Bezejovický poklad

Co se skrývá pod tajemnými Bezejovicemi ?

Statek Bezejovice se nachází několik kilometrů od Bystřice, která je po hlavní silnici od Benešova velice lehce dostupná.

V roce 1941 byl celý tento prostor vysídlen od československých občanů a z prosperujících usedlostí se staly statky SS a SA. Celý prostor byl střežen lépe než nějaký nedobytný hrad. Každý, kdo porušil stanovené zákony, byl bez milosti popraven.

V tomto prostoru proběhlo několik testů zbrojní techniky – zvukového děla, kráčejících pevností, nových typů tanků a dokonce zde byly provedeny testy velice známých diskoplánů (Haunebu II. a III., Vril I. a II.). Nikdy na tomto území nebyl zkoušen žádný dělostřelecký náboj, snad proto, že by mohl poškodit podzemní prostory.

Jeví se více než pravděpodobné, že na tomto území mohli nacisté naprosto volně provést velké množství zemních operací, využít nedalekých štol po dolování stříbra i podzemních prostor z doby, kdy zde vládli Keltové.

Svědci, kteří sloužili u dráhy na Tožici, hovoří o transportech směřujících do tohoto prostoru.

Ke konci II.světové války přijíždělo na nádraží v Tomicích nespočet vlaků. Pokaždé zde něco vyložili a pokračovali zpět do Německa. Velice těžko se rozlišuje, zda se jednalo o dodávky munice, archivy gestapa nebo snad o poklady a umělecká díla. Jedno je jisté – v podzemí se nachází prototyp Vrilu I. a Haunebu III., plány a výrobní postupy keramického motoru, který by měl být poháněný vodou a také zlato, relikvie a magické náčiní (např. Necronomicon) společnosti Thule.

Další zajímavou věcí v okrese Benešov je, že když spojíte Neveklov s Konopištěm a Tožicí tak vznikne pravidelný trojúhelník. Když, ale trojúhelník rozkreslíte tak Vám vznikne pěticípá hvězda jejíchž ramena směřují na Švýcarsko (Bern), Německo (Berlín), Rakousko (Vídeň) a Rusko (Moskva). V přesném středu tohoto trojúhelníka se nacházejí Bezejovice.

Strážci pokladů

Koncem druhé světové války byly vytvořeny skupiny, které měly hlídat a střežit podzemní trezor. Jednalo se o tzv. Birkenkomandos, Spine a Thule. Organizace Birkenkomandos zanikla kolem roku 1950, když splnila svůj úkol a pomohla dostat Německé představitele z III. Říše. Organizace Spine se rozdělila na několik dalších a přesunula se z větší části do jižní Ameriky. Thule přežila až do dnešních dnů v Evropě, její představitelé jsou největší špičky různých států. Jedním z čelných představitelů byl M.Bormann a H.Kammler. Tito lidé jsou už mnoho let po smrti, ale jejich místa byli pravděpodobně obsazeny novými lidmi.

Při mém průzkumu Bezejovic se mi stalo docela dost zajímavých věcí. Na jednom ze stromů vedle jezírka bylo vyryt nějaký kód. Po nějaké chvíli mě napadli dva němečtí ovčáci.

Když jsem se přesunul do nedalekého lomu, někdo po mě vystřelil a rychle utekl. Jedna ze skal byla z části natřena luminiscenční (světélkující) barvou. Proč?

Při mém odjezdu z Bezejovic jsem zahlédl dva muže s puškou, jak obchází statek. Sice by na tom nebylo nic zvláštního kdyby byli oblečeni jako normální statkáři, ale oni měli na sobě černé obleky a dlouhé pláště.

Tato písmena a čísla byla vyřezána do stromu u jezírka:

    1    1
A    3
B    6
  1    A
1    A
 

AB znamená česky směr dolů

Martin JANDA


Archiv komentářů pro tento článek:

2002-03-22 09:58:23 Re: Bezejovický poklad
To že po vás někdo střílel jste hlásil policii? Víte že je to trestný čin?? po někom střílet.
Tepore

2002-04-16 21:03:37 Re: Bezejovický poklad
je tam akorát tak velký prd


2003-04-14 18:40:23 Re: Bezejovický poklad
A jste si opravdu tak jistý? Byl jste tam?
Pokud víte něco víc něž ostatní, kteří se o tuto záležitost zajímají, tak nam to povězte. Honza


2005-01-16 23:24:12 Re: Bezejovický poklad
Mam k dispozici velmi zajimave materialy tykajici se Bezejovic. Pred nejakou dobou - zhruba tri roky dozadu - jsem se timto blize zajimal a nekolikrat Bezejovicky statek navstivil, ale vzhledem k neprijemnemu kontaktu s tamnim ruskym obyvatelstvem jsem se rozhodl dale ve svem zkoumani nepokracovat. Pokud by se nasel nekdo, kdo by mel zajem do toho jit se mnou znovu, muze se mi ozvat na e-mail kilmer77@hotmail.com .


2005-12-06 11:20:38 Re: Bezejovický poklad
zdravim honzo, já si myslím, že je to další z řady těch kteří nechtějí, aby se tam cokoliv hledalo, protože ví, že tam něco je a moc se o to bojí..


2007-12-26 00:24:24 Re: Bezejovický poklad
me jen zajima proc lzete ? proc zde pisete ze po vas nekdo strilel...a kdyz po vas strilel proc vas netrefil a hlavne me zajima kde jste nasel matgerial spojujici necroomicron a thule :o))))


2008-05-23 20:45:04 Re: Bezejovický poklad
ahoj kilmer dejte o sobě kratkou sms na moje čislo mně tito ruzne historije moc zaimaji 776226257 vodafon.


2008-05-23 20:51:15 Re: Bezejovický poklad
napište něgdo o co vlastně jde co to je ten necroomikron a thule dik.


2008-12-21 11:32:20 Re: Bezejovický poklad
Jednoduše kdyby se trefil začala by dotoho štourat policie.


4/5 - (1 vote)

Shlédnutí: 49

Napsat komentář