ano to jsem si nepřímo říkal. Ale pak, pozdeji ČASEM jsem zjistil, že opravdu musím SÁM zjistit, co je opravdu pro mě důležite. Nikdy nemůžete zažít přesně to, co ten autor píše. On žije jiný život!! Neberte to jako pravdu, tu si musite najit samy a prožít JI. Z tohoto článku vám třeba pomůže jen jedna věta, ale pomůže vám a o to jde autorovi (alespoň některým). Abyste si uvědomili, že je to všechno trochu jinak než jste si mysleli.

Ještě na konec bych vás chtěl upozornit na jednu věc, která mě dělá do dnes veliké problemy:

Říká si trpělivost:)
Mějte se nádherně

Luke


Archiv komentářů pro tento článek:

2001-08-06 21:11:12 Re: Chcete videt ?? Tak otevřete oči :))
Pěkný článek Luke 🙂 Mluvíš mi z duše. Vždycky mě potěší, když je tu někdo otevřený. Obdivuji lidi, kteří se naučili myslet jinak, než v demagogických pravdách. Nedávno mi jeden člověk, kterého příliš neznám, ale vážím si ho napsal: Přeji Ti čistou mysl a čistou vodu. Zdá se mi to krásné a totéž přeji Tobě.
saille

2001-08-06 23:48:58 Re: Chcete videt ?? Tak otevřete oči :))
Ahoj:)
dekuji Ti ze jsi me oslovil.Opravdu jsem touzil lidem rict(tem kteri zacinaji hledat) jak to je a aby si davali pozor.Ja jsem tim prosel a kdybych neznal lidi ktere znam ted tak by to semnou nemuselo dopadnout zrovna dobre...Ten clanek ale doopravdy nevystihuje to co by mel.Rika zaklad ale je napsany neohrabane.Nerikam to proto ze bych chtel byt skromny ale proto ze to je fakt!Proto jestli nekdo chape co jsem tim chtel rict tak at pise.A nebo se muzeme domluvit a napsat jej dohromady.To by asi bylo nejidealnejsi protoze ja tezim jen z jedne zkusenosti.A to te nejdulezitejsi (pro me).
Mejte se pekne
Luke
Luke

2001-09-22 18:40:22 Re: Chcete videt ?? Tak otevřete oči :))2003-01-07 23:06:58 Co je to pravda?:/
Pravda? Co to je pravda? Je Buh pravda? Tvuj clanek se zda byti vcelku moudry, ale ja bych do toho toho Boha moc neplet. Je snad clovek ktery v Boha neveri odsouzen k vecnemu bloudeni v mlze? Myslim si ze ne. Dalsi otazkou je, zdali to, ze na svet pohlidnes jinak je lepsi, zdali to neni pouze ten samy pohled avsak z jineho uhlu. A este jedna mala poznamecka na zaver: Zadnej buh mi v mem zivote nepomohl, jedine co mi pomaha prezit je priroda a vule zit. Nevim jestli jsem dobre vysvetlil to, co jsem preci jenom chtel. Kdyztak se podivej na moje stranky. Aie TheFallenOne
TheFallenOne

3/5 - (1 vote)

Shlédnutí: 18

Napsat komentář